ПАТРИОТСКО ДРУШТВО - 1388

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
DRUŠTVO 1388 UPRAVO OSNOVANO!
1389 je gubitničko pa ja organizovao 1388.

Još samo da kreiram mail adresu na Yahoo pa da vidiš!

Ajd' idemo Rado,
Ajd' idemo, dušo...


Dok je Čeda na rečima prodao Kosovo (i to svi znaju) dotle su patriote istom metodom odbranile srce Srbije (a to niko ne zna). Dok se demokrate prepucavaju čiji će ministar gde da bude, dotle patriote broje šušku koju su dobili na osnovu broja mesta u skupštini. Kao čuli smo da se trte za neko mesto? Prvo da se izbrojimo pa da se možda dogovorimo. Uostalom pare su za brojanje, nisu za gledanje.
Znači od njih - mrka kapa.
Da vidimo dalje, šta se dešava po svetu?

Dok se Buš i Putin dogovaraju do koje sume će Rusi obećavati analizu rezolucije 1244 a do koje da će možda staviti veto, nama ne preostaje ništa drugo nego da se i mi sami prebrojimo.

Ajd' idemo bela Rado
dole do Morave...


Da se sad lepo dogovorimo šta ćemo i kako ćemo. Nema veze koliko imate godina i koji ste pol. KAd je zemlja u pitanju ne gleda se medju noge. Šta ko ima nek ponese pa da idemo. Posle ćemo i skupštinu i Buša i Putina na onu stvar.

Ne prolazi fora - "ostaje mi kod kuće da sedim i čekam unuke da mi oslobode". Jeste da imamo specijalce, ali ne mogu ni oni sve. Imaju bre ljudi i privatni biznis. Ko će to da vodi dok su oni dole? Dakle - sve je na nama.

Ne udaj se bela Rado,
Još si dete mlado...

 
У бре Длакави, много си нервозантан. Има сад да злоупотребљавама Косово, па чеш да трпиш главоњу Тијанића наредних десет година. Ска пробљем, што би рекли наши држављани, држао си ти већ његову слику на аватару.
А видим почело учлањивање. Ако, сва говна на једно место...
 
Токинг ту ми!?

Taxi_Driver_(o)_large.jpg
 
WIBU:
Nije sve tako crno... ima i beloga.
Potreban sekretar-ćata-kafe kuvarica

crow:
a gde da se uchlanim 8) ?
Javiš mi se na mail adresu čim je kreiram

Ale djubre:
lorde ,sve se to menja,i Bajazit je slavio al je naa kraju i on bio srece kurate,ko i tata mu Murate,vodo ga onaj mongol ko mecku vec iljadu cetiristotinedruge

E da, ali ja ću da otvorim žiro-račun kod CITY banke pa neće biti problema sa finansijske strane. Tu će se skupljati prilozi.

Duh Sekire:
У бре Длакави, много си нервозантан. Има сад да злоупотребљавама Косово, па чеш да трпиш главоњу Тијанића наредних десет година. Ска пробљем, што би рекли наши држављани, држао си ти већ његову слику на аватару.
А видим почело учлањивање. Ако, сва говна на једно место...

Tebe ću za komandanta. Mora neko posle u Hag, kad se sve završi.
Mi iz NAJPATRIOTSKIJE centrale će da brojimo ona sredstva prikupljena iz dijaspore.
 
PobedaSaDomacimPatriJotama.JPG

Доста нам је Пирових победа са домаћим набеђеним патриЈОЈОтама где други гину а никада они.
Где им је цертификат да су баш они патриоте? Дао им мајмун са гране?

PobedaSaDlakavimPatriotskimSnagama.JPG

Са друштвом 1388, све решавамо к'о од шале.
Дијаспоро уплаћуј! Пошаљите ми правилно попуњене бланко чекове!
 
Duh Sekire:
Ах, одговарати самом себи не би ли се подигла тема...
Ипак, признајем да позивање на грађански рат у Америкама даје бар неки призвук духовитости.

По обичају си површан. Али може ти се док други одрађује за тебе. Читај команданте добро шта пише! Ако читаш тако површно, врло лако ти се може десити да пре завршиш у Гучи него на суђеном месту.
 
Не наседајте провокаторима!
Водите рачуна ко Вам шта обећава!
Ми не обећавамо да ћемо бранити већ да ћемо одбранити!
Немамо појма како али немају ни они!
Зато верујте и нама кад већ верујете њима.
Покажите ми на карти шта су уопште ослободили???
 
Iron Lord:
Не наседајте провокаторима!
Водите рачуна ко Вам шта обећава!
Ми не обећавамо да ћемо бранити већ да ћемо одбранити!
Немамо појма како али немају ни они!

A šta uopšte imate pojma?
Iron Lord:
Зато верујте и нама кад већ верујете њима.
Покажите ми на карти шта су уопште ослободили???
Ništa.
 
taja:
..a oce li dijaspora opet moci da glasa 'tamo negde' ako dade pare

Najpotrebnije je da prvo prilože dokaze koliki su im nezvanični prihodi, da pošalju blanko ček - i dobijaju našu patriotsku knjižicu da čitaju. Rado ćemo ih pomenuti u zakupljenom TV terminu. Čak ćemo izabrati i najdirljivija pisma o otadžbini. Samo prvo blanko čekove da pošalju kako bi smo se ovde organizovali.
Jer, naš interes je u pitanju!
 
serb_pagan:
'ocete da delite majice,upaljace i hemijske olovke sa logom udruzenja?

Izvinite što Vam od silnih obaveza nismo odmah odgovorili. Nadamo se da niste pretrpeli velike troškove zbog izgubljenog vremena?
Imate li neku patriotsku ponudu za našu organizaciju? Možemo da se dogovorimo da nam to danas uradite besplatno da bi ste sutra imali dvostruko! Pazite, niste prvi koji nam nudi besplatnu pomoć. Koliko nam komada Vi nudite?
 
Iron Lord:

Izvinite što Vam od silnih obaveza nismo odmah odgovorili. Nadamo se da niste pretrpeli velike troškove zbog izgubljenog vremena?
Imate li neku patriotsku ponudu za našu organizaciju? Možemo da se dogovorimo da nam to danas uradite besplatno da bi ste sutra imali dvostruko! Pazite, niste prvi koji nam nudi besplatnu pomoć. Koliko nam komada Vi nudite?
nalazim vam ekipu koja ce ceo grad ispisati vasim grafitima..toliko od mene
 
Iron Lord:
Potreban sekretar-ćata-kafe kuvarica


Javiš mi se na mail adresu čim je kreiram



E da, ali ja ću da otvorim žiro-račun kod CITY banke pa neće biti problema sa finansijske strane. Tu će se skupljati prilozi.


Ti stručnjače možeš da budeš u takvom društvu samo sa ulogom baba sere.Ne treba ti račun, samo jedan mali sto i stolica ispred wc-a.I staraj se da uvek ima toalet papira, normalno i da je pristojno i čisto............ :lol: :lol: :lol:
 
prof:
Ti stručnjače možeš da budeš u takvom društvu samo sa ulogom baba sere.Ne treba ti račun, samo jedan mali sto i stolica ispred wc-a.I staraj se da uvek ima toalet papira, normalno i da je pristojno i čisto............ :lol: :lol: :lol:

A konkurencija sa budžeta nam se uznemirila!
Drago nam je!
Dosta se zayebavali ovaj narod, naša organizacija u nastanku će bar uzimati dobrovoljne priloge. Nećemo krasti narod sa lažnim obećanjima i manjkavostima u zakonima.
Takodje nećemo zaludjivati retardirani deo stanovništva jer obmanjivati ograničenu osobu je zakonom kažnjivo delo!

E sad sećate se onog Vuka? Njegova greška (zadatak) je bila što je tipovao na višu i srednju klasu, dok je njegov kum zadužen za nižu klasu. I šta se desilo? Prvi imaju mozga pa su zaključili u čemu je trik a kum je išao na muslimanski fazon. To je bolja opcija, ali je priča izlizana.

Mogu i ja da se bavim ekonomskim patriotizmom. Uostalom, pametan ste čovek - dogovorićemo se!
 
serb_pagan:
nalazim vam ekipu koja ce ceo grad ispisati vasim grafitima..toliko od mene


Mladiću, ja Vama nudim predsedničko mesto u našem Savezu Najpatriotskijih omladinaca. Ujedno ćete biti administrator mreže i Vaš zadatak je da organizujete grupu nesvršenih ili zalud svršenih srednjoškolaca i propalih studenata te dokonih domaćica da troluju po forumima
Ne brinite ništa, vremenom sam upoznao dosta administratora sa mnogih foruma tako da nećete biti banovani. Ako Vas daleko bilo budu isključili sa Krstarice, reći ću Vam šta ćete raditi. Trebaće nam dve ekipe za dve različite taktike koje će se odvijati istovremeno.

Lepak i plakate ćemo ostaviti jačim članovima zbog konkurencije sa državnog budžeta.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top