Diskriminacija

vicko

Početnik
Poruka
6
Ево овако. Имам предивног и препаметног пса који се зна понашати. Проблем је што постоје места на која је (у питању је женка) не могу водити због тога што се то неком не свиђа, нпр. неком исфрустрираном пензионеру који мрзи цео свет а добио је посао портира јер се учланио у странку. Наравно да поштујем ако је на улазу постављен знак да је увођење паса забрањено и да је не уводим у прехрамбрене продавнице и сл. Занима ме да ли је код нас регулисано законом то где се љубимци могу уводити, а где не. Знам да се може увести у воз, наравно ако и пас има карту. Има ли ова држава уопште закон о кућним љубимцима?
 
Ima, a kao da ga nema. Šta da ti kažem?
Ima i savesnih i nesavesnih vlasnika ljubimaca, a isto tako i savesnih i nesavesnih gradjana. Tu bi trebalo mnogo da se promeni, ali nažalost, od toga ništa neće biti. Bar ne u skorije vreme.
 
Хвала што си се јавила. Иначе видим да волиш животиње јер си веома активна на докторовом посту. Било би супер да пошаљеш неки линк са којег могу да скинем тај закон. Пробао сам да га нађем на сајту српске Скупштине па нисам успео. Иначе водим жестоку битку против животињомрзаца и тлачитеља животиња.
 

Back
Top