tv kartica

nagard1:
ima li neko iskustva sa Kworld terminator tv karticom. Imam problem prilikom snimanja jer zvuk ne ide paralelno sa slikom? Pomozite!
________________________________________________________________________

;-)))K-World TV kartica jeste losa za razliku od ostalih...Ali je dovoljna da obavlja osnovne potyrebe za sta je predvidjena.Uzgred,TV kartica je nezavisna od brzine procesora i memorije...Osim ako imas Pentium 1 ili 2...Ali nadam se da nise te srece...;-)))
Nego,poslusaj ti mene,tako sto ces Uninstalirati sve video kodeke i reinstalirati drajvere i program za TV karticu...Nakon toga ostavi sva podesavanja na Default settings-u i samo podesi skeniranje programa na PAL BG i memorisi programe...a zatim podesi DIV-x kompresiju,bitrate i FRAME u kojem formatu zelis da snimas video sadrzaje...U slucaju da ovo ne razumes sve sto sam ti napisao...onda jos moras da ucis o fajlovima,tekama,datotekama itd itd...;-))) Ili da zgrabis nekog blizeg prijatelja koji ima iskustvo sa softwerom i da on procita ovo sto sam napisao i primeni na delu...Toliko od mene...;-))))Pozzz
 

Back
Top