bore na licu

llazovic

Početnik
Poruka
3
Molim sve koji znaju dobar recept za ublažavanje bora na licu ili zaustavljanje pojave novih.Kod mene su jako izražene bore na licu još od 25 godine i sve su jače, probala sam mnoge kreme koje se reklamiraju na TV-u ali rezultati su nikakvi. :smile:
 
llazovic:
Molim sve koji znaju dobar recept za ublažavanje bora na licu ili zaustavljanje pojave novih.Kod mene su jako izražene bore na licu još od 25 godine i sve su jače, probala sam mnoge kreme koje se reklamiraju na TV-u ali rezultati su nikakvi. :smile:[/QUOTE

Ne misli na bore i ne opterecuj se koliko vise mislis na to toliko ce ih vise imati opusti se i probaj Alternativnu nocnu kremu iz AVON-a
 
ja sam nekako ubedjena da je sve stvar gena, pomadice cine kozu tek nesto elasticnijom (masnijom, vlaznijom, sta vec utrljavas).
Uvek kada pomislim da bi (MOZDA :) ) trebalo da dam neke velike pare za luksuznu ili cak ekskluzivnu kremu, setim se jedne slicice karoline od monaka - ta bas ima para, ne misli se ko'lko kosta - sve bora do bore ( paparaco snimio, a tada nije radio foto sop)... I kupim nesto obicno. A moja maman nekada "tajne" kreme koje su se pravile u apoteci po porudzbini, receptura nasledjena, a sada to normalno moze da se kupi, zovu se BIO -ovo- ono, VITA -ovo-ono...
Fakat, obe imamo bore, onoliko koliko treba. Al' ima ih i Karolina... :)
 
ja nemam bore, ali preventivno sam otišla na injekcije botoksa i hijaluronske kiseline. rezultati su odlični, i uz minimalna odricanja mislim da svaka žena to može sebi da priušti.
 
Dosta sna - mislim da je to najvaznije - i vode...

I da: ljudi koji dosta duvaju takodje imaju malo bora, zato sto su im misici opusteni... to je, na neki nacin, alternativna (i ilegalna) medicina...
 
To je stara novost.Imas na netu brdo toga,ali ono...ukratko ti je da se koristi toksin jedne bakterije koja se zove Klostridijum Botulinum,ona naime zivi u anaerobnim tj bezvadusnim sredinama pa se tako moze naci u konzerviranom mesu.Toksin je VEOMA otrovan u vecoj kolicini,ima vise dejstava a jedno od toga je da se desava opustanje i paraliza misica.To je neki pametnjakovic iskoristio da lokalno spreci grcenje misica izmedu obrva i na celu od cega se stvaraju bore,pa se taj toksin sada ubrizgava na ta mesta.Efekat nije dozivotan,prolazi za nekoliko meseci.
Ako sam pogresila u nekoj informaciji,ubijte me !
 
Imam vjeruj rjesenje za tvoj problem. Ako zelis mozes me putem e-maila kontaktirati. Radi se o dr "Pasha" sapunima. Tebi treba kafa-aromatica, ima ih 8 vrsta i sto je najvaznije 100% otklanjaju nedostatke sto se tice lica i tijela. Ako imas dodatnih nejasnoca slobodno se javi ili posjeti www.drpasha.net da se malo upoznas sa njima.
 
LePiaf:
Clostridium botulinum

Ti ono beshe lekar?
:lol: :lol: :lol:

Jooooj!

sun.gif
 
Joj Mićo,bas si smesan.
Ajde.....zena napravila slovnu gresku,pa sta.
Doduse,htela je da me ispravi (mada ja nisam pogresila jer sam se izrazila na cistom srpskom jeziku a ne na latinskom).
Pazi kad ni ja nisam primetila ! :-D

Odo da obnavljam gradivo :-?
 
llazovic:
Molim sve koji znaju dobar recept za ublažavanje bora na licu ili zaustavljanje pojave novih.Kod mene su jako izražene bore na licu još od 25 godine i sve su jače, probala sam mnoge kreme koje se reklamiraju na TV-u ali rezultati su nikakvi. :smile:


koristim loreal liniju decontract. i stvarno deluje. genetika dominira, ali tri meseca posle upotrebe - bas vidljiva razlika. imas dnevnu i nocnu kremu. koristim i njihov antirid.
 

Back
Top