looodilo....

Da...nazalost to je tacno! U proseku mnogo vishe ljudi slusha narodnjake nego neku normalnu mjuzu i shto je josh gore misle kako je to cool i kako su i oni cool...E a problem je verovatno u tome shto je ovo seljacka drzava... :evil:
A kako smo krenuli da se raspadamo mislim da necemo ni docekati ulazak u EU !!!
 
8-)
milckych:
Cini li se i vama da ne moze covek nigde da mrdne a da ne cuje narodnjake?I da su samo mesta sa tom muzikom uvek prepuna?U cemu je problem?

a šta samo kukate?!!! :lol: :lol: ove su mi teme presmiješne...šta bre sve lelečete zbog narodnjaka...a sami zaigrate uz neku pjesmicu s pink-a u diskoooouu?
ha?
a?!
neka sad ta foliranja i to...kad bi meni zeppelin puštali u kafiću ili metaliku..
ili machinae supremacy???...ma dajjjte...ne zezajte...
nije to toliko strašno, pa u kafiću si svega sat ili dva, a kući možeš stalno slušat šta oćeš..ili mp3 nositi...c.c.c. ne ne....nema toga...glupa priča... 8-)
meni ne smetaju narodnjaci u kafićima, mene boli uvo za sve...ja se ni za šta ne nerviram..
a i nemoguće je to da baš NEMA mjesta za izać c.c.c. foliraža do foliraže...
pa smo više rokeri kad ispljujemo folkere...omg :razz: :razz:

zaključak (koji možda niste mogli zaključiti)
folk treba istrijebiti.
 
Tai:
Izvini, a ti mislish da ja idem u disko u kom pushtaju takvu mjuzu?! :shock: I ne, naravno da ne zaigram uz neku "pesmicu sa pinka" !


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
mislim šta reći :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
foliražeeeeee.... blah
blah
blah
:lol:
 
Tai:
Izvini, a ti mislish da ja idem u disko u kom pushtaju takvu mjuzu?! :shock: I ne, naravno da ne zaigram uz neku "pesmicu sa pinka" !

ee i još nešto!!
a gdje ti živiš??? u kojem gradu???

pa ideš u disko klub gdje puštaju rock??? :-? :-?
daj bože da toga ima...ali jedno je SVIRKA a jedno ŽURKA...... :razz: :roll: :-?

kad moja ekipa pravi privatnu žurku pušta se rock naravno i metal, ALI
u nijedan disko klub, gdje ne idu samo rokeri već i ljudi koji ne slušaju rock (ne ni fenseri ni ne znam kako ih nazivaju...mogu klasiku ili džez slušati) pa se tamo pušta
muzika za neko đuskanje koja je ala pink.
presmiješni ste mi svojim isticanjem rocka i idenjem u krajnosti :razz: :lol:
 
ima kafića u kojima pustaju *normalnu* muziku...
iako zivim u malom gradu, ovde postoje 2 takva mesta.....na 1.ne izlazim, tamo su uglavnom matorci:roll:...
ovo 2.mesto je skroz ok...i zove se Zona Razuma (sa odredjenim razlogom, ali mi ga zovemo samo Pub)....sredom su rock svirke (nekad i petkom), petak- rock vece, subota-neki techno, house, nedelja (samo ponekad)- punk, RnR, ska, latino...
:D I love Pub! :D
 
emilya:
ima kafića u kojima pustaju *normalnu* muziku...
iako zivim u malom gradu, ovde postoje 2 takva mesta.....na 1.ne izlazim, tamo su uglavnom matorci:roll:...
ovo 2.mesto je skroz ok...i zove se Zona Razuma (sa odredjenim razlogom, ali mi ga zovemo samo Pub)....sredom su rock svirke (nekad i petkom), petak- rock vece, subota-neki techno, house, nedelja (samo ponekad)- punk, RnR, ska, latino...
:D I love Pub! :D


ja se onako raspisah i niko me ne shvatii :roll:
u mom gradu ima dosta mjesta sa fenomenalnom muzikom...rock naravno i tamo izlazim..
atmosfera super i izlaze tinejdžeri (rokeri da se izrazim)...pa mi je to okay..
govorila sam o disko plejsevima...al nevermind
 
eh...i kod nas ima takvih mesta...evo prilazem sliku sa jedne svirke...
dsc02602wi0.jpg


zar nije vrh?!:D
 
milckych:
Cini li se i vama da ne moze covek nigde da mrdne a da ne cuje narodnjake?I da su samo mesta sa tom muzikom uvek prepuna?U cemu je problem?
E bash nije tako. Imash gomilu klubova gde pushtaju rok, metal, tehno, pank, dzez ili bilo shta shto nisu narodnjaci. Koncerta sad ima dosta svirki takodje. Dom omladine, Akademija, KST, SKC i mnogi druga druga mesta nikad ne pushtaju narodnjake. Ako zhivish u nekom selu od 1000 ljudi onda naravno da necesh naci neko mesto gde ne pushtaju narodnjake jer tu predpostavljam da postoji samo jedna kafana i to je to.
 
Ocean_state:
E bash nije tako. Imash gomilu klubova gde pushtaju rok, metal, tehno, pank, dzez ili bilo shta shto nisu narodnjaci. Koncerta sad ima dosta svirki takodje. Dom omladine, Akademija, KST, SKC i mnogi druga druga mesta nikad ne pushtaju narodnjake. Ako zhivish u nekom selu od 1000 ljudi onda naravno da necesh naci neko mesto gde ne pushtaju narodnjake jer tu predpostavljam da postoji samo jedna kafana i to je to.
Apsolutno se slazem, a ti hertz ako si pozer/ka pa navodno slushash rock i metal, a ustvari kad god ti se pruzi prilika zaigrash uz cecu shta da ti radim... nismo svi mi takvi...
 

Back
Top