Razvod

mravojedi

Obećava
Poruka
75
Kako je najbolje zeni saopstiti da se razvodite:

Iznajmiti stan i nista joj ne reci?
Pokupiti njene stvari i reci joj da svrati do svojih na par dana jel imate nameru kreciti stan?

I da li ona ima pravo na stan koji je moj, a bili smo par godina u braku u kom ona nije nista stvorila jer je imala malu platu?

Ako se na sudu dokaze da me prevarila, a to se zna da li imam pravo na novcanu odstetu kao izuzetno povredjen?
 
Stan je tvoj ako si ga uneo u brak, tj ako si ga posedovao i pre stupanja u brak, tu nemas problema.

Kako je najbolje saopstiti?
Nema tu mnogo mozganja, kazes iskreno da ne zelis vise sa njom i zamolis je da u dogledno vreme izadje iz stana jer je tvoj. Daj joj rok mesec dana da se snadje a tih mesec dana ti napusti stan
 
Koliko sam ja shvatila, ona je tebe varala i smatram, iako sam zensko, da ti, prema njoj ne treba da imas nikakve moralne obaveze...

Sto se tice zakonskih, najbolje da se posavetujes sa nekim advokatom, jer to moze da bude za'ebano, iako je stan tvoj...mislim, a ti vidi... :wink:

Sto se tice toga kako da joj kazes...pa nista jednostavnije :" Ne zelim vise da budem sa tobom...ljubav je potrosena...koliko ti treba vremena da se spakujes i izadjes iz moga stana i zivota...koliko vec sutra podnosim zahtev za razvod...dok je trajalo, mozda je bilo i ok, ali ja ne zelim vise, ni ovaj brak, ni tebe...caos.."! :?

Ja bih to tako odradila i ne bih se upustala u polemike ko, sta, kako, da li...niti bi joj ostavila alternativu da razmislja da ona ostane u TVOM stanu... :roll:

Mislim, da je tako i najpostenije i prema tebi i prema njoj...srecno! :wink:
 
Iznajmis za nju stan, onakav kakav je oduvek zelela da ima, platis kiriju 3 meseca unapred dok se ne snadje i preselis joj sam stvari, samo joj javis preko telefona na koju adresu da ide sa posla i da se razvodite.
 
mravojedi:
Kako je najbolje zeni saopstiti da se razvodite:

Iznajmiti stan i nista joj ne reci?
Pokupiti njene stvari i reci joj da svrati do svojih na par dana jel imate nameru kreciti stan?

I da li ona ima pravo na stan koji je moj, a bili smo par godina u braku u kom ona nije nista stvorila jer je imala malu platu?

Ako se na sudu dokaze da me prevarila, a to se zna da li imam pravo na novcanu odstetu kao izuzetno povredjen?
Na prvom mestu otvoren i iskren razgovor. A novac ti nece izleciti rane.
 
mravojedi:
Kako je najbolje zeni saopstiti da se razvodite:

Iznajmiti stan i nista joj ne reci?
Pokupiti njene stvari i reci joj da svrati do svojih na par dana jel imate nameru kreciti stan?

I da li ona ima pravo na stan koji je moj, a bili smo par godina u braku u kom ona nije nista stvorila jer je imala malu platu?

Ako se na sudu dokaze da me prevarila, a to se zna da li imam pravo na novcanu odstetu kao izuzetno povredjen?

Ti si onaj sto trpa bez emocija...
E, 'ebi ga, u dubokim si *******, a ?
 
Da ti kaže čiko (4 propala braka). Šta bre imaš ti da joj saopštavaš. One su ionake superiorne na rečima. Pre nego kreneš napravi strateški plan - oderi je brajko do gole kože, izvuci svu lovu, sve vredne stvari, dok je na poslu prodaj stan za keš i pun love - briši. Sve što ne možeš da ondeseš - uništi. Snaći će se ona. One su izdržljive. Samo nikakvih priča. Odraćete ko Panta babu! I briši u one divne državice u Južnoj Americi gde nema ekstradicije. Lepo pecaš po cele dane, karaš vrhunske ribe, piješ vino, živiš ko Bog i čekaš da ti dođe apsolutna zastara.
 
mravojedi:
Kako je najbolje zeni saopstiti da se razvodite:

Iznajmiti stan i nista joj ne reci?
Pokupiti njene stvari i reci joj da svrati do svojih na par dana jel imate nameru kreciti stan?

I da li ona ima pravo na stan koji je moj, a bili smo par godina u braku u kom ona nije nista stvorila jer je imala malu platu?

Ako se na sudu dokaze da me prevarila, a to se zna da li imam pravo na novcanu odstetu kao izuzetno povredjen?


Kad malo bolje razmislim trebao bi da deliš stan sa suprugom bivšom...
Kad si umeo da karaš bez emocija onda moraš da razumeš da se ona
sigurno emotivno vezala za taj stan..
 
Emotivno se vezala za stan? I za pare? Mozda i bubreg jedan da joj da, kad vec ima dva...
Zene se tako lepe, pa posle i emotivno...
Imas... Kao ne interesuje je... mmm... A kada se navuche... Postaje problem.

Ovo me svaki put podseti na gospodju ministarku ;)

Jedna tebi, dve meni, tri tebi... Cetr meni :)
 
mravojedi:
Kako je najbolje zeni saopstiti da se razvodite:

Iznajmiti stan i nista joj ne reci?
Pokupiti njene stvari i reci joj da svrati do svojih na par dana jel imate nameru kreciti stan?

I da li ona ima pravo na stan koji je moj, a bili smo par godina u braku u kom ona nije nista stvorila jer je imala malu platu?

Ako se na sudu dokaze da me prevarila, a to se zna da li imam pravo na novcanu odstetu kao izuzetno povredjen?

Ako je stan kupljen od kada ste u braku, rachuna se kao da ste ga stvorili zajedno. Ako nije, stan je tvoj kako god da okrenesh.
 
...:lol: :lol: :lol: :lol:
...tebi mravojedu trebaju batine...da znas...
...uha prevarila te zena hoces razvod...
...a to sto si ti prevrtao sve ribe po komsiluku kao nije razlog za razvod?...
...Hvala bogu bice jedno srecno zensko stvorenje vise na ovom svetu. I slobodno. :mrgreen:
 

Back
Top