Underground!

Jeste li ikada čuli za ove bendove i da li ih slušate?

  • HateBreed

  • MadBall

  • Carcass

  • Voodoo Glow skuls

  • Zaklana Čeljad

  • Pro-Pain


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
/I/I@Ī@:
ja nisam cuo ove
Carcass
Voodoo Glow skuls

Carcass nije za svačije uši.Zeški su na instrumentima a na glasu i da ne pričam.Mada neke stvari ti jednostavno udju u mozak.
Voodoo je odličan Ska bend koji malo više naginje ka panku ali sve pesme su im toliko dobre da ne možeš da ih iskuliraš sedeći u nekom lokalu.
 
pro-pain je tu dosta solidan, eto mozda jedno dve njihove pesme . mada, nazalost izbrisao sam ih sa kompjutera tako da se ne secam kako im se zove pesma . znam da je druga, sa njihovog najnovijeg albuma !

ps . da dodam ja tu jos pitchshiftera, ne znam da li su bili na MTV-ju, ali su odlicni . tacno takve stvari ja volim . ja inace slusam metal i drumandbass ! 8)
 
to bash i nije underground.
hatebreed, poznati veoma
madball, heroji oldskool hard-core-a
carcass, poznati
voodoo? ahm.. ska... who cares
zaklana cheljad? ne zelim da znam
pro-pain? poznati u Srbiji veoma.. pa dva certa.. inache really really really mediocre.

daj pravi underground... sha ovo...
 
VisionOfDisorder:
to bash i nije underground.
hatebreed, poznati veoma
madball, heroji oldskool hard-core-a
carcass, poznati
voodoo? ahm.. ska... who cares
zaklana cheljad? ne zelim da znam
pro-pain? poznati u Srbiji veoma.. pa dva certa.. inache really really really mediocre.

daj pravi underground... sha ovo...

Eh nemoj sad da se praviš važan!Kada si toliko pametan reci i ti po neki.Mislim,predloži nam da čujemo.A što se tiče tih bendova što sam naveo nekako mi izgledaju kao posebni po svaki pravac- vrh tog pravca.naravno ima dosta bendova koje bih naveo ali to je to.A desilo se što sam i pretpostavio : dosta ljudi nije čulo za ove bendove ili ih uopšte ne sluša.
 
Protektor:
Eh nemoj sad da se praviš važan!Kada si toliko pametan reci i ti po neki.Mislim,predloži nam da čujemo.

kako da ne.. da troshim vreme i izlazem bendove koje niko nikada nece pogledati.
iz zezanja sam fuknuo dva-tri benda, niko nikada nije pogledao nito odgovorio.
ma... kao da me je briga... ionako sva dobra muzika za mene, sva sranja za vas.


Protektor:
A što se tiče tih bendova što sam naveo nekako mi izgledaju kao posebni po svaki pravac- vrh tog pravca.naravno ima dosta bendova koje bih naveo ali to je to

carcass je pocheo kao grind bend, posle nastavio sa gay zanrom melodic death.
fuj. za ostalo sam u pravu.

Protektor:
.A desilo se što sam i pretpostavio : dosta ljudi nije čulo za ove bendove ili ih uopšte ne sluša.

ne bih rekao, sa obzirom na populaciju ovog foruma, dosta ljudi ti je odgovorilo.
opet... sve i da nije..shto bi.. ti bendovi su za pod voz, ili zeshce osrednji.
 
OK!
Nemoj da shvatiš da hoću da te izazivam ili provociram.Vidim da pratiš muzičku scenu za razliku od drugih.Naravo,mnogo si kritičan prema ovim bendovima.
Čisto da te pitam šta misliš o ovim bendovima:
- In Flames
- Haggard
- Lacrimosa
- Amon Amarth
- Arch Enemy
- Dropkick Murphys
- Fintroll( e njih zaboravih da stavim u anketu)
- Moonspell
- Obituary
Da li su ovi dovoljno dobri za tebe?Jer oni su bez premca kao i neki iz ankete.
 
Protektor:
OK!
Nemoj da shvatiš da hoću da te izazivam ili provociram.Vidim da pratiš muzičku scenu za razliku od drugih.Naravo,mnogo si kritičan prema ovim bendovima.
Čisto da te pitam šta misliš o ovim bendovima:
- In Flames
- Haggard
- Lacrimosa
- Amon Amarth
- Arch Enemy
- Dropkick Murphys
- Fintroll( e njih zaboravih da stavim u anketu)
- Moonspell
- Obituary
Da li su ovi dovoljno dobri za tebe?Jer oni su bez premca kao i neki iz ankete.


a sto se ti opterecujes time ?
polako brale ... ja sam u sestom i u sednom razredu slusao pozere ... pa onda nasao nesto ozbiljnije ...i tako dalje ...
 
maso a niko ne pominje Messuggah ! oni su bre dzava bend, i ako oni nisu undergroun, ja cu da se zakopam ( bas tamo, ispod zemlje ) . eto, ovaj novi album sam slusao u zadnje vreme, ali cu nabaviti sve od njih, zaboravio sam kako im idu sve te melodije . ma bruka bre !
 
-In Flames

Secam se onih njihovih prvih albuma. Beshe Jester Race, Whoracle... Dobar su oni bend.
Melodic death. Prerastao sam ih. Oni mu dodju kao najuspeshniji melodeath ikad..
Dosadni su mi, mada kvalitet postoji, nesumljivo.

-Haggard
Simfonijski metal bend... sa raznim raznim kombinacijama folka, srednjovekovne muzike i renesanse.
I sve to kroz neku doom metal varijantu. Nije moj stil, ali to bih prosto morao da poshtujem.

-Lacrimosa
Ah ah.. to beshe kao neki gothic? Mislim da imam(imao) cd negde(bacio)... Neshto nalik na Wolfsheim samo navodno depresivnije i mrachnije... Da da, nalik na darkwave tehnoze, pa kao vuche na metal.
Ako cesh darkwave, bolje uzmi Chiasm. To je vec morbidno, bez patetike a i isto toliko ubija.
Ne mogu da kazem da mi se svidja Lacrimosa. Previshe patetichno.

-Amon Amarth
Opet ti sa melodeath-om. Ovog puta sa viking mitologijom. Dobro, nisu loshi. Makar dobro sviraju.
Vokal moze da se podnese. Bio bi odlichan kada bi ga sproveo u full death metal.
Reci cu da eto.. mogu da isposhtujem, mada ih nikada ne bih slushao.
Mislim... Vikinzi.. ******...


gledaj i umri od smeha kako drmusaju glavom u istom ritmu.

-Arch Enemy

I zamisli, opet melodic death. Onako osredje sviraju, a cura se dernja poprilichno dobro. Al opet.. je cura. Svaka pesma na isti kalup. Kad bih ti rekao da su poprilichno prezreni, ne bi mi verovao, sigurno...

-Dropkick Murphys

Nije moj stil. Ne slusham. Nemam mishljenje.

Finntroll

Ponovo neki folk, black trip. Ne znam, nisam slushao, da budem iskren. Mada to malo shto sam chuo, bolje da nisam.

-Moonspell.
Kako pokrasti "Type o Negative" i ostati ziv. Imam vishe albuma.. i mada volim da ih pustim(u godinu dana), smatram ih za jedan od najpozerskijih bendova ikad.. Inache, zanimljiva muzika, zanimljivi vokali... Ali samo zanimljivi. Nishta mi nisu bolji od 69eyes.

-Obituary.
Old skool death. Apsolutno grozan vokal unishtava svaku shansu da ishta probam da uradim sa ovim bendom.
---------------------------------

Summa sumarum.. to volish melodic death metal. Sa obzirom da forumashi ovde teshko da ikada prelaze granice nu-metal-a... to mo dodje kao uspeh. Dobar je melodeath, ali ako si ozbiljan da se trujesh ovom muzikom godinama kao ja, prerashcesh taj zanr, pre ili kasnije. U medjuvremenu, uzivaj.



Protektor:
OK!
Da li su ovi dovoljno dobri za tebe?Jer oni su bez premca kao i neki iz ankete.

Ne nisu, mada ne bi trebao time da opterecujesh kao shto /I/I@Ī@ reche. Oni jesu bez premca za zanrove koje zastupaju (except: Lacrimosa, Moonspell). Samo.. zgadice ti se.. ili nece ko zna... Mosh' ti viking metal stvarno pasuje. ; )

Ja volim neshto drugo... ultra nasilje u muzici i ekstremi kao i totalna apatija, ogorchenost i mrznja, protkano kroz muziku posle kojih albuma ti je ceo dan ubijen. Ponekad samo teror.
To vec zaista nije za svakoga... Trebale su mi godine da se naviknem.
 
kosta_1:
maso a niko ne pominje Messuggah ! oni su bre dzava bend, i ako oni nisu undergroun, ja cu da se zakopam ( bas tamo, ispod zemlje ) . eto, ovaj novi album sam slusao u zadnje vreme, ali cu nabaviti sve od njih, zaboravio sam kako im idu sve te melodije . ma bruka bre !

Ma gde su underground... Uticali na Dream Theather, Tool, Deftones-e...
Jesu underground u stilu da ih svi ne slushaju, ali su u metal krugovima ogromni.
Oni mu dodju kao negi progresiv, mada opet ne.. Mozda technical metal.. Jer brate, muzika im je toliko dobra da to boli. Sa time, da su je oni napravili tako da osoba koja ih slusha ima osecaj da dozivljava blagu lobotomiju. Dobro je, ali jako teshko za svariti. Teshka, teshka, teshka muzika.
 

Back
Top