tebi, moj najdraži...

ako ste mladi, zgodni, preplanuli, širokih leđa,... javite se na naš konkurs za mistera plaže! pobednik dobija fenomenalnu nagradu - motiku u ruke, a za sve ostale takmičare tu je utešna nagrada, i to po izboru: trogodišnji ugovor za manekena sa poznatom agencijom za modele ili ugovor na neodređeno u poljoprivrednoj zadruzi.

moto takmičenja je: ISKAŽI SVOJE KVALITETE!
 
blpd_girl:
bojim se da ne pomisli da mu to kažem tek tako, da to ne mislim stvarno... a to bi bila velika šteta. reći ću kad bude vreme.

Voda se ustoji....
Meso ucrvlja......
Riba usmrdi.....
Voće struli.....
Biser iz izloga pokupi neka baba.....

Zašto postoje rasprodaje.....?
Da nešto što mnogi misle da ne vredi ne prestane da vredi i toliko koliko misle da vredi.....
 
blpd_girl:
daj, molim te, ne skrnavi!

А не мислиш да је скрнављење што си изнела своје интимне мисли форумском аудиторијуму који једва чека да се спрда са тим и што ће сви са Крсте то знати, а тај на кога се то односи неће?
 
rekla sam mu juče. i sada mi nije bitno ko zna, nek zna ceo svet, ja nemam čega da se stidim. a taj ko se sprda, ili se samo šali ili je emotivni retard, a takvih može samo da mi bude žao.

i što se mene tiče, tema može i da se zaključa. 8)
 
dragi naši takmičari, molim da dostavite svoje slike i kratke rezimee što pre, da bi cenjeni žiri mogao što detaljnije da ih pregleda.
napomena: obavezno u formularu navesti koji vam je poseban talenat. talenti se boduju prema našem standardnom ofišl stejtmentu, a npr., kukičanje se boduje sa deset poena, dizanje tegova sa 3, lupetanje sa -2,...
 

Back
Top