muz ili ljubavnik

neodlucna vaga

Početnik
Poruka
11
Zelim da cujem misljenja drugih.Vredi li radi prave i iskrene,obostrane,ljubavi zrtvovati sve?ili...ostati tu gde jesi...u zlatnom kavezu,zivotu u kojem imas sve osim ljubavi.Inace veza traje vec dve godine i sad je dosla do kulminacije....Vreme je za odluke.Hvala na odgovorima
 
Posle 2 godine intenzivnog varanja muza je dakle kucnuo cas da se odlucis..
E pa ja ti savetujem da ostavis muza i odes sa ljubavnikom u nadi da ces ti biti varana kao sto je tvoj muz trenutno ;) I tek nakon 2 godine da saznas da te je varao sa tvojom najboljom drugaricom, u tvom bracnom krevetu koji si ti na kreditnu otplatu kupila i zbog tog kredita morala da zrtvujes cipelice koje je uzela tvoja druga najbolja drugarica koju usput najvise mrzis i na koju si uzasno ljubomorna

Dogovoreno?
 
Tu ti niko ne moze pomoci. To je suvise ozbiljna odluka. Sacekaj malo mozda ce proci ta zelja... Razvod je ozbiljna stvar, mora se ramisljati i o deci. Ostani tu gde jesi i sacekaj da ti se slegnu osecanja, da se ne desi da iz jednog kaveza uletis u drugi...
 
Cekajte, jel treba da je sada zalimo?
Ono kao..jao jadna ti....uf...razumemo koliko ti je tesko...da...2 godine se patis...sa mzuem u krevetu sa ljubavnikom po poljanama...ufff..mora da je dushek na krevetu stariji a poljana puna mrava...joj....bas mi je nesto zao...
Trpala si se van braka....igrala se sa vatrom..sada ispastaj.
Sto lepo muzu nisi rekla cim si ga prevarila, spakovala se i otisla?
Nego boc malo sa strane i nije te briga kako bi se on osecao da zna da te trpa neki dripac vec 2 godine, ili kako se on oseca sto postoji mogucnost da ljudi iz njegovog okruzenja znaju da si radodajka i ne smeju da mu kazu ali zbijaju sale na njegov racun
 
Aleksa76:
Cekajte, jel treba da je sada zalimo?
Ono kao..jao jadna ti....uf...razumemo koliko ti je tesko...da...2 godine se patis...sa mzuem u krevetu sa ljubavnikom po poljanama...ufff..mora da je dushek na krevetu stariji a poljana puna mrava...joj....bas mi je nesto zao...
Trpala si se van braka....igrala se sa vatrom..sada ispastaj.
Sto lepo muzu nisi rekla cim si ga prevarila, spakovala se i otisla?
Nego boc malo sa strane i nije te briga kako bi se on osecao da zna da te trpa neki dripac vec 2 godine, ili kako se on oseca sto postoji mogucnost da ljudi iz njegovog okruzenja znaju da si radodajka i ne smeju da mu kazu ali zbijaju sale na njegov racun
Oni koji preostro sude sledeci su na redu da upadnu u zamku preljube...
 
Samantha Jouns:
STA??? Ne razumem???Imas muza i nekog sa strane ili ti je decko pa sad je vreme za brak ili sta?????
Kakve oci imas, strava.
d078.gif
f038.gif
 
Ma kakva zamka preljube....nema sanse...
Ali i ako bi se u nekom ludlu desilo ne bih to krio 2 godine i pravio budalu od svoje lepse polovine
Njen potez je jadan, bedan...nemam reci
Dace Bog da joj se isto vrati...kada se bude najmanje nadala
 
neodlucna vaga:
Zelim da cujem misljenja drugih.Vredi li radi prave i iskrene,obostrane,ljubavi zrtvovati sve?ili...ostati tu gde jesi...u zlatnom kavezu,zivotu u kojem imas sve osim ljubavi.Inace veza traje vec dve godine i sad je dosla do kulminacije....Vreme je za odluke.Hvala na odgovorima
Ako već odlučiš onako, kako mislim da ćeš odlučiti, ostavi ovde i broj telefona, važi ??? :-D
 
Aleksa.....a sta ako sam ja pre dve godine saznala da je i muz imao neku aferu...Aferu u pravom smislu reci jer je trajalo kratko.Vidi,ne grize me savest jer nisam ja htela da se desi ovo sto mi se desava.....jednostavno CUDNI SU PUTEVI GOSPODNJI.Ne zelim da me ljudi zale vec samo zelim objektivno misljenje nekog neutralnog.Inace imam dvoje dece.Da nije njih odavno bih napustila sva materijalna bogatstva zarad ovoga sto imam sa ljubavnikom.Ljubav je slepa,zar ne?Ipak...zelim da donesem pravu odluku.Kad biste culi celu ovu pricu shto mi se deshava u prethodne dve godine izabrali bi je za bestseler godine!
 
E pa draga moja, nemoze biti bolji bestseler od moje price! Ali ako dobro razmislis to vise lici na spansku seriju. Ali da ti kazem nesto, i ja sam vaga, i isto sam bio u takvoj situaciji, ali nisam pitao druge za misljenje. Kad je doslo do toga da se odluci, seo sam, malo sam razmislio o svemu, kazem malo jer uglavnom slusam srce. Oslusnuo svoje srce, odlucio i uradio sta sam hteo! Tako uradi i ti! Sta god da uradis, to je tvoj izbor i posledice i plodove konzumiraces sama!
 
neodlucna vaga:
Aleksa.....a sta ako sam ja pre dve godine saznala da je i muz imao neku aferu...Aferu u pravom smislu reci jer je trajalo kratko.Vidi,ne grize me savest jer nisam ja htela da se desi ovo sto mi se desava.....jednostavno CUDNI SU PUTEVI GOSPODNJI.Ne zelim da me ljudi zale vec samo zelim objektivno misljenje nekog neutralnog.Inace imam dvoje dece.Da nije njih odavno bih napustila sva materijalna bogatstva zarad ovoga sto imam sa ljubavnikom.Ljubav je slepa,zar ne?Ipak...zelim da donesem pravu odluku.Kad biste culi celu ovu pricu shto mi se deshava u prethodne dve godine izabrali bi je za bestseler godine!

Deca ce te prezirati kada saznaju sta si radile
Bolje idi.
PS: Ne mislim da se ne moze desiti da se covek zaljubi i zeli razvesti. To je manje vise razumljivo(iako ako imas decu mislim da moras da savladas sve prepreke da ti deca rastu u jedinoj normalnoj varijanti...bioloski tata, bioloska mama+deca)
Medjutim ti si 2 godine lagala, varala...i to je jadno i bedno.
Da si lepo dosla nakon 15ak dana afere i rekla...situacija je takva i takva, zaljubila, sta cu...odoh! je vec druga stvar
Svako ima pravo na svoj izbor i tu nema ljutis.
Medjutim nista jadnije od te varijante dvoje dece kuci, ti cutis i trpas se sa ljubavnikom..mozda i bez kondoma, taman da i muza zarazis...ko zna koga jos trpa tvoj ljubavnik

A za decu...ma ne brini bre! Cudni su putevi gospodnji..tako bese?
Nemoj zbog dece da ostanes u braku...
Vikendom ce deca kod oca..preko sedmice kod tebe...znas, to je bas dobro za razvoj dece
Imace 2 mame i 2 tate...milina, od viska glava ne boli.
I da, uopste se nece desavati da osetis da tvoj ljubavnik ne pruza dovoljno paznje deci jer ona jednostavno nisu njegova...uopste te nece boleti akda deca odu na vikend kod bioloskog oca i macehe...bice ti sve jedno....pa majku mu, znaces da ih ta zena voli kao da su njena...neces se uopste sekirati kako su ti deca kod zene za vikend koja ih nije rodila
A mzoda ce ta buduca zena od tvog 2 godine varanog muza imati i svoju decu iz prvog braka
ne sekiraj se...uopste nece rpaviti razliku izmedju dece sto je rodila ona i dece koju je dobila uz novog muza(u medjuvremenu tvog ex)
Ma uzivaj, udri brigu na veselje..hajde na suncanje tabana kdo tvog ljubavnika...ali onako...tajno...znas, sladje je...

Vazno da tebe ne grize savest, jer molicu, cudni su putevi gospodnji.
 
ajde aleksa ne lupaj molim te,ti i nemas pojma kakva je situacija u njenoj kuci,i ako hoces daj joj savet ako neces rekao si sta si imao i ne staj joj vise na muku

ps i blago onima koji dopustaju da ih deca preziru zbog sexualnih partnera:roll:
 
neodlucna vaga:
Zelim da cujem misljenja drugih.Vredi li radi prave i iskrene,obostrane,ljubavi zrtvovati sve?ili...ostati tu gde jesi...u zlatnom kavezu,zivotu u kojem imas sve osim ljubavi.Inace veza traje vec dve godine i sad je dosla do kulminacije....Vreme je za odluke.Hvala na odgovorima


Što bi se reklo ''IDI KUDA TE SRCE VODI'' ....
 

Back
Top