Najgori sex do sada...

PA KADA MALO BOLJE RAZMISLIM I NISAM BAS IMALA TOLIKO GROZNO ISKUSTVO.

NE BUDE UVEK BAS KAKO JA HOCU ALI................

A I NE BIH VOLELA DA MI SE DESI TAKO NESTO. NE ZNAM DA LI BIH POSLE MOGLA TAKO LAKO DA SE OPUSTIM.
 
Black dog:
huhu:
Koje je vase najgore iskustvo u vezi.....
Ma sećam se kao kroz maglu da je riba izgledala super, al nikada neću zaboraviti kako je smrdela. I sad mi je muka!
joj podsetio si me na neko slično iskustvo... fuj kad se setim... u isku ma tipčina sam taka... mislim ono 1,90m bađa pravi... i muvamo se mi pogledima, merkanje, šmekanje... pa ono izazivanje movinG tela i to... i dođe do faze ono več njegova ruka na mojoj goozi, ja prstičim obavim detraljni poregled njegovih ramena... on se približi da me poljubi i eto ti sranjaaaaaaa fuj... nisam mogla da ga poljubim čak što više uz neku ljigavu foru izvini moram u wc sam zbrisala čak kuči... tip je izgleda večerao nešto sa lukom ufff... 3 dana mi je taj smrad bio u nosu bljak
 
Black dog:
Ma sećam se kao kroz maglu da je riba izgledala super, al nikada neću zaboraviti kako je smrdela. I sad mi je muka!
joj podsetio si me na neko slično iskustvo... fuj kad se setim... u disku ma tipčina sam taka... mislim ono 1,90m bađa pravi... i muvamo se mi pogledima, merkanje, šmekanje... pa ono izazivanje movinG tela i to... i dođe do faze ono več njegova ruka na mojoj goozi, ja prstičima obavim detaljni pregled njegovih ramena... on se približi da me poljubi i eto ti s'ranjaaaaaaa fuj... nisam mogla da ga poljubim čak što više uz neku ljigavu foru izvini moram u wc sam zbrisala čak kuči... tip je izgleda večerao nešto sa lukom ufff... 3 dana mi je taj smrad bio u nosu bljak
 
Crnka,izazovno-provokativne spoljasnosti,obrazovana i "urbana" :) .I tako,rec po rec,dosli smo do faze obnazene prisnosti :D ...Padose kostimi i maske,pade i njen brus,istrcase 2 tuzne bradavice jedva primetne od dlaka koje su je pokrivale :shock: :shock: :shock: .
 
Davno to bese...
Imala sam pojacano ''belo pranje'',tako da sam koristila vaginalete...
Dr mi je rekao,da se klonim sexa,dok ne iskoristim sve...
Al,ja dobih ludu zelju i resih da vodim ljubav,bas tu,u kolima...
A i racunam,nece biti nista,zadnja je tableta:roll:
I tako se mi izvolesmo,dok ne upali on svetlo da se obucemo...
:shock: Sedista sva bela,sve neke fleke,kao da sam mazala krec..
Ja u zemlju da propadnem :oops:
A on me jos pita,od cega je to?
Dal se nisam mazala pastom za zube?
Ha ha ha,gde se toga seti (mislim se)al',nista ne pricam od blama...
Sreca,te' svratih kuci,po ribacu cetku,cisto da ''malo oribam''...
:wink:
 
Black dog:
huhu:
Koje je vase najgore iskustvo u vezi.....
Ma sećam se kao kroz maglu da je riba izgledala super, al nikada neću zaboraviti kako je smrdela. I sad mi je muka!


au brate imao sam potpuno isti slucaj samo ono znas bola zurka pa se cura oznojila aj nista to nego poslije toga par dana zove me ona da se vidimo da izadjemo na kafu ja pristanem zasto ne kad ona isto rastura na 2 km se osjeca smrad znoja phuj samo sam poslao jednom drugu poruku da me nazove on me nazva a ja pocnem ugovartat neke poslove i izmisljat svasta on se cudi o cemu ja pricam nije mu jasno i njoj samo kazem da moram hitno da se vidim sa jednim covjekom u vezi nekih auta ovo ono platim pice i pobjegnem sjutradan sam kupio novi br telefona i nikad se vise ni culi ni sreli nijesmo.
 
huhu:
Koje je vase najgore iskustvo u vezi.....
Ahahahahaha zamislite bg splav jedne zimske veceri...i nas dvoje koji smo istog casa hteli da se kresnemo..odmo u neki wc onako pijani i damo mu ga...sta smo sve brljavili ne znam ali smo odjednom culi kikotanje napolju...njih desetak je tu stajalo i slusalo...uzas... :oops:
 

Back
Top