Нервира вас?

BobbyMarlee

Zainteresovan član
Poruka
274
Који ДОМАЋИ бенд вас нервира,излуђује, или га мрзите......Волео бих да коментари буду аргументовани,али ако је немогуће.... :( ок.....Не бих волео да ико БРАНИ неки бенд...Нека сваки одговор буде "сам за себе"...

Ја рецимо неподносим ејесбурн :wink: , али не због њихове комерцијале, него због њихове религиозне збуњености (Шта траже са Кавалером, славу, моћ, новац.....ма све то),Исток,Запад,Растафаризам(којима новац није циљ).....збуњени су прилично.......Не капирају они много, сем како се мота ЏоинТ! или се праве луди? У сваком случају разлог да их бојкотујем,иако ми њихова музика често прија!

Е сад, не тражим да их неко брани,јер ме неће убедити....Став ми је поприлично изграђен,поготово када су они у питању..... Занима ме ко ВАС нервира...
 
joj, ja kad bih pocheo da nabrajam ne bi bilo kraja :)
ali, uglavnom, najvise mrzim - bajagu i DESTRUKTORE, apsolutno izlizani i provaljeni tipovi, van gogh - najveci demagozi i najiskomercijalizovani ovdasnji bend, uz to furaju neku kvazi-intelektualnu-milan mladenovic-foru, zatim ....... eyesburn - apsolutno provaljeni tipovi koji pesme proizvode cesce no sto moj burazer pere kosu (a time je zaludjen) ..... onda Djordje David i oni njegovi kako se zovu ...... mislim da je komentar o njemu suvisan, sta jos reci o Djoletu Plavushi? ............
a manje me nerviraju oni tipa Riblja Corba,YU grupa, Bijelo Dugme itd itd .......

i dodjemo do toga da jedino volim Brejkerse i EKV :lol:
 
Definitivno Van Gog i na sve one vec navedene razloge samo da dodam da je za mene Djule kao licnost nula sa velikim N.Jednostavno ne shvatam koji fazon on pokusava da "fura" valjda zamislja da je Dzeger kog takodje ne podnosim.Od ostalih ne kapiram bas elektricni orgazam npr.
 
Mada se to ne moze nazvati bendovima, ali ajde... Ne podnosim ove sablonske grupe sa pinka i slicnih televizija... Glupi tekstovi, pevanje jos gore..., a sve vise klinki i klinaca se ko slepci lepe za njih... Kasnije se svi pitamo zasto vecina devojaka kaze: ,,Svi ste vi isti'' ili ,,traze sponzora'' , a vecina momaka glume velike frajere,... kes, kolica... i domace ,,repere''... uzas... :lol:
 
Kakvi ste vi Kreteni!
EKV,Partibrejkersi,Van Gogh,Yu grupa,E.Orgazam,Azra,KUD Idijoti,Hladno Pivo,Ritam Nereda,Direktori,Idoli,Film,Haustor,Vatreni Poljubac,Divlje Jagode,Atomsko Skloniste,Disciplina Kicme,Goblini,Riblja Corba,Bijelo Dugme,Zabranjeno Pusenje,Generacija 5,Sarlo Akrobata,Smak,DLM,Pekinska Patka,Zbogom Brus Li,Vrisak Generacije,Prljavi Inspektor Blaza,Love Hunters,Atheist Rap,Oruzijem Protiv Otmicara...
Ziveo balkanski rock n' roll!
 
Keeper:
joj, ja kad bih pocheo da nabrajam ne bi bilo kraja :)
ali, uglavnom, najvise mrzim - bajagu i DESTRUKTORE, apsolutno izlizani i provaljeni tipovi, van gogh - najveci demagozi i najiskomercijalizovani ovdasnji bend, uz to furaju neku kvazi-intelektualnu-milan mladenovic-foru, zatim ....... eyesburn - apsolutno provaljeni tipovi koji pesme proizvode cesce no sto moj burazer pere kosu (a time je zaludjen) ..... onda Djordje David i oni njegovi kako se zovu ...... mislim da je komentar o njemu suvisan, sta jos reci o Djoletu Plavushi? ............
a manje me nerviraju oni tipa Riblja Corba,YU grupa, Bijelo Dugme itd itd .......

i dodjemo do toga da jedino volim Brejkerse i EKV :lol:
... darkwood dub.....?!
 
Jas:
Definitivno Van Gog i na sve one vec navedene razloge samo da dodam da je za mene Djule kao licnost nula sa velikim N.Jednostavno ne shvatam koji fazon on pokusava da "fura" valjda zamislja da je Dzeger kog takodje ne podnosim.Od ostalih ne kapiram bas elektricni orgazam npr.

hmm, da li ti znas sta je Dzeger za Djuleta? Dzeger je izvanredan tekstopisac, ima dobar glas (nista vise od dobar), ja ne znam zasto ga ne podnosis. Zato sto je baja i moze mu se sve?
 
rudy_kv:
Bajagu ne podnosim :evil: :evil: :evil: Dobar je kao tekstopisac, ali sve ostalo je BLAHHH

ja se izvinjavam, ali Bajaga je mnogo bolji muzicar nego tekstopisac, tj. ako je on napisao pesme sa albuma Zmaj od nocaja....
i ako si hteo da kazes da uzasno peva i to je tacno,
a o njemu kao muzicaru (znaci, govorim o stvaranju muzike) dovoljno govori niz kompozicija u Ribljoj Corbi, ali i kasnije....
 

Back
Top