katalog markica?

igorSU

Početnik
Poruka
4
Relativno sam nov u filateliji i posedujem mali broj odabranih markica ali mi nedostaju albumi a pogotovo katalog zbog slaganja markica, da li neko zna gde moze da se uzme kod nas ili u becu, pesti ili minhenu neke filatelisticke radnje, gde se nalaze? Koje su cene... a zanimaju me markice austrije i svajcarske.

Hvala unapred igor iz subotice email: aponi@tippnet.co.yu
 
zavisi šta planiraš, ako imaš pristup internetu, imaš Michel online katalog sveta, godišnja je cena nešto ispod 60E
Inače, katalozi se kupuju po narudžbi, imaš za određene oblasti i cena je od 25-35E po katalogu.
Možeš pronaći u savezima filatelista u pola cene kataloge do 2003 ili 2004 od ljudi koji kupuju za sebe novija izdanja
Švajcarska ima ozbiljne marke i ako planiraš ozbiljno da sakupljaš, nemoj se u to upuštati bez kataloga. Austrija ima vrednije primerke, ali je daleko "jeftinija"
 
Hvala za odgovore, pogledacu radnju u minhenu. Ako neko poseduje markica austrije i svajcarse zainetesovan sam, kao i za litelaturu o folateliji. Posto pocinjem sa sakupljanjem mislim da sam napravio dobar odabir drzava, sva sugestija dobrodosla.
 

Back
Top