nije mi jasno

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nije to mushka teorija, to je teorija prirode. naime, mushkarac treba da seje spermu a zhene treba da je skupljaju. takav je prirodni raspored, jednostavno. ljudi samo treba da se priviknu. i meni je u pochetku bilo teshko da se naviknem na tu surovu chinjenicu, ali shto vreme vishe odmiche, sve manje mi teshko pada moj prirodni posao.
 
ne, nego shto vishe. :D

i ne treba da gledash i gutash. nju treba pravilno iskoristiti, za shta se inache koristi. znam da mnoge ne znaju koja je prava svrha sperme, to su obichno zapostavljena deca zauzetih roditelja i njihove mame nemaju vremena da im umute shlag, i jadna deca shta cje, prepushtena sebi i svom dechku..... ali ne! sperma sluzhi za reprodukciju i u tu je svrhu treba upotrebljavati.
 
ok.osnovna svrha je za prosirenu reprodukciju....ali se u nekim slucajevima i guta>>>>>
no, ako je budem sakupljala sto vise automatski postajem mala *****...to je osnovni problem!!!
 
Fazon, mozhesh ti da ih vrtish kolko ocesh, ali vazhan je tvoj stav i nachin kako cesh se postaviti prema celim mushkim rodom, kao i tvoje ponashanje, izgovor....Mozhesh biti riba da trche za tobom ko sumanuti, a ako ti zhelish....lako se postaje drolja.....
 
danka>bgd:
musko/sto vise njih prevrne veci je smeker ...
devojka/ ako ih je imala vise od 4,5 odmah je *****.....
moze li mi iko objasniti tu glupavu musku teoriju?

To je zato sto ne moze svaki muskarac da prevrne sto vise njih, onaj koji moze taj je smeker.
Ne moze svaka devojka da ih ima vise od 4,5 ona koja moze odmah je qrva. :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top