Sex na prvom mestu...

IX

Obećava
Poruka
71
Znate li da je maltene 50% internet sadrzaja okrenuto seksu? Seks,seks, seks.... SAMO SEKS. Mozete da birate, sta god da vam padne na pamet.

Zasto je to tako? Zar se sve stvarno vrti oko SEKSA?
 
Manje je komplikovano od ljubavi, a i ne trazi cak ni emotivnu angazovanost...kod pojedinaca, a sve vise i pojedinki... :roll:

Naravno, i krace traje, a mnogi ga, mis'im sex, poistovecuju sa sportom... :lol:

Za neupucene : procesljajte malo po temama... :lol: :lol: :lol:
 
Dakle po svima vama jednostavnije je ugovoriti kres šemu, nego gubiti vreme dok se "smuvaš" sa nekim?
Kaže izvesna korisnica da se danas "ljudi plaše bliskosti". Nije nego "keš,keš, keš i samo keš". Eto ti odgovora. Odkud vreme za bliskost kada dnevno radiš bar dva posla da bi ispunio sve svoje želje?
 
al ste depresivni..sex je lepa pozitivna stvar!
i nije p o r n o filmovi ili sajtovi, nego nezavisni UMETNIČKI filmovi ili sajtovi.
Ja lično imam i ljubav i sex i uopšte se ne slažem da je to danas neostvarivo, samo smatram da je ljubav malo teže ostvariva, ali kada to uspeš, sex ide u paketu!:)
Ajde, nasmešite se malo..
 
Liblet:
al ste depresivni..sex je lepa pozitivna stvar!
i nije p o r n o filmovi ili sajtovi, nego nezavisni UMETNIČKI filmovi ili sajtovi.
Ja lično imam i ljubav i sex i uopšte se ne slažem da je to danas neostvarivo, samo smatram da je ljubav malo teže ostvariva, ali kada to uspeš, sex ide u paketu!:)
Ajde, nasmešite se malo..
...kada si zaljubljen i majmun ti je lep,a kada nisi ne mariš ni za lotosov cvet....
...toliko o izvotu optimizma ostatak zaključite sami....
 
IX:
Znate li da je maltene 50% internet sadrzaja okrenuto seksu? Seks,seks, seks.... SAMO SEKS. Mozete da birate, sta god da vam padne na pamet.

Zasto je to tako? Zar se sve stvarno vrti oko SEKSA?

Uvek bilo i uvek ce biti...
Vreme dosade. Da smo zaokupljeni ucenjem, experimentisanjem, pronalazenjem... ne bi to bilo tako intenzivno...
 
gossca:
Da. Tako ispada. Surovo, ali istinito.. Mada ljubav postoji, naravno, al seks joj je oduzeo primat. A zasto je to tako... Prosto zato, jer se u ovim modernim vremenima plasimo bliskosti.
shta bre surovo..necesh da se tucash - nemoj..
pa ako te volim, naravno da ce da mi se dize ..stvarno :)
mozda strah od vezivanja, brak, deca i sl, ali bliskost..e :)
 
Butterflies And Hurricane:
I posle me pitaju zashto sam sama....Ljubav je izgleda u zadnje vreme na loshem glasu... :lol:
Sama verovatno nisi, sam retki su sami. Neg, ajde, tek da skrenem pažnju na ovo vezivanje ljubavi sa sexom, ili još gore, poistovećivanje.

No, u svakom slučaju moja deviza je od skora "je8ati, je8ati i samo je8ati". A suština se može supstituisati i nekom drugom rečju, kao što su "ljubiti", "čukati", "tucati", itd. Ono akcidentalno je predmet.
 

Back
Top