NATO

rikir

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
257
Sad ce Srbiji pomoci NATO, prijateljska alijansa, da ocuva teritorijalni integritet...alijansa koja ima na dusi hiljade nevinih dusa
 
Zilot cacanski:
šta treba sad reći.........

Složiti se!
NATO treba uvesti demokratske i civilizacijske standarde na Kosovu, prema Kumanovskom su to onemogućili snagama Srbije, prema tome, izvolite NATO-vci, ugodnu zabavu vam želimo....
Ja sam spremio šampanjac na hladno, javite kada završite da proslavimo!:)
 
rikir:
A koji je to interes? Da podjele Srbiju u 5-6 banana drzava?


Srbiju mogu podeliti u banana drzave samo srpski sovinisti koji nisu culi da je sada 21. vek,i da ne mogu voditi politiku iz 19. veka. Srbiju svakako nije podelio NATO.
 
kami83:
Srbiju mogu podeliti u banana drzave samo srpski sovinisti koji nisu culi da je sada 21. vek,i da ne mogu voditi politiku iz 19. veka. Srbiju svakako nije podelio NATO.


Ne mogu da provalim iz koje nam dimenzije dolaziš...Optužuješ naše lokalce,ne verujući u moć svetskih sila..... :shock:
 
Zilot cacanski:
Ne mogu da provalim iz koje nam dimenzije dolaziš...Optužuješ naše lokalce,ne verujući u moć svetskih sila..... :shock:


Velike sile su samo posledica,a lokalci su ti uzrok.Ne moze neko ocekivati da u 21.veku u svojoj drzavi radi sta god hoce,a da ne dobije batine od sila koje ne zele da se nehumano ponasanje rasiri. Barem to ne moze ocekivati neko ko je u Evropi
 
kami83:
Velike sile su samo posledica,a lokalci su ti uzrok.Ne moze neko ocekivati da u 21.veku u svojoj drzavi radi sta god hoce,a da ne dobije batine od sila koje ne zele da se nehumano ponasanje rasiri. Barem to ne moze ocekivati neko ko je u Evropi

Ispravak: Nije bitno humano ponašanje, bitno je da se to uklapa u Novi Svetski Poredak!:)
 
kami83:
Velike sile su samo posledica,a lokalci su ti uzrok.Ne moze neko ocekivati da u 21.veku u svojoj drzavi radi sta god hoce,a da ne dobije batine od sila koje ne zele da se nehumano ponasanje rasiri. Barem to ne moze ocekivati neko ko je u Evropi

Ti batko moj gledaš iz ugla kmeta.Objasni mi da li ti naši dušebrižnici rade u svojim državama
šta hoće.Kaži mi precizno dali ti njih vidiš kao demokrate ili autokrate? 8)
 
kami83:
Srbiju mogu podeliti u banana drzave samo srpski sovinisti koji nisu culi da je sada 21. vek,i da ne mogu voditi politiku iz 19. veka. Srbiju svakako nije podelio NATO.

Тако је......у праву си.....ма какви поделиЈо......госпа Ната, тј.НАТО ЈЕ СРБИЈУ "УДЕСИО ЗА ВРБИЦУ" -----

Ко има право да ово заборави, оправда или аминује ? Ко ? Тај ко то
учини - не може бити човек, него "ђаволов ученик"!



Београд


Крагујевац



Нови Сад



Приштина







Ово су само мали детаљчићи који су само ЦВЕЋКЕ за СПОМЕНАР НА НАТО и њихове добре намере према Србији и Србима када су у питању грађевине....

А ако неки искомплексирани ликови наставе да испољавају ЉУБАВ ПРЕМА СОПСТВЕНИМ ЏЕЛАТИМА - постоваћу и слике убијених људи.......
 
Zilot cacanski:
Ti batko moj gledaš iz ugla kmeta.Objasni mi da li ti naši dušebrižnici rade u svojim državama
šta hoće.Kaži mi precizno dali ti njih vidiš kao demokrate ili autokrate? 8)


Oni u svojim drzavama svakako ne rade ono sto je Cobi radio u svojoj,i ono sto bi Toma hteo da radi kada dodje na vlast.. ako ti mislis da oni to rade,super...
 
kami83:
Oni u svojim drzavama svakako ne rade ono sto je cobi radio u svojoj,i ono sto bi Toma hteo da radi kada dodje na vlast.. ako ti mislis da oni to rade,super...

Naivac: A šta bi Ameri radili da im neko hoće da odvoji 15 procenata USA???

Pa pošalju Nacionalnu Gardu na neku tamo sekticu u Texasu i naprave POKOLJ!:)
 
kami83:
Oni u svojim drzavama svakako ne rade ono sto je Cobi radio u svojoj,i ono sto bi Toma hteo da radi kada dodje na vlast.. ako ti mislis da oni to rade,super...

Шта ти комуњаро тандрчеш, па тај "Чоби" тј.СМ је ПОЈАМ ДЕМОКРАТЕ у односу на злочиначку диктатуру смрдљиве КПЈ на челу са Брозом... како те, бре, није срамота да продајеш овакве глупости. Да ли ти уопште знаш КОЛИКО НЕВИНИХ ЖИВОТА ИМАЈУ НА ДУШИ СМРАДОВИ КОМУНИСТИЧКИ - па СМ је за њих мелем.......иако је КРИВ али само пред СРПСКИМ НАРОДОМ....... 8-) јер је хтео
и даље смрдљиву Југославију.......
 
Pa ti silni zatvori gde trpaju ljude iz zemalja koje pokoravaju i kradu i mažnjavaju sve što može da se drpi iz tih zemalja...pa zar oni nisu na Kosovu pravi vlsanici...šiptari su samo"sitna buranija"...Slobo je za ove ljige legenda...kad ga ja hvalim,ti vidi đe smo...
 
Torrente-BG:

Ахахахаааааааа....... Торенте-БГ, таман када помислим да ће да ми откаже
срчка... увек ме насмејеш и орасположиш......свака част........ :lol: :lol: :lol:
"банана-мен"........
 
eremita:
Шта ти комуњаро тандрчеш, па тај "Чоби" тј.СМ је ПОЈАМ ДЕМОКРАТЕ у односу на злочиначку диктатуру смрдљиве КПЈ на челу са Брозом... како те, бре, није срамота да продајеш овакве глупости. Да ли ти уопште знаш КОЛИКО НЕВИНИХ ЖИВОТА ИМАЈУ НА ДУШИ СМРАДОВИ КОМУНИСТИЧКИ - па СМ је за њих мелем.......иако је КРИВ али само пред СРПСКИМ НАРОДОМ....... 8-) јер је хтео
и даље смрдљиву Југославију.......

Mito ja zaista ne znam gde si ti procitao da ja velicam Titov komunisticki sistem,kada sam sigurno 100 puta napisao da je to bila bolesna drzava...

A sto se tice tvog prethodnog posta sa slikama,ovo cu ti reci samo jednom- Nemoj preterano da se.res,da mene ucis o patriotizmu i da mi spominjes bombardovanje,jer sam siguran da sam u istom izgubio mnogo vise od tebe. A ti izadju malo iz te sovinisticke skoljke i prestani da mi glumis humanistu,kada sam siguran da psujes one zene iz Srebrenice kada se pojave na TV-u.;..Ja zaista nemam takav dvostruki moral poput tebe,i veoma dobro znam sta su srpske zrtve,a narocito srpske zrtve sa Kosova
 
Samo budala moze reci da Srbija ima interesa od NATO...pa pobili su toliko Srba, otimaju nam KiM, podrzavaju nase neprijatelje...ljudi, koji je to Srbiji interes od NATO???????????????????????
 

Back
Top