Најгоре оружје свих времена

mislim da nuklearni stit uopste nije primenljiv bez obzira o kojoj strani se radi....
a kao najgori deo vojne oppreme bih naveo Tzar Tenk :)

tzartank.jpg


i T35
 
Obersturmfuehrer:
kasetne bombe beskorisno oruzje?
jel ti zivis u pecini ili ispod kamena?

lovci na tenkove beskorisno oruzje?
jel ti zivis u pecini ili ispod kamena?

хемијско оружје-отрови могу заменити касетне бомбе.
А који ће кур.. ловци тенкова поред самих тенкова, објасни ми молим те.
 
LIBERTY 3.1:
хемијско оружје-отрови могу заменити касетне бомбе.

mogu, sto ne znaci da su kasetne bombe beskorisne.
ako tako gledamo, onda mozemo da kazemo da je svako oruzje beskorisno, kada imamo nuklearno oruzje...


А који ће кур.. ловци тенкова поред самих тенкова, објасни ми молим те.[/QUOTE]



hektorius:
Da ih se jos lakse sredi...


........
 
Obersturmfuehrer:
onda mozemo da kazemo da je svako oruzje beskorisno, kada imamo nuklearno oruzjе

па да знаш да јесте. Нервирају ме програми редукције нуклеарног оружја. Нуклеарно оружје је фактор мира, док конвенционално проузрокује ратове. Кад би свака земља имала нуклеарно оружје исте генерације, био би свеокупни мир у свету. Нико никог не би смео да дира.
 
Svaka ti cast, naivni mali Mikica, ako svi imaju nuklearke, svet ce biti u miru. :roll: Hoce malo q-rac. Ta su vremena prosla sa padom CCCP-a i sa potencijalnim dolaskom nuklearnog oruzja u ruke ljudi koji nemaju nista da izgube startujuci sranje. Trenutno je svet u vrlo krtom stanju mira koje proizilazi iz toga da jedine zemlje koje trenutno jos uvek imaju nuklearno oruzje nisu takvog opredeljenja. A ima zemalja i nezavisnih aktera koji jesu.
 
PendrekTherapy:
Svaka ti cast, naivni mali Mikica, ako svi imaju nuklearke, svet ce biti u miru. :roll: Hoce malo q-rac. Ta su vremena prosla sa padom CCCP-a i sa potencijalnim dolaskom nuklearnog oruzja u ruke ljudi koji nemaju nista da izgube startujuci sranje. Trenutno je svet u vrlo krtom stanju mira koje proizilazi iz toga da jedine zemlje koje trenutno jos uvek imaju nuklearno oruzje nisu takvog opredeljenja. A ima zemalja i nezavisnih aktera koji jesu.

кад би сви имали нуклеарке, нико никог неби смео угњетавати, па би се сви развили.
тада би свако имао шта да изгуби и ником не би пало на памет да крене у рат.једино из досаде.
 
hektorius:
Kad svi budu imali nuklearke biti cemo pepeo...ali sigurno nisi mislio bas svi?

то да ће бити свет пепео је пропаганда оних који сад имају, посебно ових са запада.
Пакистан већ дуго има бомбу, па јел то проблем-ниједан терориста се није дочепао исте, а Пакистан је исламска земља. Руси такође су прошли кроз кризу, али ни једна бомба није побегла контроли.Ако неко хоће мир у свету, нек подели нуклеарке баш свакој држави.Међутим то је противно тежњи богатих да се још више богате. Зашто је пропало Римско царство-нису имали/могли више територија да освајају.
 

Back
Top