Prekid diplomatskih odnosa sa Hrvatskom?

Прекид дипломатских односа са Хрватском?

  • Да ако то учине,апсолутно!

  • Не то није начин, да изразимо протест!

  • Треба сачекати не треба журити и срљати.

  • Не интересујеме.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa šta?:
Kakav partnerski odnos ?
jedino ako partnerstvo u tom rečniku znači podaništvo, u mome rečniku avion nije zrakoprc! a Srbija nije ono što ti misliš ili želiš opet će baćuška da jaše balkanom a onda ima da vam ...stradaju snajke,a znaš onu moju omiljenu pesmu :
Dragane moj kada dođeš ti kada zatrube trube i sve zadrhti čuće se a i znaće Bog i mene pogledaće....MIRNOOOOOO !!!
POZDRAV NA DESNO, prolaze najbolji od najboljih Srpska vojska i policija!!!! SZK!!!


Aha,a kada se probudis ujutru,a ono vojnici Crvene Armije siluju Srpkinje u zapadnoj Srbiji...
 
Jerry Ropero:
ova srbija je srpska zemlja. ovima sto to smeta sto je srbija srpska zemlja sto smo nas vecina srba cetnicki i procetnicki opredeljeni nek se presele u albaniju ili NDH

Konacno iskreno receno
Svi preostali cetnici iz RH neka se presele u maticu, gdje ce im biti bolje
to vrijedi i za albance

Svaka cast na ovom postu
Srbija je srpska zemlja, Hrvatska je hrvatska zemlja
 
Jerry Ropero:
ova srbija je srpska zemlja. ovima sto to smeta sto je srbija srpska zemlja sto smo nas vecina srba cetnicki i procetnicki opredeljeni nek se presele u albaniju ili NDH
.......iskreno niko nikad nije ni rekao da je Srbija necija....a ovo drugo da je Srba puno vise chetnicki nastrojeno....to ne znam ....moze biti i ne mora.......to sto si ti Srbin ili sto si chetnicki orijentiran.....nije razlog da se neki tvoji sunarodnjaci sele nekud dalje.....ja postivam i nemam nista protiv sto si ti takav.....samo krivo mi je ako mene netko proziva da sam ustasa....kuzis lega.....trenutno me nisi tako oslovio..mada nekad i jesi...zato sve Ok..razumijemo se ....
 
MalaKosava:
.......iskreno niko nikad nije ni rekao da je Srbija necija....a ovo drugo da je Srba puno vise chetnicki nastrojeno....to ne znam ....moze biti i ne mora.......to sto si ti Srbin ili sto si chetnicki orijentiran.....nije razlog da se neki tvoji sunarodnjaci sele nekud dalje.....ja postivam i nemam nista protiv sto si ti takav.....samo krivo mi je ako mene netko proziva da sam ustasa....kuzis lega.....trenutno me nisi tako oslovio..mada nekad i jesi...zato sve Ok..razumijemo se ....

Sada se više slabo ko prima na te priče o četnicima i partizanima !
Kada smo u opasnosti nema podela svi smo SRBI a CAR DUŠAN SILNI NAM JE IDOL!!!
 
nesha taxista:
Nismo cveće, daleko od toga, ali, bez ljutnje, kakve veze ima kraljevo ''zdimljavanje'' s ustaškim zločinima?
.pozdrav tebi Neso..ma nebitno je ovo oko kralja Ace..to je bila samo mala digresija na jednu opet konstataciju....kao u stilu..da smo mi Hrvati sad za pomirenje ..kao fol da smo etnicki ocitili CRO od srba...nebitno lega .....budi mi ziv i zdrav....
 
Hrvatsku nismo mi ocistili od Srba, i to nam nije bila namjera.. Ima ih jos dovoljno. Oni koji su to htjeli napustili su Hrvatsku organiziurano i planski. Steta.
Znate li zasto je Milosevic potpisao Dayton?
Jer se, kao gubitnik, bojao 200.000 tisuca precana koji ce homogenizirati Vojvodinu i okolicu Beograda
 
slavonka:
Hrvatsku nismo mi ocistili od Srba, i to nam nije bila namjera.. Ima ih jos dovoljno. Oni koji su to htjeli napustili su Hrvatsku organiziurano i planski. Steta.
Znate li zasto je Milosevic potpisao Dayton?
Jer se, kao gubitnik, bojao 200.000 tisuca precana koji ce homogenizirati Vojvodinu i okolicu Beograda
.jesi ti slavonka ...ili šokica...a curo.....pozdrav iz Osijeka.....
 
danas je bila neka emisija na TV-u bili su prisutni "svi" i raspravljalo se o zastavi, himni i sl. atributima drzavnosti, onaj "vas" se po malo bunio, ali mu nasi obecase da ce himna biti "kosovska" a ne kao nekad [kako rece jedan gost] da se peva "hej sloveni" a covek rumun, albanac, turcin itd. videcemo stra ce biti od toga... a mi se spremamo ko da je sve gotovo... amozda jeste???????
 
jeremijabg:
Pa ja te to nisam ni pitao...nikad ne razumes sta hocu da kazem( :-( )..
Poceo si sa onim kako mo Srbi znamo samo da cigle stavljamo a ja tebe pitam STA vi to znate uopste da radite,u cemu ste kao nacija postigli neke rezultate(sem onoga sto sam naveo u proslom postu)..sport,nauka,kompjuterske tehnologije :-D

mi smo temeljiti, prvo "pravimo" mlogo dece, pa posle ako zaluta neki genije dobro, ako ne "pravimo" jos, dok ne dobijemo glavnu nagradu... treba imati strpljenja i "raditi".... prosta stvar
 
slavonka:
Hrvatsku nismo mi ocistili od Srba, i to nam nije bila namjera.. Ima ih jos dovoljno. Oni koji su to htjeli napustili su Hrvatsku organiziurano i planski. Steta.
Znate li zasto je Milosevic potpisao Dayton?
Jer se, kao gubitnik, bojao 200.000 tisuca precana koji ce homogenizirati Vojvodinu i okolicu Beograda

Političkom vrhu RH nije bio cilj i NAMERA broj Srba svesti na manje od 5%? Ma Nemoj!
Znali su oni da će se kad-tad neko setiti da je brisanje Srba iz Ustava RH NELEGALNO, NELEGITIMNO, PROTIVUSTAVNO I NEVAŽEĆE!:)

Šta bi se dogodilo po tebi da Crni Sloba nije potpisao Dayton?
 
slavonka:
Hrvatsku nismo mi ocistili od Srba, i to nam nije bila namjera.. Ima ih jos dovoljno. Oni koji su to htjeli napustili su Hrvatsku organiziurano i planski. Steta.
Znate li zasto je Milosevic potpisao Dayton?
Jer se, kao gubitnik, bojao 200.000 tisuca precana koji ce homogenizirati Vojvodinu i okolicu Beograda

A šta je bilo u sektoru jug sa Srbima koji su ostali?
To je najbolji primer kako su prošli koji su ostali...koliko imovine je spaljeno.
nećemo biti deca i reći da su Srbi otišli jer su ovi delili previše šunke, pa da ih ne ubije holesterol.
 
adem_ks:
pa posto nam je "rad" zadovoljstvo, mi cemo i dalje "raditi" a rezultat... ima trenutni, nakon-nekoliko-minutnih, itd. treba biti uporan, a rezultat ce doci kad-tad, u ovom slucaju kvantitet ce dati kvalitet

Za stvoriti genijalca nije dosta samo ga napraviti:
Treba ga i obrazovati, dati mu uslove za razvoj....a kada dete od malih nogu učiš da glanca kalaš, kako da se ponaša u blizini jednog ili više Srba, KFOR-a itd.... ništa od toga!:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top