Svadje....

ne pamtim kada sam se poslednji put svadjala,
jer jednostavno ne dopushtam da do prave svadje dodje...
...naime, ne podnosim povishen ton, a djelujem sasvim smireno chak i
kada sam najiznerviranija (uglavnom... svi imamo svoje granice, a moja,
nakon koje gubim kontrolu je najcheshce rezultat nakupljanog danima, a
izuzetno rijetko nechijeg gesta)...
...te takvom startnom postavkom obichno ne dozvolim da druga strana prokljucha
(mada uvijek ima i onih koje miran ton samo josh vishe izvede iz takta...
...takvima najcheshce poruchim da mi se obrate kada budu u stanju za normalan ton,
i kada zelja za raspravljanjem situacije nadvlada trenutnu zelju za krvlju :roll:...)
 
...a, joj...pa ja sam osoba koja se jako brzo iznervira, ali to i pokazuje...
...izderem se na nekoga, pa je meni lakse...
...a ljudi oko mene znaju kakva sam pa mi to i tolerisu...mislim da bih prsla, da se ne izderem, nego da skupljam bes danima...
...ne izvinjavam se cesto, jer to mrzim...ako ima potrebe i ako povredim meni dragu osobu, onda se izvinem...
...by the way, nisam bas preporucljiva za svadju...umem da kazem cak i ono sto ne mislim... :roll:
 
sa kevom i sestrom najvise. posle idu dva druga iz skole. al se nikad ne pokacim ozbiljno. mrzim kad se posvadjam s najortakinjom i uvek nastojim da se pomirimo pa makar ona bila kriva, jer mi je do nje stalo...
 
Ja se ne nerviram lako....ali ako me nesto bas bas bas iznervira...onda znam biti bas grozna....pričam ko navijena, nekad se posvađam sa starom i kasnije mi kaže da me ne može nadriječiti jer dok ona kaže 1 ja izgovorim 1001 i svaka čast onome ko može protiv mene :D:D:D:D
 
# = = B O K Y = = #:
ja mislim da se netreba uvek izvinjavati, pogotovo ne profesorima kada zakasnimo na cas
slažem se sa tobom...ja kad zakasnim(a često to radim-škola mi je na minut od stana :lol: )ja samo uđem na vrata i oglašavam se:''dobro jutro...e'o i mene :lol: ''- nastavnici su navikli na to :lol: ne bi im se izvinila pa da me ubiju :lol:
 
U poslednje vreme previse govorim istinu,cak i surovu,medjutim,manje se svadjam,sto je cudno...Moji odnosi sa prijateljima su odlicni,kao i sa roditeljima,ali bojim se da cu postati "tipicna tinejdzerka" koja se svaki jbn dan svadja sa mamom zbog npr.odece!Necu to bre!!Mislim,zelim da stalno nadjem neki kompromis,da se negde nadjemo,da se razumemo,da svaka strana bude ql.Nadam se da ce mi u tome uspeti.Xexexexexexe,NADAM SE!! :lol:
 
rech koju naaaaaaajteze izgovaram je "izvini"
jbg
znachi, prva tju da pridjem posle svadje i da kazem da mozda i nije trebalo da bude tako, da nije trebalo tako da reagujem/reaguje, da je mozda doshlo do nesporazuma, da netju vishe da radim tako neshto...ma, sve...ali IZVINI.....ufffff......nikako :)
 
naancy90:
rech koju naaaaaaajteze izgovaram je "izvini"
jbg
znachi, prva tju da pridjem posle svadje i da kazem da mozda i nije trebalo da bude tako, da nije trebalo tako da reagujem/reaguje, da je mozda doshlo do nesporazuma, da netju vishe da radim tako neshto...ma, sve...ali IZVINI.....ufffff......nikako :)
I meni je teshko. Al' nekad se mora :P
 
pa shta cje raditi drugo nego komentarisati temu? :?


ja se u sushtini ne volim svadjati,ali bojim se da sam khm..suvishe temperamentna i ponekad lako planem.
brzo me prodje,naravno.

zapravo,zavisi,imam ja svojih dana kad mi tako dodje,ali cheshcje sam mirna kao mawo mache. (:
zapravo,nikad nisam mirna.
zapravo,ja sam jedno nemirno dijete.
ovaj,djevojka.
zapravo..dijete.
 

Back
Top