Sex na prvom sastanku DA ili NE?

gossca:
Mozda zvuci otrcano, al je istinito-treba sacekati bar neku minimalnu emotivnu bliskost pre seksualnog cina, ako zelis vezu. To je moje misljenje. A ako zelis samo kres-varijantu, onda je valjda u redu bezbedan seks na prvom sastanku. Cinjenica je da vecina muskaraca, a i zena ne shvataju ozbiljno osobe koje na prvom sastanku navale na seks, sto ne znaci da nema i izuzetaka.
Slazem se sa gosscom, sve zavisi sa kojim ciljem najpre ides na taj sastanak...ako oces da se kresnes (da se tako popularno izrazim) pa ti se decko svidi fizicki (valjda je to preduslov za sex, mada znam neke koji dohvate prvo sto im padne pod ruku) onda je ok al ne treba ove druge koji traze nesto drugo, malo sadrzajnije razapinjati na krst samo zato sto ZAMISLI nece na prvom, drugom ili trecem sastanku da se kresne...Hvala Bogu pa smo svi drugaciji inace bi bilo jako dosadno na ovom svetu, zar ne?
 
lara love:
Subota vece,ludilo,sve gori.1001 izlazak mene i Mr Pazljivog.Fin,pazljiv,osecajan,sve naj.Intimni u konverzaciji vrlo,sex ne konzumiran.Kao, idemo polako,postujemo se.Pred kraj veceri,akcija.Utisak posle-ne daj Boze veceg zla.Nevidjeno lose,bez sanse da krene na bolje.Ne bih o detaljima,jos sam pod stresom.Sad,em se pojede sto je bilo lose,em sto sam izgubila toliko vremena na nekog ko mi,sad vidim,nikako ne odgovara.A da ne pricam o onom crnom batici koji me danima guta pogledom,i od cijeg mi slucajnog dodira i traga mirisa koji za njim ostane podivljaju hormoni i zatreperi telo.U pogledu mu se vidi sta trazi.Al...nedam se,kao da mu dokazem da ne moze da ima sve sto vidi,druga stvar da ne ispadnem droljasta.Dilema je-sta je gore,biti droljasta ili lose hebena?.....

Neke žene ne treba poštovati , već habati.......i svi sretni.....
 
asta ako ona hoce sex na prvom sastanku,a muskarac nece,samo da bi je jos malo napalio...ima li to uticaja,ili joj odmah uslisiti zelju,onako samaricanski...?
Ili sta ako ti se ne svidi,ono bas bas,a ona hoce sex..da li je opaliti i ispasti musko ili je iskulirati, i dalje ostati baja 8-)
 
@idol

sta je smesno bre,produktivnost...
pa to i jeste bilo s tom namerom da izmami osmeh
201.gif
 

Back
Top