Gledanje u solju..

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Po narodnom predanju, veverice u sholji znace 'brzu' radost, srecu, s tim shto je to znak koji treba tumaciti u skladu sa 'sharama' pored ..;)
I zavisi u kom delu sholje se nalazi... i da li je sholja 'bleda' ili ne...ma, to su nijanse ;)
 
lolla:
Foolish:
a sta znace srp,paprika,kisobran i brojevi1,2,3,4,5,6,7,8,9 i sta znaci ako su jedan blizu dugog pa izgleda kao dvocifeni broj???
Je l' te ozbiljno zanima ili pitash tek onako? :roll:

Najozbiljnije,virnem ponekad u solju pa da znam sto znaci.A brojeve neke znam,a za neke nisam sigurna pa je najbolje da mi ih sve objasnish...i ako mogu da te pitam sta znaci rep na nekoj figuri i kao kosa svezana u rep?
 
Foolish:
a sta znace srp,paprika,kisobran i brojevi1,2,3,4,5,6,7,8,9 i sta znaci ako su jedan blizu dugog pa izgleda kao dvocifeni broj???
Moje drugarice vole da gledaju u solju i koliko sam skontala srp znaci da ces nesto da "preseces",a to moze da bude povezano sa nekom osobom iz proslosti ili sa nekim dogadjajem...Kisobran je navodno neka zastita a za papriku nisam sigurna.Sto se brojeva tice znam samo za nekoliko:1-pocetak;2-sumnja,dvoumljenje;3-susret,a ako je polozena i bele je boje,to znaci sex;4-cekanje;5-uspeh;8-spletka,ali ako je sastavljena od dva kruga,onda je u pitanju neko duplo ispunjenje;9-ponuda...Mada brojevi mogu da pretstavljaju i dane,mesece,godine... :roll: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top