Crna Guja vs Crni Gruja

Birajte

  • Crna Guja

  • Crni Gruja


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Crni Gruja je samo bedna kopija. Uostalom sta se moze ocekivati od nasih? Jedna velika nula.
Crna Guja je bas dobra. Totalni prikaz cele istorije Engleske, naravno kroz humor.
A i glumi Hugh Laurie sto je za mene i vise nego dovoljno :-D .
 
kako uopšte možete da ih poredite?
a, i crna guja je, koliko znam, film, ne serija. (možda ima i serija, ali nisam gledala)
crni gruja je ne zamenjiv. i duhovitiji.
a kako može da bude ''bedna kopija'' kad govore O DVE TOTALNO RAZLIČITE TEME?????
 
sexy klon:
kako uopšte možete da ih poredite?
a, i crna guja je, koliko znam, film, ne serija. (možda ima i serija, ali nisam gledala)
crni gruja je ne zamenjiv. i duhovitiji.
a kako može da bude ''bedna kopija'' kad govore O DVE TOTALNO RAZLIČITE TEME?????
LOL.Jesi li gledao ijednu od ove dve serije, filma ili sta god.Da jesi shvatio bi.I kako su razliciti kad je Crni gruja napravljen po uzoru na Crnu guju.Pitao sam da li mislite da li je Crni gruja neuspesna kopija Crne Guje ili pak uspesna.Ko zna mozda je nekom bolja ova nasa verzija.
 
kako ovde niko nista ne zna...kakav fiLJm.......crna guja je serija..sa rouanom atkinsonom..ima 4 serijala.....prvi mi je onako bzvz....najbolji su od drugog pa na dalje.....
a sto se tice gruje....prvi serijal je konza posle ovo nije to to...
 
martinova mala:
ajde mi molim te reci(te) kako i sta mozes da uporedis kod guje i gruje?
Kako sta? Crna Guja govori o istoriji Engleske (naravno humorizovanoj), Crni Gruja o periodu kada je Srbija bila pod Turcima (znaci ipak o jednom periodu Srpske istorije, takodje humorizovanoj). Drugo ideja za Crnog Gruju uzeta je iz Crne Guje. Velika razlika je u tome sto se kad gledas Guju stvarno nasmejes,a Gruju prosto ti dodje da places zato sto ovi nasi idioti ne mogu nista dobro da naprave.
 
JekaiGeorge:
Kako sta? Crna Guja govori o istoriji Engleske (naravno humorizovanoj), Crni Gruja o periodu kada je Srbija bila pod Turcima (znaci ipak o jednom periodu Srpske istorije, takodje humorizovanoj). Drugo ideja za Crnog Gruju uzeta je iz Crne Guje. Velika razlika je u tome sto se kad gledas Guju stvarno nasmejes,a Gruju prosto ti dodje da places zato sto ovi nasi idioti ne mogu nista dobro da naprave.
Hahaha :lol: :lol: :lol: .Dobro receno ali zaista je tako, meni je Crni gruja je pun jeftinog humora.Nije losa samo prva sezona.
If you try to run you'll be dead as a squrl.
What squrl?
BOOOOM
That squrl.
 
Pa da...Definitivno je Gruja puna jeftinog humora tj. ako se nas humor moze nazvati humorom (posto po definiciji humora tu ne spadaju psovke izrecene na 1000 razlicitih nacina). Meni je mnogo smesno kad Guja kaze:"I have a cunning plan..hahaha" ;-)
Mada jos mi je interesantnije bilo kad je pojavi Hugh (volim tog glumca :-) )
 
hm... teško je odlučiti se... gledao sam sve epizode obe serije (sem drugog serijala crnog gruje) i to je totalno različito... ne može se porediti engleski i srpski humor. ipak je možda bolja crna guja jer je engleski humor neprevaziđen
 

Back
Top