Svadje....

Jelly_:)

Početnik
Poruka
22
Sa kim se najvise svadjate???Zasto???Da li vredi da se uvek mi izvinjavamo, i kada nismo krivi???Ovo je bio poprilicno los dan za mene :(Rasteretite se svog problema upravo ovde
 
Puno je loshih dana, nisam mislila da je samo jedan ali je ovaj bio bas loshh....Inache kad se posvadjam sa nekim ko mi nista ne znaci mogu da se svadjam do sutra , ali me pogadja svadja sa dragim osobama :( :( :( valjda logichno....sta znam prava sam svadjalica uvek bila...
 
svadjam se sa majkom,bratom,sestrom,sa tatom nikad.... sa milosem najvise..... i ne izvinjavam se nikad,jer to 'izvini' ne znaci nista meni kad mi neko kaze,tako da ne govorim ni ja to... sve me naljuti i iznervira,ima tako losih perioda kad se sa svakim svadjam bez razloga,ali se takodje brzo razljutim... veoma lako 'planem' svasta kazem sto ne mislim i bude mi zao posle....
 
ne svadjam se nikad, gle chuda.
mada bih mogao, nije ni to loshe. mada je najcheshcje beskorisno. lepshe mi je iskulirati svadju pa kasnije natenane raspraviti shta se ima raspraviti.
 
U principu se ne svadjam nisakim.Imam jako veliko srce i praštam svima.Pustim ljude da sami uvide svoju grešku i priznaju sami da sam bila u pravu. To mi se više svidja
 
svađam se sa onima koji su pogodni za to. sa onima koji će odgovoriti. iako mi je sklonost ka svađi jedna od najružnijih ljudskih osobina... volim ponekad da se isvađam kao čovek.
 
ne volim da se svadjam jer se tada strasno iznerviram pa tako iskuliram a onda misle da su u pravu :roll: uglavnom to je sestra,keva... a sa jednom drugaricom (od najboljih) ne pricam vec mesec dana jer nisam htela da joj se izvinim bez potrebe-nisam nista lose ucinila
 
Ne volim da se svadjam,tj nisam navikla i uvek ako me neko napada ja cutim i posle se nerviram shto mu nisam ja neshto sasula u lice(kao npr DANAS!)...A najcheshce se svadjam sa mojima i to oko ocena--->Clasica...
 
haha ;p bila ova tema nekada davno ;p
secjam se da sam pisala kako volim da se svadjam (8
izgleda da sam prevazishla tu fazu (8
sada se samo nerviram oko ljudi ... naravno ne naglas ;p naglas se obichno trudim da smirujem situaciju ;p
treba znati kome, kako i kada treba neshto recji ...
da napomenem, da se ... hm ... divim ljudima koji umeju da ~smiruju 'situaciju' ... ja se samo trudim da to radim ...
 
Ne volim da se svadjam.... Al' svadjam se ;p shta cjesh ;p inache sam sangvinik, shto nije bash dobro kad se radi o svadjama, jer se posvadjam i posle pola sata to i zaboravim, pa krenem da najnormalnije pricham s tom osobom, a ona bash i nije raspolozhena ;p inache, bez obzira na to da li sam u pravu ili nisam, ako je otishlo predaleko, ja sam ta koja pruzha ruq pomirenja... neeee volim da s nekim ne pricham or somethin...
 
Pa u stvari ni ja ne pricam evo sad ce godinu dana sa bivsom najboljom drugaricom......glupo je kad je sretnem (idemo u istu skolu) i kada vidim koliko se promenila :( i sa kim se sada druzi, ali sta da se radi........ :(
 

Back
Top