kakav je ovo tip zenske?

Marin55

Domaćin
Banovan
Poruka
3.091
Kakav je ov tip zenske, kada je pogledas mirna je ne koketira i nece da zavodi svojim ponasanjem, ali ako je muskarac hrabriji i pocne da je pipa i ljubi ona se nece buniti i muskarac je moze odvesti u krevet i obaviti posao.
 
Kratak i jasan odgovor.
Ali ona kada prica, prica pametne stvari domacinske sto bi reko nas narod ali ona ne prihvata udvaranje ni romantiku ona samo daje kada je pritegne muskarac.I kad pocne da je pipa i miluje ona se nece buniti.
 
Marin55:
Ona ce udvaraca da izgrdi i da ga ismeje.Ali ako muskarac pristupi da je steze i svlaci ona to normalno prihvata.
...ta sam! :lo: :lol: :lol:....
....u biti....
...sad cu da ti kazzem.... sa 99% mushkaraca sa kojima sam u zzivotu razgovara, iako bi prishli sa idejom da me muvaju, na kraju bi se svelo na to kako nisu chuli zzenu da razmishlja na ovaj moj nachin (mada ja iskreno mislim da razmishljam kao svaka druga zzena, samo serviram to malo drugachije, kako biste vi to lakshe pogutali....) i onda, bez obzira na pochetnu ideju, shvate da su rekli malo previshe i da ne mogu da nastave da me muvaju.... prosto, okrenem vodu na svoju vodenicu.... e, al onda se javi jedan u 100, koji totalno ne ferma shta ja pricham, i samo me prisloni uza zid.... (narodski recheno...).... do sada me je samo 4 mushkrca uhvatilo na tu foru.... petog sam ja smuvala, i josh uvek sam sa njim.
 
Maslachak:
...ta sam! :lo: :lol: :lol:....
....u biti....
...sad cu da ti kazzem.... sa 99% mushkaraca sa kojima sam u zzivotu razgovara, iako bi prishli sa idejom da me muvaju, na kraju bi se svelo na to kako nisu chuli zzenu da razmishlja na ovaj moj nachin (mada ja iskreno mislim da razmishljam kao svaka druga zzena, samo serviram to malo drugachije, kako biste vi to lakshe pogutali....) i onda, bez obzira na pochetnu ideju, shvate da su rekli malo previshe i da ne mogu da nastave da me muvaju.... prosto, okrenem vodu na svoju vodenicu.... e, al onda se javi jedan u 100, koji totalno ne ferma shta ja pricham, i samo me prisloni uza zid.... (narodski recheno...).... do sada me je samo 4 mushkrca uhvatilo na tu foru.... petog sam ja smuvala, i josh uvek sam sa njim.

Pravo zemsko, sve vreme tvrdim...
 
Marin55:
Kakav je ov tip zenske, kada je pogledas mirna je ne koketira i nece da zavodi svojim ponasanjem, ali ako je muskarac hrabriji i pocne da je pipa i ljubi ona se nece buniti i muskarac je moze odvesti u krevet i obaviti posao.
Mislim da tu zenu uzbudjuje napad i ne moze se tome odupreti. A ispod povrsine je zena koja se plasi bliskosti i sigurna sam da je imala neku traumu u proslosti, pa sad stalno kroz seks ponavlja tu ulogu zrtve koja ne moze da kaze ne. Ukoliko ona ne bira i bas svaki muskarac moze da je dobije ako se ponasa prema njoj na odredjeni nacin, ja je ne bih nazvala kurvom, vec osobom kojoj je potreban strucni savet i pomoc.
 
Marin55:
Kakav je ov tip zenske, kada je pogledas mirna je ne koketira i nece da zavodi svojim ponasanjem, ali ako je muskarac hrabriji i pocne da je pipa i ljubi ona se nece buniti i muskarac je moze odvesti u krevet i obaviti posao.

Све се нешто мислим, Марине, да ли ти је ово 55 број година....или си то годиште....ал оваквим питањима...не бих рекла да имаш више од 15....па сходно томе не можемо знати како да ти одговоримо...
Колико година имају те ''женске'' које се тако понашају?

(Секс као ''обављање посла''....:roll: ....децооо....:-( ...)
 
Hellen:
Све се нешто мислим, Марине, да ли ти је ово 55 број година....или си то годиште....ал оваквим питањима...не бих рекла да имаш више од 15....па сходно томе не можемо знати како да ти одговоримо...
Колико година имају те ''женске'' које се тако понашају?

(Секс као ''обављање посла''....:roll: ....децооо....:-( ...)

E i ja sam na nekoj temi zakljucila da je detence...
 
Marin55:
Kakav je ov tip zenske, kada je pogledas mirna je ne koketira i nece da zavodi svojim ponasanjem, ali ako je muskarac hrabriji i pocne da je pipa i ljubi ona se nece buniti i muskarac je moze odvesti u krevet i obaviti posao.

Mudrojeba! Tako se to ove! Otkud znas d ase lako daje, ti si bio malo hrabriji? :)
 

Back
Top