Brada, Da / Ne ?

Ivo Afrikanac

Aktivan član
Poruka
1.944
Evo da pitam, devojke, zene, voli te li bradu?

U mom dosadasnjem istrazivanju 4/5 devojaka je za glatko izbrijane, 1/5 za neku vrstu brade, ali one koje je vole, bas vole... Primetio sam da je i porodicno. Npr, ako im otac ima bradu, vole i one...

Naravno ja imam 'neku bradu'... vecinom samo par milimetara do cm.
 
ja volim onu kratku od 2 3 dana kao neobaveznu...mada su mi muskarci rekli da se takav opusten stajling najteze odrzava.....mada moze i izbrijan....samo da ne pravi one kombinacije ono sto ide oko usta nosa u krug kockicu trougao i to...to mi se gadi
 
Ivo Afrikanac:
Evo da pitam, devojke, zene, voli te li bradu?

U mom dosadasnjem istrazivanju 4/5 devojaka je za glatko izbrijane, 1/5 za neku vrstu brade, ali one koje je vole, bas vole... Primetio sam da je i porodicno. Npr, ako im otac ima bradu, vole i one...

Naravno ja imam 'neku bradu'... vecinom samo par milimetara do cm.
Vise sam za glatku varijantu, ali i nekoliko dana stara brada umije da bude bas seksi...
Btw. tata mi ponekd nosi bradu... :lol:
 
Lepo, ispada 50/50. Znaci nema brijanja. Iskreno meni se svidja moja kratka brada...

Ispade da su 'nase' vise za dlake od ovih 'strankinja' sa kojima se vecinom druzim po Nigeriji. Znao sam ja, nista kao girl next door.

Nego ima tu par veteranki forumasica na koje jos cekam da se izjasne. Da ne navodim imena, ali pocinju na B, Z, O,...
 
ne preterano,bolje da je bez brade.
ako ima bradu onda da bude bas,bas kratka...nekome to super stoji,dok opet neko izgleda aljkavo.
brkvi - ne nikada i ni u koj varijanti :lol:
ni one fensi bradice sa nekim oblikovanjima - to je :bljuv:
ni ona brada ko sto popovi imaju :roll:
 
Ivo Afrikanac:
Maslacak, tebi svejedno? Neverujem. Cenim da tebi odgovara sveze izbrijani i kratko osisani, lepo sredjen, a animalan ispod koze...

Komentar?
...vrlo svejedno.... shto se tiche brade, a i mnogih drugih stvari vezanih za fizichki izgled. ....animalnost se podrazumeva.... ;) posebno volim tigrovske naravi. :) :)
 
Nekima sjajno stoji, na nekima je ružna do bola brada od tri dana. Većini, ipak, dobro stoji. One oblikovane su vrhunac debilizma, postoji tip muškarca kome stoji, baš stoji i ona "popovska" :) ili filozofski neuredna, ali ona prva varijanta je stvarno sjajna ponekad. Jedino je bitno da takav tip bude svestan oštrine tih dlaka i da ne grebe srećnu/nesrećnu devojku...
 

Back
Top