porodicni problemi

devrgil1

Početnik
Poruka
2
stanujem sa sestrom u stanu,posto jos studiramo stan nam placaju roditelji.Od prosle godine u oktobru ja sam upoznala coveka koji ovde nema svoj stan,ziveo je kod brata i ja sam ga dovela da bude kod mene kako bi smo sto duze bili zajedno.Od novembra do aprila nije bio ovde ali cim je stigao u aprilu,dosao je kod mene.Mojoj sestri je to smetalo jer kaze da nema apsolutnu slobodu,da ne moze da joj dodje ko hoce a i ona ima momka koji je sa njom svaki dan ne ceo jer uvece mora da radi,i jedino kada ima posao nije ovde.Svaka ima svoj deo i ja sam smatrala da svaka ima i svoja prava,medjutim njoj je prisustvo mog momka u stanu smetalo,tako da smo mi sada nasli stan posebno za nas a ona ostala u stanu koji placaju nasi roditelji.Sta vi iskreno mislite,da li sam ja gresila sto je moj decko bio ovde ili ona
 
devrgil1:
stanujem sa sestrom u stanu,posto jos studiramo stan nam placaju roditelji.Od prosle godine u oktobru ja sam upoznala coveka koji ovde nema svoj stan,ziveo je kod brata i ja sam ga dovela da bude kod mene kako bi smo sto duze bili zajedno.Od novembra do aprila nije bio ovde ali cim je stigao u aprilu,dosao je kod mene.Mojoj sestri je to smetalo jer kaze da nema apsolutnu slobodu,da ne moze da joj dodje ko hoce a i ona ima momka koji je sa njom svaki dan ne ceo jer uvece mora da radi,i jedino kada ima posao nije ovde.Svaka ima svoj deo i ja sam smatrala da svaka ima i svoja prava,medjutim njoj je prisustvo mog momka u stanu smetalo,tako da smo mi sada nasli stan posebno za nas a ona ostala u stanu koji placaju nasi roditelji.Sta vi iskreno mislite,da li sam ja gresila sto je moj decko bio ovde ili ona
POGRESILE STE OBE! TREBALI SI ONI DA VAS VODE PO NJIHOVIM STANOVIMA A NE VAS DVE DA IM OBEZBEDJUJETE GAJBU. TO JE ISPOD CASTI ZENE! :mad:
 
cokoladic@:
Za sve? Vas dve niste nikad kupile hranu?

Znas kako, kod novca se sve zavrsava.

btw, ni meni ne bi bilo prijatno, da moram po svom stanu da se ustrucavam ili ujutro cekam red na kupatilo zbog sestrinog decka, bratove devojke ili snaje, zeta, taste, ...
ZATO SMO SADA I NASLI STAN NAS DVOJE A ONA OSTAJE U OVOM
 
Chek malo... a ko sada placa taj stan koji ste nasli za 'vas dvoje'? Posto ti studiras, a on nema svoj stan - ko tu sad finansira vas zajednicki zivot? :shock:
Roditelji (tvoji, njegovi)?
On?

Ako ga finansira on, zasto to od samog starta niste ucinili, sto je bilo daleko logicnje nego da on i ti i sestra zivite u istom stanu (sto nije bio pocetni dogovor)? Stvarno, nije logicno da tvoja sestra bude osusevljena sto se na gajbu naseljava nekakav tip koga ona (a i ti) zna jedva pola godine, ne mislis li? A sta su rekli tvoji roditelji na ideju da ti i sestra i tvoj momak zivite zajedno? I na to sto sad ti zivis u stanu koji - on placa (pod pretpostavkom da ga on placa), sa momkom koga jedva da znas?
 
Iskreno, ja bih popi*dela da sam na mestu tvoje sestre i mislim da si ti pogrešila. Takođe, nikada ne bih dovukla nekog tipa da živi sa mnom i još nekim bez njegove/njene izričite saglasnosti, pa i dalje ne bih to smatrala za trajno rešenje već bih čekala da se on "snađe". Čak i pod uslovom da plaća deo stanarine.
Svašta.
 

Back
Top