Питање за ЛДПовце

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Дафмен3

Zainteresovan član
Poruka
247
Како изгледа нова ЛДП култура? С обзиром да чувени револуционари који су у кампаљи све обојили у црвено све мењају тако да очигледно желе да промене и српску културу и традицију. Занима ме да из прве руке сазнам како би изгледала та хипотетичка ЛДП култура. Само ме маните онога типа равноправне ћирилица и латиница што у ствари значи манимо ћирилицу, или типа оно раскрстимо са традицијом.
ЗНАЧИ КОНКРЕТНО маните ме свакојаких слобода и људских права.
 
Дафмен3:
Како изгледа нова ЛДП култура? С обзиром да чувени револуционари који су у кампаљи све обојили у црвено све мењају тако да очигледно желе да промене и српску културу и традицију. Занима ме да из прве руке сазнам како би изгледала та хипотетичка ЛДП култура. Само ме маните онога типа равноправне ћирилица и латиница што у ствари значи манимо ћирилицу, или типа оно раскрстимо са традицијом.
ЗНАЧИ КОНКРЕТНО маните ме свакојаких слобода и људских права.

...manuli su te :lol: :lol: :lol:
 
igycg:
Dok vas mozak postane dvoljno razvijen da budete kulturni proci ce jos mnogo a mislim da necete nikada docekati da razumijete prave ideje za buducnost!
cigy ti ce' mi pricas sta su prave ideje za buducnost :roll:

Nego sta tebe kao 'crnogorskog' nacionalistu zabole za buducnost Srbije? Izgleda bi i ti kao zilioni tvojih polupismenih saplemenika, zeleo da zavrsis tu falsh skolicu za bezveznost, pa da postanes direktor, ili makar udbas u Srbiji.

Idi bre u taj tvoj krs i kamenje, pa drzi predavanje njima o vasoj buducnosti koja se zasniva na svercu, mafiji i besramnom ulizivanju siptarima i hrvatima.
 
Jel znas gdje je Crna Gora na putu do EU a gdje Srbija samo 10 mjeseci poslije nezavisnosti...
Ja volim Crnu Goru,crnogorac sam,ali zelim isto tako sve najbolje i Srbiji i koliko bi ucinio za jednu drzavu ucinio bih i za drugu.
Problem Srbije su ljudi kao ti koji zive u proslosti i koji ne umiju kulturno da razgovaraju...sto se tice akademije za diplomatiju i beybednost na kojoj ja idem mogao si ovih poslednjih dana na RTS1 B92 KOSAVI i u svim srpskim novinama vidis nase profesore(Zorana Dragisica, Olivera Potezicu, Radoslava Gacinovica) i procitas njihove izjave posto su ocigledno najstrucniji sto se tice stvari koje se desavaju u ovoj zemlji!
 
igycg:
Jel znas gdje je Crna Gora na putu do EU a gdje Srbija samo 10 mjeseci poslije nezavisnosti...
Ja volim Crnu Goru,crnogorac sam,ali zelim isto tako sve najbolje i Srbiji i koliko bi ucinio za jednu drzavu ucinio bih i za drugu.
Problem Srbije su ljudi kao ti koji zive u proslosti i koji ne umiju kulturno da razgovaraju...sto se tice akademije za diplomatiju i beybednost na kojoj ja idem mogao si ovih poslednjih dana na RTS1 B92 KOSAVI i u svim srpskim novinama vidis nase profesore(Zorana Dragisica, Olivera Potezicu, Radoslava Gacinovica) i procitas njihove izjave posto su ocigledno najstrucniji sto se tice stvari koje se desavaju u ovoj zemlji!


hehe kod vas u crnoj gori sve bre neke diplomate, generali i politicari . dobra vam je drzava , taman vas toliko ima da svako bude makar general, ambasador ili politicar :D

I sta kaze tvoj tatica DPS-ovac oces li biti ambasador negde kad zavrsis akademiju? :D

nego gde nadje tata bas u "mrski Beograd" da te posalje? Sto ne upisa akademiju u Tirani ili Zagrebu? Ili makar u Sarajevu?


jos jednom da ponovim ako ti je ceda dobar - vodi ga kuci.
 
Salvantis:
Opet ne razumem kakve ti veze imas sa Srbijom?!
Lik stavi milove orlove u grb, i onda drzi predavanje o 'nasoj buducnosti' :confused:


ma navikli titogorci da dolaze u srbiju i zauzimaju "istaknute pozicije" u nasem drustvu pa da nam posle drze predavanja "sta je dobro za nasu buducnost" . bogami ako sam cemu zahvalan sto su se ocepili to je zato sto smo se ratosiljali jednom za svagda tih parazita u nasem drustvu.
 
Jerry Ropero:
hehe kod vas u crnoj gori sve bre neke diplomate, generali i politicari . dobra vam je drzava , taman vas toliko ima da svako bude makar general, ambasador ili politicar :D

I sta kaze tvoj tatica DPS-ovac oces li biti ambasador negde kad zavrsis akademiju? :D

nego gde nadje tata bas u "mrski Beograd" da te posalje? Sto ne upisa akademiju u Tirani ili Zagrebu? Ili makar u Sarajevu?


jos jednom da ponovim ako ti je ceda dobar - vodi ga kuci.

Ja sam drzavljanin Srbije, po nacionalnosti sam crnogorac inace se ne bih zamajavao srpskim pitanjem da to ne osjecam kao i svoj problem!

Sto se akademije tice, ova u Beogradu je jedina te vrste u jugoistocnoj Evropi- a iskreno odlicni su profesori i ni za sta je ne bih mjenjao,zato sam je ovdje upisao!
 
Дафмен3:
Како изгледа нова ЛДП култура? С обзиром да чувени револуционари који су у кампаљи све обојили у црвено све мењају тако да очигледно желе да промене и српску културу и традицију. Занима ме да из прве руке сазнам како би изгледала та хипотетичка ЛДП култура. Само ме маните онога типа равноправне ћирилица и латиница што у ствари значи манимо ћирилицу, или типа оно раскрстимо са традицијом.
ЗНАЧИ КОНКРЕТНО маните ме свакојаких слобода и људских права.

Objasnite nam Vi prvo šta su to srpske tradicije?
Ćirilica? Pravoslavlje? Nasledno pravo? Muško glavno u kući? Da se deda pita šta prodati?
Ili nešto sasvim drugo?
 
Salvantis:
Joj, brate nemoj samo jos jednu o njima, leba ti....

Ma stvarno ih samo reklamiramo sa ovolikim temama :roll:

Na sreću ni najmladja stranka LDP ni patriote na rečima, ne mogu samostalno da sprovedu svoje namere.

Posle kažete LDP je zastupljen jer moderatori to žele, a sami pokrećete.

Zastupljenost neke stranke na ovom forumu je sasvim drugi pojam i označava brojnost predstavnika neke političke opcije.
 
Eraserhead:
Viva Vero... :D
Crna Gora je napravila korak napred čim se odvojila od Srbije.
LDP će povesti Srbiju upravo tim putem napred.

Što se teme topica tiče Ceca i mafija nisu asrpska kultura već partibrejkersi, jarboli, pogorelić, kolundžija...

Nisu asrpska, sto znaci da su srpska...
Interesantna greska, ako je greska :confused:

Uostalom odakle pravo crnogorcima poput tebe i cigya, da drze predavanja Srbima o srpskoj kulturi?!

A da ne zaboravim i smajli ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top