Коштуница: Државни интерес је да пропадне план Ахтисарија

bubobubo

Ističe se
Poruka
2.683
AAAAAAAA!!! pisem ovo u nadi da ce ovo nas bivsi/buduci predsednik vlade procitati. pravi sam petar pan, nikada necu odrasti :lol:
ok. i sta mozes da uradis predednice vlade povodom toga? pa mogao bi nesto da naucis od susednih nam drzava sa kojima smo imali problema zadnjih 15ak godina.
da NE VADIS IZ USTA VELIKU ALBANIJU, i stalno optuzujes albaniju kako imaju teritorijalne pretenzije prema nasoj drzavi. to ruzno zvuci kada se cuje.
druga stvar, moje je misljenje da dosta drzava nato pakta (koji inace ne moraju da imaju zajednicku politiku, sto se videlo prilikom bombardovanja srbije i napada na irak) podrzava nezavisnost iz razloga zato sto im pricaju ako se ne prizna nezavisno kosovo tamo ce izbiti haos. to im se ne dopada zato sto tamo imaju svoje vojnike. e, dragi premijeru mogao bi malo da optuzujes marti ahtisarija, kao tamnosnjeg faraona, da je on kriv zato sto je na kosovu moguc haos i nasilje. optuzi ga da je on kriv za mafijasko kosovo, korupciju. valjda si toliko sposoban, ne bi nista izmislio, valjda neko mora da bude odgovoran, a on ima najvecu moc. nije tesko, spomeni trgovinu belim robljem robljem, oruzje koje odlazi u zemlje zapadne evrope za teroristicke akcije, drogu, treba li ti jos nesto???
 
Obersturmfuehrer:
da li im ti to zameras, analiziras ili tvrdis da mogucnost haosa na kosovu nije manja od 99%?
nemam pojma o procentima, ali svi pricaju o tome, i srbi i albanci i "medjunarodna zajednica" (termin koji bi ja zabranio), a i ja mislim da je to sasvim realno. mozda i gresim.
koje je tvoje misljenje o tome.
mogao bi i da optuzi ahtisarija za pokusaj stvaranja nezavisne mafijaske drzave, da ga pozove da organizuje hapsenja kojekakvih kriminalaca. u principu spominjanje drugih ozbiljnih problema sa teme nezavisnosti kosova je dobra taktika. pitajte klintona i moniku ;)
 
bubobubo:
nemam pojma o procentima, ali svi pricaju o tome, i srbi i albanci i "medjunarodna zajednica" (termin koji bi ja zabranio), a i ja mislim da je to sasvim realno. mozda i gresim.
koje je tvoje misljenje o tome.
;)

pa eto, i ja mislim da kosovo samo sto ne pukne, a mislim da ce inicijalna kapisla biti dolazeca sednica i rasprava o nezavinosti...
 
Слажем се са тако дефинисаним националним интересом, почетни текст ми је мало нејасан. Неартикулисан рекао бих. Колико сам схватио, Ахтисари ће сад бити крив за све.
Па биће! Не у историјском смислу, он је само наследио раније вођену политику. Али својим преузимањем те политике, преузео је сву одговорност на себе. Сада је он главни кривац за све што ће уследити. Не више Холбрук, Малена Одврајт, Дивљи Бил...
 
Obersturmfuehrer:
pa eto, i ja mislim da kosovo samo sto ne pukne, a mislim da ce inicijalna kapisla biti dolazeca sednica i rasprava o nezavinosti...
sasvim moguce. ALI nas vrli premijer treba da pomene bas to sto si ti napisao. da milion i jedan dogadjaj moze da bude inicijalna kapisla, ali da se desi sta? da eksplodira ono sto je ahtisari i njemu slicni dopustili da nastane. treba unistiti eksploziv, a zamajavati se inicijalnim kapislama je uzaludan posao. ma ahtisarija treba da predstavi kao sastavni deo problema.
 
Duh Sekire:
Слажем се са тако дефинисаним националним интересом, почетни текст ми је мало нејасан. Неартикулисан рекао бих. Колико сам схватио, Ахтисари ће сад бити крив за све.
Па биће! Не у историјском смислу, он је само наследио раније вођену политику. Али својим преузимањем те политике, преузео је сву одговорност на себе. Сада је он главни кривац за све што ће уследити. Не више Холбрук, Малена Одврајт, Дивљи Бил...

Јуче су око 18 часова у емисији на 1.програму РТС-а ОКО МАГАЗИН били гости амбасадори САД и В.Британије у Србији. То је историјски интервју после кога више нико Србима и Србији не треба да објашњава шта нам мисле те две велике и силне земље. Потпуно ми је и дефинитивно јасно да су они наши злотвори и џелати што су и показали уживо на екрану.

Њих двојица - а један новинар, не знам му ни име (тј.није популаран) млађи човек, на изванредном енглеском је питањима која су интелигентна, концизна, јасна, без увијања или добро нам познатог навијања је ова два лика буквално "изуо", и тако разголитио да су се понашали као безобразна деца ухваћена са прстима у пекмезу.
Имали смо прилике уживо да видимо колико нас Полт мрзи, како се буљави, како разрогачује очи, чак прети... јер су му упућена питања била тако конципирана да је стално био "избациван из седла", чак је по мом мишљењу био и дипломатски "непристојан" и вређао и нас и премијера Србије у својим одговорима.

Због вазда дежурних нам будала, ту би емисију репризирао сваког дана - бар наредних 30 дана.
 
eremita:
Јуче су око 18 часова у емисији на 1.програму РТС-а ОКО МАГАЗИН били гости амбасадори САД и В.Британије у Србији. То је историјски интервју после кога више нико Србима и Србији не треба да објашњава шта нам мисле те две велике и силне земље. Потпуно ми је и дефинитивно јасно да су они наши злотвори и џелати што су и показали уживо на екрану.

Додао бих, после тога је потпуно легитимно радовати се сваком злу које задеси те две велике и силне земље. Неко ме је негде питао да ли дозвољавам другоме могућност да не мисли као ја. Си кларо, дозвољавам свакоме да ми буде непријатељ :wink:
 
Duh Sekire:
Додао бих, после тога је потпуно легитимно радовати се сваком злу које задеси те две велике и силне земље. Неко ме је негде питао да ли дозвољавам другоме могућност да не мисли као ја. Си кларо, дозвољавам свакоме да ми буде непријатељ :wink:

Svaki put kad pogine americki vojnik meni srce zaigra od radosti. A mogao bih ovo da prosirim i na Cedine pristalice. :? Mora da sam Lud, ali .....
 
eremita:
Имали смо прилике уживо да видимо колико нас Полт мрзи, како се буљави, како разрогачује очи, чак прети... јер су му упућена питања била тако конципирана да је стално био "избациван из седла", чак је по мом мишљењу био и дипломатски "непристојан" и вређао и нас и премијера Србије у својим одговорима.
.

pa to ce kod mene kao i kod vecine ljudi da proizvede efekat kao sa slobom. ne volis ga ali kad ga ovi sto otimaju pljuju stanes na njegovu stranu.
 
bubobubo:
pa to ce kod mene kao i kod vecine ljudi da proizvede efekat kao sa slobom. ne volis ga ali kad ga ovi sto otimaju pljuju stanes na njegovu stranu.

Немам ништа против - стани на страну Мајкл Полта, али буди спреман и да сносиш последице своје одлуке ! 8-)
 
eremita:
Јуче су око 18 часова у емисији на 1.програму РТС-а ОКО МАГАЗИН били гости амбасадори САД и В.Британије у Србији. То је историјски интервју после кога више нико Србима и Србији не треба да објашњава шта нам мисле те две велике и силне земље. Потпуно ми је и дефинитивно јасно да су они наши злотвори и џелати што су и показали уживо на екрану.
Јасно као дан. Ал не треба то да те чуди, видео си у недељу у оној емисији ко су им шефови. Они што носе ритуалне кецеље и клањају се Великом Архитекти Свемира, а за себе кажу: не, ми нисмо тајна организација, само смо дискретни :roll:
 
eremita:
Немам ништа против - стани на страну Мајкл Полта, али буди спреман и да сносиш последице своје одлуке ! 8-)
ma nisi me razumeo. a i ja sam kriv, jer nisam napisao ime. mislio sam, post sam njemu namenio. kada ga polt pljuje, a uz to i hoce da otima, stacu na kostunicinu stranu, iako smatram da je nesposoban.
 
bubobubo:
optuzi ga da je on kriv za mafijasko kosovo, korupciju. valjda si toliko sposoban, ne bi nista izmislio, valjda neko mora da bude odgovoran, a on ima najvecu moc. nije tesko, spomeni trgovinu belim robljem robljem, oruzje koje odlazi u zemlje zapadne evrope za teroristicke akcije, drogu, treba li ti jos nesto???

Hoće li jednom već neko reći, Tadić ili belosvetski 'pametnjakovići':
IDEMO NA KOSOVO DA RASTURIMO SAV TAJ KUPLERAJ!?
 
Torius:
Svaki put kad pogine americki vojnik meni srce zaigra od radosti. A mogao bih ovo da prosirim i na Cedine pristalice. :? Mora da sam Lud, ali .....

Баш ми се свиђа што стављаш у исти кош локалне и глобалне чедисте :D
И не се секирај, у данашње време нормалан је само онај ко није нормалан. 8-)

serb_pagan:
sto,spremate vatre za izdajnike? :-D

Чекај само да уведемо православну џамахирију паганског типа.
Узгред, оно пагански није због тебе. Ниси толико битан.
Па кад кренемо да свакога ко није довољно Србин приносимо на жртву Сербону, богу рата...
panik.gif
 
eremita:
Јуче су око 18 часова у емисији на 1.програму РТС-а ОКО МАГАЗИН били гости амбасадори САД и В.Британије у Србији. То је историјски интервју после кога више нико Србима и Србији не треба да објашњава шта нам мисле те две велике и силне земље. Потпуно ми је и дефинитивно јасно да су они наши злотвори и џелати што су и показали уживо на екрану.

Њих двојица - а један новинар, не знам му ни име (тј.није популаран) млађи човек, на изванредном енглеском је питањима која су интелигентна, концизна, јасна, без увијања или добро нам познатог навијања је ова два лика буквално "изуо", и тако разголитио да су се понашали као безобразна деца ухваћена са прстима у пекмезу.
Имали смо прилике уживо да видимо колико нас Полт мрзи, како се буљави, како разрогачује очи, чак прети... јер су му упућена питања била тако конципирана да је стално био "избациван из седла", чак је по мом мишљењу био и дипломатски "непристојан" и вређао и нас и премијера Србије у својим одговорима.

Због вазда дежурних нам будала, ту би емисију репризирао сваког дана - бар наредних 30 дана.
imaces prilike da ih gledas danas. gostuju na b92 kod beckovicke.
 

Back
Top