Da li smo poturčeni ?

CobRa-SiC-:
Oh da... Bajd vej, jasam Rahmetli... drago mije...
kako kome :-P :-)

a to da smo poturčeni po tome što kažeš ti na početku teme...blah..uopšte nije tako...kakve veze ima što izvlačimo motive i teme iz turske kulture..ima toga i iz grčke, rimske, čak i ameriku imitiramo....... jeste da treba da smo autentični, ali nije plagijatstvu, koje je česta pojava ovdje kriva turska...već mi sami...tj. oni koji tu muziku proizvode a i oni koji je slušaju s druge strane.....
pobjednička pjesma na eurosong-u prošle godine je imala turcizama iha-ha koliko a grčka je pjesma...važno je da je stvar dobra....šta znam...
 
Da nismo poturceni sad bi deca isla i slusala normalan rock i svi bi lepo ziveli. Stoja i i dalje zivela u Brdjanovcima , seka u Babusnici i ziveli bi u stali. Grand ne bi postojao, narod se ne bi zaglupljivao...
tako da , moj odgovor je DA, JESMO POTURCENI
jos kad cujem onaj orijentalni turbofolk...jao zivote
 
Naravno da smo poturčeni ali to je samo naša greška.Bili smo previše glupi jer smo bili gordi i hrabri.Mada ni hričćanstvo nije originalno jer svaka priča i svaka bitna činjenica potiče iz drugih kultura i mitova a najveći uticaj je od strane drevnog Egipta.
Mi smo pagani.
Mi smo nasilno pokrčteni.
Mi smo izigrani od strane Engleza i Francuza.(tu mislim na njihove Masonske lože)
Mi smo poturčeni silom.
Mi smo poturčeni našom voljom.
MI SMO IDIOTI! :-P

Usput da kažem da nisam besan na Muslimane ni islamizirane Srbe koliko sam gnevan na Jevreje! :evil:
 

Back
Top