6600

milutinkg

Zainteresovan član
Poruka
194
Imam veli problem sa telefonom Nokia 6600.Telefon sam salje mms poruke.Nosio sam u servis i rekli su mi da treba da se flesuje i traze 10e.Ja sam flesovao druge uredjaje(DVD,bios...)ali telefon nikad.Da li neko moze da mi objasni kako da flesujem ovaj telefon?
 
Telefon sam kupio polovan i nemam garanciju.A sto se tice virusa neverujem da ih ima jer sam karticu formatirao a u memoriju telefona nema nista.
 
Imao sam ja isti problem sa 6630 i u servisu su mi rekli da ima viruse! Ocistili su mi viruse, instalirali antivirus i od tada radi bez problema i ne salje mms sam!
 
a koliko si ga platio? Imas pare za fon a nemas 10€ za flashovanje?
Ponasas se kao klinci koji nose telefon od 400€ a imaju 1 din kredita za cimanje.
Plati da ti to drugi urade (na kraju uvek imas garanciju na njihov rad)
 
Slusaj,6600 je ( bez obzira sto ga je vreme odavno pregazilo ) ipak jedan od najboljih fonova S60,tu mislim na to da guta gotovo 99% programa napisanih za symbian.Ja sam imao i 6600,6630, 6680.....ali.....on je cudo jedno sta moze da se instalira u nnjega!Desavalo mi se svasta pa i to isto sto i tebe muci.Kao sto vidis iz prethodnih odgovora,neverujem da treba fleshovanje,nego neki dobar antivirus kojih imas da nadjes i na webu, i sto je najbolje vecina ih je free!Ipak ubaci nesto od njih i ocisti ga od buba, i zivi lepo svoj ( i njegov ) zivot! Fleshovanje dolazi tek onda kada pocne da ti brlja i da se sam resetuje. Za pocetak probaj da ga ugasish i potom pri paljenju zadrzi zelenu slusalicu,zvezdicu i broj 3 istovremeno.Nepustaj ih dok se procedura ne zavrsi.To bi trebalo da ga formatira.Ako ne uspe i dalje te bude gnjavio,instaliraj AV, i to bi trebalo da je to.Moj savet ti je da NIKAD ne ostavljas upaljen bluetooth! Pozz i javi sta si radio.Nele
 
milutinkg:
Imam veli problem sa telefonom Nokia 6600.Telefon sam salje mms poruke.Nosio sam u servis i rekli su mi da treba da se flesuje i traze 10e.Ja sam flesovao druge uredjaje(DVD,bios...)ali telefon nikad.Da li neko moze da mi objasni kako da flesujem ovaj telefon?

10€ ! gde to toliko deru ja sam platio flesovanje 500din za isti takav telefon i to pre 6 meseci.
 
Žex:
10€ ! gde to toliko deru ja sam platio flesovanje 500din za isti takav telefon i to pre 6 meseci.

500 dindzi!?... uhhhhh ljudi pa danas se svako bavi servisima telefona. Ovo kazem iz tog razloga zato sto vec sama cena govori o kvalitetu.Za te pare moze da ti ubaci i staruuuuu verziju softvera,ali opet ti to dodje na isto.Opet ce morati u servis kad-tad.Znaci,noviji softver, veca cena-pravilo!Nemogu da se setim ali mislim da je sada jedna od novijih v.5.75 ili nesto tako pogledacu pa cu javiti- ipak idi ti negde u neki bolji servis, i IPAK daj tih p....nih 10e. Pozz
 
Jednostavno pritegni zelenu slusalicu, zvezdu, trojku, u isto vreme i upali telefon! Pre toga izvadi sim i memorisku karticu, i naravno da ti bude ugasen tel. Najbolje bi bilo da ti neko pomogne jer ne mozes sve dugmice drzati sam!
Da platis pivo za informaciju!!! :p
 

Back
Top