milosno podavanje

Ma ja dosla malo iz zivota, pa reko' da vidim koga ovde ima... :lol:

Auuuu, sto se narod raspisao, a vidim da su mi i KRIZU aktivirali...'ajde, sutra cu, mrzi me sad da citam... :lol:

Vidim da se vas dvoje lepo zabavljate, hahah :wink:

Ne daj Leptire, da te Mario prevari...svi muski su isti, heheh :wink: :lol:

p.s. zezam se...naravno da nisu...M. je ok :wink: :lol:
 
Butterflies And Hurricane:
Brate mili...shta ste se svi pomamili...Ne trazim decka na netu...i kraj!
I hocu da budem sama, i da se okrenem faxu, i sebi...trazite negde drugde zrtvu za sex...ja nisam u tom fazonu...bar ne ovde...
Pitanje je šta uopšte devojka traži na forumu "Ljubav i seks" na Krstarici ako želi da bude sama i ako je ne interesuju muškarci nego škola.

Treba da budeš u biblioteci, a ne na forumu.

Do I smell some hypocrisy in the air? :roll:
 
Sizif:
Pitanje je šta uopšte devojka traži na forumu "Ljubav i seks" na Krstarici ako želi da bude sama i ako je ne interesuju muškarci nego škola.

Treba da budeš u biblioteci, a ne na forumu.

Do I smell some hypocrisy in the air? :roll:

Ja sam na ovom forumu par godina. Nisam nigde videla natpis da je forum mesto gde se traze mushkarci. Ovde sam da bi raspravljala o raznoraznim temama. Cinjenica jeste da sam upoznala mnogo ljudi sa foruma (shto vi novi verovatno ne znate), i da sam uvek raspolozena da upoznajem nove i zenske i mushke forumashe u cilju druzenja. Jednostavno ne verujem u to, da cu se skontati sa nekim preko kompa, i to je to. Tj. tacnije najlakshe je skontati se preko kompa, osetiti strast u rl, ali to nije ono shto zelim i shto trazim...To mogu da nadjem na svakom koraku....
Znaci naravno da sam otvorena za ulazak neke normalne mushke osobe u svoj zivot....Samo su stvari mozda malo drugacije u rl....nego ovako preko kompa...
Pozz...
 
mario80:
A da li se na avataru ispod kravate krije francuska moda i imas li tako toplo i veeeeliko srce kao sto pricaju ljudi na forumu? :)

Sta se prica....vodite abrove jel....
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_100.gif
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_26.gif
....nikad se nisam obazirala na traceve...
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_31.gif
...vidim ne razumes se u modu...nije francuska, no talijanska...
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_51.gif
....i naravno, da imam toploo i veeelikooo srce....lagano bi platila prostitutku tebi i onom klinji ( W:A:S:P-u )... :mrgreen:


Vis kakva sam ja drugarica...prava,...
a056.gif
 
ARGH, server mi je upravo pojeo dugački odgovor na tvoj komentar, ali evo ponovo, ukratko:
Butterflies And Hurricane:
Cinjenica jeste da sam upoznala mnogo ljudi sa foruma (shto vi novi verovatno ne znate)
Mi novi smo ovde na forumu od 2003-će, barem ja.
Butterflies And Hurricane:
Jednostavno ne verujem u to, da cu se skontati sa nekim preko kompa, i to je to.
To je obična predsrasuda, upoznavanje preko kompa nije ni gore ni lošije od drugih upoznavanja, zapravo preciznije je reći da ima svoje dobre i loše strane. Da li misliš da je bolje kad polupijan(a) u nekom baru upoznaš nekog (jer ti se fizički sviđa), pa razmeniš telefon i(li) dogovoriš neko viđenje, ili kad nekoga solidno poznaješ (barem verbalno) mesecima, shvatiš da imate slična interesovanja, stavove, osetiš to i kod njega(nje), pa nakon svega toga poželiš da ga zaista upoznaš?

Naravno, ovo nije pravilo, ali ja znam za nekoliko vrlo pozitivnih ishoda, moj drug se recimo krajem devedesetih upoznao sa devojkom preko ICQ-a, a danas su u braku i imaju dvoje slatke dece. Znajući koliko je on stidljiv, gotovo sam siguran da nikada takvoj devojci ne bi prišao u društvu, ali eto ispostavilo se da im je internet pomogao da prevaziđu glavni problem, a to je prvi prilaz i stidljivost.

Čista metematika, bolje je birati iz većeg nego iz manjeg kruga ljudi, jer je većašansa da nađeš nekoga ko ti odgovara.

Da se vratim na temu, "mercy f.u.c.k" je u osnovi ista stvar kao i "skre šema", jedino što jedan od dvoje umešanih ne zna da se cela stvar radi iz sažaljenja. Obično takve stvari nanesu više štete nego koristi, pogotovo za onoga prema kome se oseća to sažaljenje, jer on može pomisliti da postoje neka prava osećanja da bi se na kraju samo razočarao.
 
Sizife, moram da vam se umešam u raspravu. Mislim, apsolutno si upravu što se tiče toga da može da se ostvari brak i veza preko kompa, ali poenta je da ona, kao i ja, uostalom, nismo ovde zbog toga. Ja sam ovde da se malo smejem, delim izlive mudrosti itd. Definitivno nisam došla da nekoga upoznam i započnem bilo kakav rl odnos.
Ako zaista postoji neko nepisano pravilo o tome da se ovde isključivo po sex dolazi, molim te izvesti me, jer sam ja došla po smeh.
Pozz.
 
Sizif:
ARGH, server mi je upravo pojeo dugački odgovor na tvoj komentar, ali evo ponovo, ukratko:

Mi novi smo ovde na forumu od 2003-će, barem ja.

To je obična predsrasuda, upoznavanje preko kompa nije ni gore ni lošije od drugih upoznavanja, zapravo preciznije je reći da ima svoje dobre i loše strane. Da li misliš da je bolje kad polupijan(a) u nekom baru upoznaš nekog (jer ti se fizički sviđa), pa razmeniš telefon i(li) dogovoriš neko viđenje, ili kad nekoga solidno poznaješ (barem verbalno) mesecima, shvatiš da imate slična interesovanja, stavove, osetiš to i kod njega(nje), pa nakon svega toga poželiš da ga zaista upoznaš?

Naravno, ovo nije pravilo, ali ja znam za nekoliko vrlo pozitivnih ishoda, moj drug se recimo krajem devedesetih upoznao sa devojkom preko ICQ-a, a danas su u braku i imaju dvoje slatke dece. Znajući koliko je on stidljiv, gotovo sam siguran da nikada takvoj devojci ne bi prišao u društvu, ali eto ispostavilo se da im je internet pomogao da prevaziđu glavni problem, a to je prvi prilaz i stidljivost.

Čista metematika, bolje je birati iz većeg nego iz manjeg kruga ljudi, jer je većašansa da nađeš nekoga ko ti odgovara.

Da se vratim na temu, "mercy f.u.c.k" je u osnovi ista stvar kao i "skre šema", jedino što jedan od dvoje umešanih ne zna da se cela stvar radi iz sažaljenja. Obično takve stvari nanesu više štete nego koristi, pogotovo za onoga prema kome se oseća to sažaljenje, jer on može pomisliti da postoje neka prava osećanja da bi se na kraju samo razočarao.

Dobro, mozda ti i jesi delom u pravu. I moja bivsha bivsha veza od godinu i po, je upravo potekla sa neta, tacnije upoznali se preko mirca, dogovorili da se vidimo (bez ikakvih zadnjih namera), i posle mesec dana druzenja se smuvali.
Sada stvari ne izgledaju ni priblizno tako, ljudi koriste internet da bi umochili, a meni to trenutno nije uopshte interesna sfera, jer da hocu mogu da imam sex i bez kompa.

S obzirom da sam od skora skontala da imam poprilicni problem sa tim da mi se neko iskreno svidi, odustala sam od ideje da trazim bilo shta...Ako se desi...u shta iskreno sad sumnjam...super...Do tada kao shto sam rekla tu sam...raspolozena za druzenje...upoznavanje i tipova i devojaka...itd...

Vrlo je teshko naici nekoga sa kim se kapiramo na nekoj interesnoj, intelektualnoj i karakternoj sferi...Za sex barem znam da nikad necu imati problem, chim mi se poklope neke druge stvari...

Upravo sam ovde preko foruma naishla na par ljudi koji su mi zaista bash bash dobri prijatelji....:)

I tako...:)
 
Butterflies And Hurricane:
Sada stvari ne izgledaju ni priblizno tako, ljudi koriste internet da bi umochili, a meni to trenutno nije uopshte interesna sfera, jer da hocu mogu da imam sex i bez kompa.

Nisam te tako razumeo, a i to što kažeš je opet generalizacija. Problem je da nije tako uvek. Ja dolazim ovde (barem sam počeo) zato što mi je bilo zadovoljstvo da rešavam ljudima probleme na forumu "Kompjuteri i internet". Onda sam se uključio na tadašnji forum Religija, koji je zbog nekih idiota na kraju bio ukinut, a na kraju završio na Filozofiji, jer me to interesuje. Nikada nisam dolazio na Forum da bih pronašao prijatelje, već sam prijatelje spontano pronalazio preko tih zajedničkih interesnih sfera, sa nekima se i stvarno upoznao, i tu ne vidim ništa loše. A u pravu si da neki dolaze na forum "da bi umočili", mada ja čisto sumnjam da je forum pravo mesto za to i da su oni toliko uspešni koliko bi voleli. Jadno nekako zvuči... baš kao i termin "mercy f.u.c.k." o kome ova tema i govori.
Butterflies And Hurricane:
Vrlo je teshko naici nekoga sa kim se kapiramo na nekoj interesnoj, intelektualnoj i karakternoj sferi...Za sex barem znam da nikad necu imati problem, chim mi se poklope neke druge stvari...
Upravo to ja govorim, ovo uklapanje može lako da se otkrije i u pisanoj formi, ovako na forumima ili chat-ovima. Ostalo dođe samo po sebi... :)
Liblet:
...ali poenta je da ona, kao i ja, uostalom, nismo ovde zbog toga. Ja sam ovde da se malo smejem, delim izlive mudrosti itd.
Stvar je upravo u tome što se meni jako dopadne onaj ko ume da me nasmeje...
... if you know what I mean. ;-)
 
alya:
Sta se prica....vodite abrove jel....
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_100.gif
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_26.gif
....nikad se nisam obazirala na traceve...
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_31.gif
...vidim ne razumes se u modu...nije francuska, no talijanska...
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_51.gif
....i naravno, da imam toploo i veeelikooo srce....lagano bi platila prostitutku tebi i onom klinji ( W:A:S:P-u )... :mrgreen:


Vis kakva sam ja drugarica...prava,...
a056.gif

Aaaaa... Da ocu kuravelu... Lako bih. Ocu postenu studentkinju ;)
 

Back
Top