Ljubav, sex i zvezde...

Kalimer0

Zainteresovan član
Poruka
349
Da li verujete da horoskopski znak ima neke veze sa vestinom pokazanom u krevetu?
Da li verujete da razliciti horoskopski znaci na razlicit nacin vole?
(Napisati i propratno objasnjenje) :)

P.S.
Ako je vec bilo jbg... 'zvinte... 8)
 
Kalimer0:
Da li verujete da horoskopski znak ima neke veze sa vestinom pokazanom u krevetu?
Da li verujete da razliciti horoskopski znaci na razlicit nacin vole?
(Napisati i propratno objasnjenje) :)

P.S.
Ako je vec bilo jbg... 'zvinte... 8)
Ne.
Da.
Pa postoje odr.skup karakternh specifichnosti zajednichkih za priadnike istog znaka koje se vishe ili manje prikazuju kod pojedinca u zavisnosti od spleta niza faktora,podznaka,..bla,bla.....
U to delimichno verujem ALI izvlachiti neke opshte zakljuchke na onovu toga,kao i sve ostalo u vezi astrologije za mene je obichna glupost(kao tvoje 1.pitanje npr.)
 
navodno ima i po tome smo mi skorpioni najveci frajeri, smekeri i j*baci a ja nisam ni onjusio p*cke vec ko zna kolko ... tolko o tome ... verovo sam u 'oroskop al me trenutna situacija razuverava (ne samo vezano za moj sexualni zivot vec inace)
 
Ne verujem slepo u horoskop, pogotovo ne one u novinama, tv-u. Ali opste karakteristike znakova su se uglavnom pokazale bas takve za neke ljude koje znam. Isto tako verujem da natalna karta moze potvrditi neke stvari, ali ne znam da li moze pogadjati. Primetila sam da muskarci manje od zena veruju u horoskop...
 

Back
Top