Istocnoevropska unija - bolje resenje od EU

bogibatina:
...treba dobro izvagati za i protiv...niko pare nece dati sto su mu srbi jaaaaaako simpaticni...ulazak u nato ima tek da kosta...nato standardi podrazumevaju osim obuke po njihovim standardima i bacanje migova i kupovinu fantoma, tenkova itd...

Lako za Fantome, koristimo MIG-ove dok lete, a onda kažemo Amerima da nama ne treba više avijacija...i onda plaćamo njima za čuvanje neba kao članarinu!?
 
KoscheiBesmertnii:
Sta u stvari mi dobijamo ulaskom u EU?
Meni se cini da cemo u toj prici, kao i do sada, biti gubitnici!
Da li je bolje resenje ujediniti se sa zemljama koje su nam kulturoloski, jezicki, istorijski... i kako god hocete blize?
Sa zemljama koje imaju takoreci neiscrpna prirodna bogatstva (vodu pre svega) i gde bi bili ravnopravan partner a ne jevtina radna snaga.

P>S> ne secam se da me je neko pitao da li hocu u EU!!! A vas, jesu li pitali? Mozda nisam bio na casu:)

Ako malo bolje razmislis shvatices da ti,kako si rekao,nama kulturoloski,jeziski,istorijiski...itd narodi,ocigledno nece sa nama,nego hoce sa ovimA drugimA.
Uostalom,ovo istorijiski i kulturoloski bliski narodi? Hm? Istorijski nam nekako dodju bliski Grci,pa i ti Francuzi,kao i oni Rusi,manje vise. Koji su naravno najveca moguca gamad na kugli zemaljskoj,ali dobro sad.
I tako se ispostavi da se mi ne pitamo,jer niko nece sa nama,xexe! A,ako i kada dodje vreme,bicemo pitani,ne brini...i ti ces biti pitan i ispitan,xexe .Iako je narod u Srbiji toliko glup,da mu je bolje da se nista ne pita,mnogo ce bolje da prodje.
 

Back
Top