Glasači DS-a,...

Филателисто гласај за Чеду,магија је чудо,проћи ће те болови!:lol:А пошто имаш реп,можда те ставе на згодно место,као експонат, да зараде паре.8-)
 
Ja mislim da je premijersko mesto ipak skupo prodano jer i pored manjeg zbira glasova od dss i g17 treba da imaju vise od pola mesta i uz to najvaznije resore. Ne znam sta je tu problem. Ja sam glasao da ds vodi politiku zemlje zbog svih njihovih kadrova, a ne samo zbog Djelica. Mislim da su kompromisom dokazali da su ozbiljna stranka koja je spremna da ide u krevet sa djavolom da bi ispunila ciljeve koji su za Srbiju u ovom trenutku najvazniji. Zivela nova vlada sa potpredsednikom za evropske integracije (taman da Djelic pokupi sve zasluge za nastavak pregovora sa eu i belu sengensku vizu:)) i ministrima finansija, pravde, policije, energetike, telekomunikacija, gradjevine iz dsa:) Dss je sa svojih 16 posto sto je samo za cetvrtinu manje od ds dobio premijera, saobracaj i odbranu. Ne znam samo kome je tu izrastao rep!?
 
A gledajte kojom ce se brzinom sada formirati vlada,kada je kosovo dobilo nezavisnost!Smradovi naravno nisu hteli da preuzmu odgovornost za resavanje tog problema,a mi smo opet ispali najgluplji u drustvu!!!
 
svako ko ima dva grama mozga mogao je da pretpostavi da ce Kostunica biti premijer i u novoj Vladi...a to sto se vecina glasaca DSa tripuje da su neka elita, kako je BAS NJIHOV glas bogznakako vazan, i kako je sada to nefer...ma idi...pa sta su mislili...i DS zna da ce morati da daju Kostunici, samo trce oko kokosinjca da ne budu lake ribe...
da se razumemo, ja sam glasao za DS, i moja zelja je premijer iz DSa, ili novi izbori...ali zelje su jedno, a realnost drugo...
 
Pa u onim pedizbornim temama ja sam i prognozirao predavanje premijerskog mesta Kostunici.Tako da sam svesno dao glas DS-u znajuci da ce tako biti.I licno mislim da to i nije neki strasno veliki gubitak.Ali zato ce biti strasno ako im prepuste finansije i mup(+BIA),pre svega(ostalo je ipak manje vazno).Znaci ako popuste daljim ucenama i predaju ova dva kljucna ministarstva i BIA,tek onda cu pozaliti taj svoj glas i necu im dati isti na sledecim izborima.I bolje izbori nego da popuste po tom pitanju.
A DS cu "kazniti" isto kao sto sam kaznio Zivkovicevu vladu 2003.Znaci neizlaskom na izbore,nikako glasajuci za neku drugu stranku,jer su mi svi ostali(ukljucujuci tu i LDP) za 2 duzine iza cak i za takav "los" DS.
 
Nexus 6:
svako ko ima dva grama mozga mogao je da pretpostavi da ce Kostunica biti premijer i u novoj Vladi...a to sto se vecina glasaca DSa tripuje da su neka elita, kako je BAS NJIHOV glas bogznakako vazan, i kako je sada to nefer...ma idi...pa sta su mislili...i DS zna da ce morati da daju Kostunici, samo trce oko kokosinjca da ne budu lake ribe...
da se razumemo, ja sam glasao za DS, i moja zelja je premijer iz DSa, ili novi izbori...ali zelje su jedno, a realnost drugo...

onda na ovom forumu ima samo pola grama mozga brate... :)
 
Стари,а шта мислиш о овима што се представљају као жене,а нису то?Вишак интелигенције,болест или нешто друго?:lol:8-)
 
Ja sam glasac DSa vec dugi niz godina pa sam im i na ovim poslednjim izborima dao glas al sam i pre istih nazalost znao da ce Sova biti kancelar a kad su izasli rezultati ondak sam jos vise uveren u to pa se sada i ne nerviram uopste .Jedino me je iznervirao nas presednik Forest sto nije dao Tomi mandat da pravi vladu sa Kostunicom i Gljivicom nego je odmah poceo da ***** o "sirokoj koaliciji demokratskoga bloka" sta god mu to znacilo .
 
misoni:
Филателисто гласај за Чеду,магија је чудо,проћи ће те болови!:lol:А пошто имаш реп,можда те ставе на згодно место,као експонат, да зараде паре.8-)
Ako išta mrzim u životu, to su fanatici, i levi i desni...
ja mislim da imamo jednu zemlju i da se sa njom ne može kockati kako mnogi ovde misle, izbore pa svaki dan dok mi ne "navučemo" dovoljno.
Što bi rekao Z.Đ. "bolje radite neke druge stvari svaki dan"
upućeno T.N. sa skupštinske govornice
 
filatelista:
ja mislim da imamo jednu zemlju i da se sa njom ne može kockati kako mnogi ovde misle, izbore pa svaki dan dok mi ne "navučemo" dovoljno.

To je sustina. Postoje zelje i postoji realnost. Oni sto su do krvi protiv DSSa i sto im nikad ni na jednu ucenu i zahtev pristali po cenu da pati Srbija su isti kao oni sto bi ratovali za Kosovo i slicne gluposti. Politika je umetnost moguceg. Kao sto rekoh ako pogledamo da je DS osvojio 23%, a DSS 16% i da od bitnijih ministarstava bi navodno DS trebali da dobiju potpredsednika za evropske integracije, finansije, policiju, pravdu, spoljne poslove, energetiku, gradjevinu i telekomunikacije i vise od pola ukupnog borja ministarstava iako je zbir glasova DSS i G17 veci od DS, a DSS/NS premijera, odbranu i saobracaj meni to deluje da je to premijersko mesto vise nego skupo prodato! Da DSS nije dobio premijera, imao bi sigurno jos tri od ministarstava sa strane sto se meni iskreno uopste ne bi svidelo. A svi sto ne vadite Djindjica iz usta setite se da je on imao Mihajlova za ministra policije, Batica za ministra pravde i slicne kreature koje u najboljem slucaju nista nisu pokusavale da promene. A sve zato sto je bio svestan sta je realnost, a sta zelje.
 
filatelista:
ja ne mogu da spavam, rep me žulja kad sam na leđima, a kad spavam na boku, prelome mi se uši, pa me bole... :grin: :grin:
:) :)

Ово му стварно и дође некако најбољи одговор за те, по ко зна који пут поновљене, мантре из "кухиње" ЛДП-а.
 
marlon:
što dokazuju svakim danom sve više... :)

ne mislim na tebe, da se razumemo...

razumemo se... ;-)
ne znam ko se dokazuje, ne pratim forumska desavanja, kao sto je poznato...samo se zadesim da uputim "koju dubokoumnu"
al' zato znam ko se dokazuje na Utisku Nedelje i slicno, i moram priznati da pola tih samoproklamovanih demokrata nema pojma ni o Tadicu ni o pokojnom Djindjicu koga svojataju kako stignu...bruka...
dodje coveku da studira vojnu akademiju pa po juznoamerickom sistemu... :lol:
 

Back
Top