mmmmmm, UNIFORME

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
anakin:
Hurricane:
anakin:
hmm da....a sve sobarice izgledaju bar kao Hajdi Klum :lol:

Eh, ko je sad primitivan?!...omalovazavas celu jednu profesiju...naravno da ima dobrih sobarica...i boljih od Hajdi Klum



ups, izvini molim te. a jesi li to sproveo nekad u praksi ili samo smaras na forumu?

A sto ti imas potrebu da ostavljas poruke na topicima koji te smaraju?

...stvarno te ne razumem...s/m maybe...
 
aliiiiiiiii
samo pod usloFom ...

da ako je pandurka u pitnanju,ne skida opasach,shapku,i chizme...

i pod usloFom da je pendrek u mojoj ruci!

leleeeeeeeeee
shta mi sFe pada na pamet!
:)
 
anakin:
rudy_kv:
A sta je sa devojkama? Devojke volite li i vi uniforme?


ne.
nemam poblema s autoritetom - zaobilazim u sirokom luku. :lol:

Ajaoooooooj, devojko, pa kakve veze ima uniforma sa autoritetom? Nisu svi koji nose uniforme panduri ili vojska...
Kada bolje razmislim, ti jos nisi imala pozitivan komentar na ovom forumu...koji ti je vrag, sefe?! :shock:
 
Hurricane:
anakin:
rudy_kv:
A sta je sa devojkama? Devojke volite li i vi uniforme?


ne.
nemam poblema s autoritetom - zaobilazim u sirokom luku. :lol:

Ajaoooooooj, devojko, pa kakve veze ima uniforma sa autoritetom? Nisu svi koji nose uniforme panduri ili vojska...
Kada bolje razmislim, ti jos nisi imala pozitivan komentar na ovom forumu...koji ti je vrag, sefe?! :shock:


recimo da ne delim tvoje odusevljenje....
 
anakin:
Hurricane:
anakin:
rudy_kv:
A sta je sa devojkama? Devojke volite li i vi uniforme?


ne.
nemam poblema s autoritetom - zaobilazim u sirokom luku. :lol:

Ajaoooooooj, devojko, pa kakve veze ima uniforma sa autoritetom? Nisu svi koji nose uniforme panduri ili vojska...
Kada bolje razmislim, ti jos nisi imala pozitivan komentar na ovom forumu...koji ti je vrag, sefe?! :shock:


recimo da ne delim tvoje odusevljenje....

Nisi me shvatila kako treba...mislio sam na ceo forum "LJiS", a ne konkretno na ovu temu...no, nema veze...tvoja stvar kako ces da postujes, samo mi nije jasno kakvo zadovoljstvo nalazis u tome da stalno ubacujes :lol: tj. da se podsmevas drugima?!
 
Hurricane:
Nisi me shvatila kako treba...mislio sam na ceo forum "LJiS", a ne konkretno na ovu temu...no, nema veze...tvoja stvar kako ces da postujes, samo mi nije jasno kakvo zadovoljstvo nalazis u tome da stalno ubacujes :lol: tj. da se podsmevas drugima?!



pazi ga....

naravno da je moja stvar kako cu da postujem. kakve ti veze imas s tim? :twisted:
 
Hurricane:
Doktorice, zubarke, farmaceutkinje, medicinske sestre, stjuardese, oficirke, cice na carini, radnice u Mek-u, pandurke (uz ogradu da bih njima dozvolio samo da mi pruze oralno zadovoljstvo)..............

Ajaoooooj, sto je sve to slatko !!!
daklem... uniforme 2... povratak uniformisanih :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top