ISTINA o Srebrenici

Не чудим се,него сам бесан! Овде се сви представљају као Срби,а кад поменеш Српске жртве по имену и презимену,видиш да лажу!8-)
 
misoni:
Српске жртве су одвратне???:evil::evil::evil:


Ne nego su motivi pisanja ovakvog teksta odvratni,a motivi su nesto sto je najvaznije. A motiv je da se pokaze kako je potpuno OK kada Srbi streljaju muslimane jer su imali potpuno valjani razlog za to. A sto se tice tehnickih besmislica poput one da je u okolini Srebrenice bilo vise komada oruzja nego u Sarajevu-to je pa tek posebno imbecilna prica...
 
kami83:
Ne nego su motivi pisanja ovakvog teksta odvratni,a motivi su nesto sto je najvaznije. A motiv je da se pokaze kako je potpuno OK kada Srbi streljaju muslimane jer su imali potpuno valjani razlog za to. A sto se tice tehnickih besmislica poput one da je u okolini Srebrenice bilo vise komada oruzja nego u Sarajevu-to je pa tek posebno imbecilna prica...
A ti mozes da se zakunes da je ono sto ti pricas istina?
 
...u srebrenici se desila osveta za sve sto su muslimani uradilim pre toga na najvece srpske praznike...ne opravdavam osvetu, al mogu da razumem da oni sto su izgubili 3700 najblizih posegnu za osvetom...ne opravdavam jer je bila besomucna i neselektivna...
 
Mene samo zanima kami, recimo u slucaju nekog buduceg rata da moras da uzmes pusku i boris se na jednoj strani, da li bi bio srpski, muslimanski ili hrvatski vojnik .... da ne zaboravimo i siptare i njihovu UCK.

Znaci, nemoj sada neke imbecilne komentare kako ti nikad nebi uzeo pusku, ovo ono, vec recimo da moras, nema drugog izbora.

Ishod je naravno poznat, ratuje se, mora da se puca u neprijatelja, ti moras da ubijes onog na drugoj strani.


Opet, u cijoj vojsci bi se borio i u cije vojnike bi pucao ?. :D
 
bogibatina:
...u srebrenici se desila osveta za sve sto su muslimani uradilim pre toga na najvece srpske praznike...ne opravdavam osvetu, al mogu da razumem da oni sto su izgubili 3700 najblizih posegnu za osvetom...ne opravdavam jer je bila besomucna i neselektivna...


Meni NEDAJ BOZE, neko da je poginuo medju tih 3700, ja bi sigurno ubio sve "neprijatelja"
sto bi mogao, ali ipak decu, zene i starce nebi dirao koliko god bila moja bol i patnja. Isto se nebi cudio bilo kome coveku na bilo kojoj strani koji bi isto postupio, jer to je rat i u njemu postoje dve strane, tvoja i neprijateljova.

Ja sada ne znam kako je to srpska vojska drugacije postupila u slucaju srebrenice, pretrpila je zrtve a onda je naletila i zbrisala sve (vojno sposobne muskarce - VOJNIKE) pred sobom, ujedno ostajuci prisebna ljudskim moralima i principima i ne dirajuci decu, zene i starce, sto se ne moze reci za drugu stranu koja je suprotno cinila i zrtve nanela iskljucivo srpskim civilima tj. deci, zenama i starcima.
 
Nacionaldemokrata:
Mene samo zanima kami, recimo u slucaju nekog buduceg rata da moras da uzmes pusku i boris se na jednoj strani, da li bi bio srpski, muslimanski ili hrvatski vojnik .... da ne zaboravimo i siptare i njihovu UCK.

Znaci, nemoj sada neke imbecilne komentare kako ti nikad nebi uzeo pusku, ovo ono, vec recimo da moras, nema drugog izbora.

Ishod je naravno poznat, ratuje se, mora da se puca u neprijatelja, ti moras da ubijes onog na drugoj strani.


Opet, u cijoj vojsci bi se borio i u cije vojnike bi pucao ?. :D

Pa prvo bi morao da znas da ja nigde nisam govorio da ne bih isao u rat,cak naprotiv.
Odgovor na tvoje pitanje je- biio bih srpski vojnik koji puca na Hrvate,muslimane i Albance,samo ne razumem poentu pitanja? U Srebrenici nisu ubijali u borbi.
 
kami83:
Pa prvo bi morao da znas da ja nigde nisam govorio da ne bih isao u rat,cak naprotiv.
Odgovor na tvoje pitanje je- biio bih srpski vojnik koji puca na Hrvate,muslimane i Albance,samo ne razumem poentu pitanja? U Srebrenici nisu ubijali u borbi.


Zanimalo me je samo da li si srbi, jer si u svojim komentarima dosta puta anti-srpski orijentisan. Ja nisam ni rekao da su u Srebrenici ubijali u borbi, ali u Srebrenici su ubijeni vojnici ili ratni zarobljenici i prema tome nije bilo nikakvog genocida, ali zato me iritira cinjenica kako to da se ne sudi "Bosnjacima" za genocid, koji su ne samo ubijali vojno sposobne u okolini Srebrenice, vec i decu, zene i starce, sto se moze klasifikovati kao genocid ali to niko ne spominje.

Ja ne zelim da opravdam nikoga ovde, vec samo mogu da razumem srbina koji je ubio vojnika ili ratnog zarobljenika na osnovu njihovih ratnih zlocina koje su pocinili nad civilnim stanovnistvom, a tako bi isto razumeo i ostale da su isto uradili u slicnim situacijama.
 

Back
Top