Људи, преварили нас!

*BILJA*:
Joj, ja zaboravila, a moji poodavno u carstvu snova.
Sreca sto sutra nije ponedeljak :shock:

Видим ја Биља поставила песмицу у 02;00.
Гледам на компјутеру време 03:00!

Нисам ништа пио, не пијем и овако, а дволитарка Јелена неотворена у фрижидеру!

Знам, променили време!
 
*BILJA*:
Kako da nije!
Evo, sad sam ga "unapredila' i ispade da je vec 4,15 minuta.
Ne znam da li uopste da lezem ili da pristavim rucak:(

Биљо! :lol: :lol: :lol:
Сада је 03:19
Компјутер се сам намешта.

Ти к`о Пера Којот!

"Употстви за употребу ручне бомбе"

1. Извуците иглу
КЛИК!
2. Када сте извукли иглу, држите је чврсто у руци и ибројте до 10

1,2,3,4,5..

БУУУУУУМ!

3. Потом баците бомбу.
 
Norma Kampl:
Кад већ о томе...

Мислим да је ово померање сата једна прилична глупост.
Јао колегинице. Не само да је глупост, него просто не подносим ту будалаштину.
Толике године смо живели нормално, а онда, не сећам се више ни када, почели да ЕУропски мењамо сате ... Увек ме изнервирају овакви дани као што је овај.
 
Alekasandar2:
Биљо! :lol: :lol: :lol:
Сада је 03:19
Компјутер се сам намешта.

Ти к`о Пера Којот!

"Употстви за употребу ручне бомбе"

1. Извуците иглу
КЛИК!
2. Када сте извукли иглу, држите је чврсто у руци и ибројте до 10

1,2,3,4,5..

БУУУУУУМ!

3. Потом баците бомбу.
А још ако мммму-муцаш .... :lol: :lol:
 
Lacibg:
Јао колегинице. Не само да је глупост, него просто не подносим ту будалаштину.
Толике године смо живели нормално, а онда, не сећам се више ни када, почели да ЕУропски мењамо сате ... Увек ме изнервирају овакви дани као што је овај.
Pa nije to počelo juče i nije ''europski''! Ne bih se iznenadio i da pročitam ovde da je to počelo 2000. posle 5. oktobra, e stvarno.... Zna li neko, sad ozbiljno, kada je to počelo?
 
jomini:
Pa nije to počelo juče i nije ''europski''! Ne bih se iznenadio i da pročitam ovde da je to počelo 2000. posle 5. oktobra, e stvarno.... Zna li neko, sad ozbiljno, kada je to počelo?
Нисам уопште имао намеру да то припишем "демократији". Просто као појава ме нервира, невезано за пол.опцију која је била. А, чини ми се да је почело 90-их.
 
Lacibg:
Јао колегинице. Не само да је глупост, него просто не подносим ту будалаштину.
Толике године смо живели нормално, а онда, не сећам се више ни када, почели да ЕУропски мењамо сате ... Увек ме изнервирају овакви дани као што је овај.
Тачно. То је насиље над природним ритмом.

А иначе, није ни цела Европа то имала, до оног момента кад смо и ми , заједно са свима, почели да померамо, не сећам се сад више ни ја које год. Пре тога, само неке државе су померале сат.

Ја се сећам, рецимо, доста давно, да је мене увек нервирало то, кад, на пример, из Аустрије прелазим у Италију, да се помера сат, јер, у Аустрији, рецимо, то нису радили.

Тада смо ми у шали, добронамерно (јер иначе изузетно ценим и једне и друге) коментарисали: "Вредни Аустријанци, лењи Италијани".
 
Norma Kampl:
Тачно. То је насиље над природним ритмом.

А иначе, није ни цела Европа то имала, до оног момента кад смо и ми , заједно са свима, почели да померамо, не сећам се сад више ни ја које год. Пре тога, само неке државе су померале сат.

Ја се сећам, рецимо, доста давно, да је мене увек нервирало то, кад, на пример, из Аустрије прелазим у Италију, да се помера сат, јер, у Аустрији, рецимо, то нису радили.

Тада смо ми у шали, добронамерно (јер иначе изузетно ценим и једне и друге) коментарисали: "Вредни Аустријанци, лењи Италијани".
Рецимо, ван тих критичних дана попут овога. Пут за Америку - па прилагођавање ... па назад - прилагођавање. Баш ми смета, а можда сам и "размажен" :shock:
 

Back
Top