flert

bolesna od ljubavi

Zainteresovan član
Poruka
302
majem se gradom,posmatram i gledam i bas se pitam koliko je flert cest?Znate u smislu koliko ljudi tj muskarci na prvu ili u opste flertuju sa mnom.Pa i zene!Vrlo cesta pojava.Svuda je i ima je na svakom koraku?
I to kako to da ti pogledi u sustini ne znace?
Sta je to u ocima nekog drugog sto mozemo shvatiti kao ozbiljno?
ah taj flert!
 
Flert nikad nije bezopasan...pa cak i samo jak pogled zgodnog stranca u prolazu moze da nam se zauvek ureze u pamcenje... Volim taj kontakt ocima u prolazu...ponekad. Ali definitivno ne podnosim kad neko blene bez mere...Pogled koji traje malo duze nego sto treba pokazuje pojacano zanimanje... Ne znam. Mislim da se oseti koji pogled ima tezinu, a koji je prazan ili slucajan...
 
Oseti se oseti. Ha ha ha ha ha ha.... Kad me ne bi svaki decko podsecao na jednog iz grupice okupljene oko svoje gajbe piva na nekoj zurci, i ne daju nikome pivo, onda bi mozda mogla da poverujem da taj decko koji je razlicit moze da oseti tezinu u pogledu.
 
Pa flertuju. Al fora je da mi ne flertujemo jer smo mnogo fine i čim gledimo u njega znači da planiramo seks :)
O bože.
Ali najjače je ono muvanje, kada sedne pored tebe, zagrli te i pokuša da te obori svojim prodornim pogledom tako piljeći naredni neprijatni minut, a ti samo misliš dokle će ovo da traje i čega će da se seća kad se istrezni...
 
Lexa:
Pa flertuju. Al fora je da mi ne flertujemo jer smo mnogo fine i čim gledimo u njega znači da planiramo seks :)
O bože.
Ali najjače je ono muvanje, kada sedne pored tebe, zagrli te i pokuša da te obori svojim prodornim pogledom tako piljeći naredni neprijatni minut, a ti samo misliš dokle će ovo da traje i čega će da se seća kad se istrezni...
... i to, skoro, u jednu tačku !!! :-D
 
sve zavisi od osobe do osobe,ima osoba koje flertuju skoro sa svima i to cine iz ciste zabave.Naravno,pogled je bitan ali kako se cesto zavrsi samo na tome onda i nema neku tezinu.Narocito mi idu na zivce oni tipovi koji beskonacno flertuju a nikako da skupe .... i da pridju a takvih je ***.Ali sva sreca pa ima i onih drugih :-)
 
Ma daj bre - skotovi su!
Evo upravo prekoputa mene sedi moj kolega koji već 3 meseca me obasipa čeznutljivim, buđavim pogledima i obasipa me bljakavim, laskavim kometarima. On je već uspeo kod nekoliko kokošaka - verovatno zato što ga smatraju za šefa ali kod mene stvarno izaziva nagon za povraćanje. Inače je proćelav, znoji se i odvratno se smeje. Smatra da je njegov smisao za humor maestralan jer se masa oko njega (usiljeno) smeje.
Ne zavisi mi posao od njega ali na ovaj način će od mene napraviti samo dobru homoseksualku!
 
ZnasSta:
... ali kod mene stvarno izaziva nagon za povraćanje. Inače je proćelav, znoji se i odvratno se smeje. !

Pa onda ti je lako, sestro - ISPOVRAĆAJ SE NA NJEGA.
Tako ćeš spojiti i lepo i korisno: Ispraznićeš svoje "emocije" i njemu ćeš dati do znanja da mu akcije imaju efekta. A ko zna možda mu to i prija !


Nego je l' to ja zalutah ovde - jedini muškarac na Savremen muškarac, xexexe. Ma verovatno nisam savremen.
 
bolesna od ljubavi:
majem se gradom,posmatram i gledam i bas se pitam koliko je flert cest?Znate u smislu koliko ljudi tj muskarci na prvu ili u opste flertuju sa mnom.Pa i zene!Vrlo cesta pojava.Svuda je i ima je na svakom koraku?
I to kako to da ti pogledi u sustini ne znace?
Sta je to u ocima nekog drugog sto mozemo shvatiti kao ozbiljno?
ah taj flert!


Cini mi se da je sve manje onih koji umeju..znaju i hoce da se... igraju ..Ah..taj flert..:-D

Flert je fina igra zavodjenja.Ima svoju draz i ne prelazi granicu sa cije druge strane je sex..Flert je kao ples oko vatre.Ili se opecete ili ne.
 
bolesna od ljubavi:
majem se gradom,posmatram i gledam i bas se pitam koliko je flert cest?Znate u smislu koliko ljudi tj muskarci na prvu ili u opste flertuju sa mnom.Pa i zene!Vrlo cesta pojava.Svuda je i ima je na svakom koraku?
I to kako to da ti pogledi u sustini ne znace?
Sta je to u ocima nekog drugog sto mozemo shvatiti kao ozbiljno?
ah taj flert!

To ne moze da se objasni, ne budi smesna bolesna od ljubavi.
 
Vatra_Fire3.jpg


Najbolji način da se izgubi dah, putem flerta sa kučkom i ostalih igrica s vatrom 8-)
 
Flert bi Kant okarakterisao kao zelja da se neko, s obzirom na njegove fizicke izglede, mogao posedovati kao stvar. Flert bi, stoga, za jedno umno bice trebalo da znaci uvredu. Primer: Hoda devojka-intelektualka gradom, prilazi gomila idiota, dobacuje - Curo, imas dobar batak! (ovo je istinit dogadjaj, uzgred). Vecina slabomislecih dnovnoznih zenki bi pomislilo - uh, **** te, kako je ovo dobro, lepa sam im. Ali ova intelektualka rezonuje kantovski i takve momke otpisuje za vijeki vjekova.

No! Postoji i druga vrsta ovog dopadanja. Ako se neko zagleda u devojku na cijem licu bi se moglo opisivati nesto posve drugacije od sexualnosti, a mladic se u to zagleda, i naravno nista ne kazhe, vec se u sebi tome licu divi.
 
Chetnick-Nish:
...No! Postoji i druga vrsta ovog dopadanja. Ako se neko zagleda u devojku na cijem licu bi se moglo opisivati nesto posve drugacije od sexualnosti, a mladic se u to zagleda, i naravno nista ne kazhe, vec se u sebi tome licu divi.

Sto se mene tiche Chetnick-Nish je upravo izrekao moje gledishte ovakvog flerta na divan nachin!!!
 
Nista ne treba shvatiti ozbiljno, pa ni to kad krenes da zaustavljas saobracaj ;)
SVI vole pozitivne i lepe ljude i to ti je taj sjaj i naravno da nista ne znaci. Osim kad znaci, onda mozes da mu das i eMail adresu!
:lol:
 
Flertujem stalno...to mi je kao hobi...kao dobar dan...:lol: Nije bitno s kim flertujem...da li je neki zgodan decko ili je postar ili mesar...vazno je da se igram...:lol: 8) :twisted:
 

Back
Top