Dragi nas Nesonse.... ;-)

HEMI 426

Poznat
Poruka
9.436
Predpostavljam da ste svi vec informisani o skorasnjem Nesonsovom odlasku u Dubai... Moram da priznam, kada sam prvi put cuo tu vest, dosla je kao veliki sok...propracen suzama i nevericom u ono sto cujem. Jednostavno, nisam mogao da poverujem da sunce moga neba, slag u mojoj kafi, moja "nensy" ce tek tako da ode i nestane. Da ode na suncani bliski istok a mene ostavi na mracnom i kisnom balkanu u sobi punoj secanja......Posle mnogo suza poceo sam da se radujem zbog njega jer voleti nekoga znaci i razumeti ga. Ja razumem Nesonsa i podrzavam ga u odluci da promeni zivot, kontinent, monetu....pod uslovom da ce to biti dobro za njega i da ce biti srecan tamo...gde god...daleko.... :-(
Ipak, znam da ce svojim kvalitetima, dobrotom i postenjem uspeti i na marsu a ne u Dubaiu i da ce mo za par godina svi biti ponosni sto ga znamo ( a ja vec odavno jesam ) i da ce se njegovo ime i ime grada iz kod dolazi, daleko cuti i postovati.....
Dakle, debeli....Srecan put, da imas dobre vetrove u jedrima i puno srece... :wink:

Tvoj Hemi


E sad, ova tema je otvorena da svi napisete neki pozdrav nasem Nesonsu i da moze, kad mu bude tesko, da se samo stekne na net i vidi koliko ga volimo i koliko navijamo za njega .... :wink:





Za sve one koji ne znaju kako nas Nesons izgleda, ima par fotografija.....




* posle dugog i potresnog razgovora sa nesonsom, pristao sam ( u suzama ) da sklonim njegove slike sa ove teme. ko ih je video, video ih je, ko nije, bicu srecan da ih posaljem na pp. ipak, iako ga necemo videti na forumu, on ce uvek biti uz nas, u nasim srcima i mislima.... :-(
 
e-e-e-e-e..........buaaaaaaaaaaaaaaaaa :cry: a taman sam se smirila od danonocnog plakanja

ne mogu sada nista da pisem o tome................kapi na sofersajbni,brisaci ne rade.............
lupa mi srce nemilice,hoce da iskoci...........
ne,ne mogu sada nista da pisem..............

od kada je prica o odlasku postala realan dogadjaj zaobilazim forum,krstu........sve me podseca :cry:


sada cu ovako skrhana tamo sve teme da isprepletem........obojim u pogresne boje........

ne,ne mogu sada nista da pisem.............pisacu kasnije
 
@Hemi


Lepo od tebe ! :) ;)

( sva prava i nadoknade zadrzava ovde prisutni Hemi za izradu i slanje mojih fotografija na PP osim za javno prikazivanje, sto je zabranjeno i ostalim clanovima foruma kao i onima koji ovde "borave" - za svaki prekrsaj nadlezan je sud u Novom Sadu - a sutra ovo idem da overim u gradsku kucu i da platim 220 din + 30 za tamo ko zna sta 8-) ) :lol:
 
nesons:
@Hemi


Lepo od tebe ! :) ;)

( sva prava i nadoknade zadrzava ovde prisutni Hemi za izradu i slanje mojih fotografija na PP osim za javno prikazivanje, sto je zabranjeno i ostalim clanovima foruma kao i onima koji ovde "borave" - za svaki prekrsaj nadlezan je sud u Novom Sadu - a sutra ovo idem da overim u gradsku kucu i da platim 220 din + 30 za tamo ko zna sta 8-) ) :lol:
E, debeli, a da meni ostaviš onaj tvoj legendarni patent : kako napraviti majicu od gaća, za koji sam već zainteresovao i upravne bordove " File ", " Nike " - a i " La Coste ", tantijeme delimo lapo - lapo, ako se tamo, slučajno, srećno ne udaš za nekog šejika, što voli one bucmastije, el važi ??? :-D
 
nesons:
@Hemi


Lepo od tebe ! :) ;)

( sva prava i nadoknade zadrzava ovde prisutni Hemi za izradu i slanje mojih fotografija na PP osim za javno prikazivanje, sto je zabranjeno i ostalim clanovima foruma kao i onima koji ovde "borave" - za svaki prekrsaj nadlezan je sud u Novom Sadu - a sutra ovo idem da overim u gradsku kucu i da platim 220 din + 30 za tamo ko zna sta 8-) ) :lol:

Sud nije nadležan za prekršaje...ali nema veze ... **** to ... :lol:

Nego, Nesonse da ti i je napišem koju...
Kada ti je prvi put došla ideja da nam javno saopštiš svoje planove citirao sam Dr Dršaka Ređepa i njegovu čuvenu rečenicu "...ljude treba goniti na njihov put...a nikako ih sputavati" dakle, još na putu za Dubaji počni da muvaš stjuardesu i pilota, dami pored tebe se ponudi da joj sipaš šećer u kafu i dostojanstveno joj ponudi rame za spavanje do pustog Dubaija, ako bude raspoložena zvakni je na 10,000 metara u toaletu a ond ajoj pojedi ručak, čim sletiš muvaj carinika i pripravnicu na terminalu...sve ostalo što te tamo čeka biće isto kao i na putu :lol: SREĆNO :idea:
 
Несонсе, срећан пут и пази се тамо, не дај да те пуно израбљују на послу и гледај да уживаш максимално - зато и идеш тамо! :)

Немој да нас заборавиш, па кад се вратиш као богати гастарбајтер да нећеш ни да нам се јавиш на улици. :razz:

Пуно среће! :D :D :D
 
Aleksej_BASO:
E ajde bre, nemojte cmizdriti :evil: nego ga ohrabrite!!!

Nesi samo napred care!!! :D
it's my party, and i'll cry if i want to,cry if i want to,cry if i want to,u would cry too if it happened to you.................:P

a nesons nema cega da se plasi kada zna da ce nasa eskadrila da ga izbavlja odande ukoliko mu se tamo samo neko ne osmehne kako valja......................................
 
Да пребацим поруку са "помоћ пријатеља нс форума"(нисам успео у међувремену ништа јаче да смислим, sorry :-( )

Несонс
Одлази из нашег видокруга још једно право мушко, један од оних мушкараца које други мушкарци не мрзе чак ни кад су љубоморни јер знају да је предмет њихове љубоморе бољи човек; један од оних са великим урођеним шармом и харизмом, коју никада није злоупотребио, један од оних верних који пате за љубављу поносно, без сувишне патетике, и малодушности. У неизвесну и туђу земљу где све се чини веће и боље. И све има неки чудан сјај. Сјај изобиља на које неће моћи да се осврне у паузи рада... Златни сјај који ће само гледати и вероватно пожелети и сам... Али неће му дозволити, јер од како је света и века онај ко има жели увек да има више и учиниће све да до тога већега дође. А наш несонс ће у светлим ноћима, пре него што га ухвати сан, размишљати о авантурама које су му се десиле претходних дана, и о оном што га јоште чека.

Веорватно ће му у мисли доћи и његови верни пријатељи, знани и незнани. И прелепе девојке, из града на Дунаву, које ће га нестрпљиво и верно чекати.

Не заборави у том далеком свету ко си, одакле долазиш и чему се враћаш!


Сву срећу жели ти,
Змајодбрај

PS: Последња вест је да смо поново успоставили дипломатске односе са УА Емиратима! Ко зна, можда несонс буде и почасни конзул! ;)8-)
 
e ljudi !

bas mi je drago zbog vas :D JAKO ! i . . . .

Hvala vam na tehnickoj podrsci :D i svemu ostalom . . . nadam se da cu uzeti neki lapatopa pa cemo se dokucavati cesce - a i zbog slika !8-) ;)

ako se ne javim u roku od mesec dana - pozovite 92 ( 911- sto bi rekli glupi ameri :lol: )

tu sam jos malo pa se cujemo;)
 

Back
Top