KOME VERUJETE???

Mislim da je mnogo bitnije u sta verujes nego kome verujes...tacno je da ponekad covek i sebi ne veruje ali na tome moze da se radi ...da se veruje ... pa to se uci... kao i sve drugo..sto moze da se uci.
Kod vere ili nevere prema nekom i necem najbitnije je sta ustvari ocekijes od nekoga ili necega...ocekivanja su to sto dovodi do toga da neko ili nesto nije ispunilo tvoje ocekivanje (citaj poverenje)..
I zato moras prvo sebi da verujes pa onda drugima..naravno ne svima ...moras tacno da svakom stavis do znanja sta ocekujes od nekoga onda ce se taj drugojacije ponasati prema tebi...
Pdrazumeva se da nekad ni ovakav stav nece biti dovoljan da se ljudi prema nama ponasaju korektno tj. da imamo poverenja u njih ali to je onda klasican slucaj za izbegavanje....
Veruj u sebe ili se bar trudi da tako bude ... verovaces u jos ponekoga ...i imaces koga da volis.. i kome da verujes
Verovao sam i voleo sam i pogresio sam i to jako (sam sam kriv..) ali necu prestati da verujem da cu opet moci nekom da verujem..
P.S. VERUJEM ONOM KOGA VOLIM....:mrgreen:
 
Po navici za sva svoja razočaranja krivimo druge iako je uzrok u nama samim, u našem nedovoljnom razumevanju života. Postoji neko ko obitava u srcu svakog čoveka i koji nikada nikog neće razočarati samo ako mu umemo pokloniti svoje poverenje. Treba umeti otključati ga iz svog srca i on će život svake osobe učiniti pravom bajkom.
 
Ne postoji za sad ni jedna osoba do čijeg mi je mišljenja stalo.
Slobodno da kažem da se ne trudim previše oko ljudi oko sebe zato što uglavnom nailazim na pozitivne reakcije.
Inače, tek od skora sam shvatila da ljudi uglavnom imaju fino mišljenje o meni. :neutral:

Roditeljima i sestrama ne dajem povoda da se sekiraju tako da to što oni misle o meni se podrazumeva da je dobro. Tako da njih ne računam.
 

Back
Top