ŠTA MOMCI ŽELE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

madizi

Obećava
Poruka
57
sada neka pitanja za vas momci. Šta vam je najvažnije kod devojaka? Šta vas prvo privuče na devojci? i još jedno da li vam j evazno da vam devojka bude ekstra riba ili da bude zanimljiva i normalno lepa.
 
a mozhda josh i neshto trecje shto se naknadno otkrije?
wow.gif
 
ja delim devojke u 4 grupe:
1.Lepe devojke
2.Dobre ribe
3.ribe polovnjace
4.gabori
Kod lepih devojaka prvo primetim osmeh,lice,kosu i naravno PAMET
kod dobrih riba obline...
naravno,postoje i kombinacije lepih devojaka i dobrih riba,a to je nesto IDEALNO
to ti je moje misljenje
 
Pa evo ovako... Jedna mala iz učionice do mene je vrh vrhova. Znači, neviđeno zgodna i lepa i slatka... I garantujem da kad bi stala na sred Knez Mihajlove da bi mogla da ima kog god hoće muškaraca... E sad, ja sam kao i ostali onako ludeo za njom.. Mislim, naložim se kad je vidim... E a onda je ona jednog dana rekla sama ze sebe da je najveća riba u školi. To je, objektivno, istina. Međutim, riba je to rekla sama za sebe.. Znači, ćao... Sada, kada bih ostao sam sa njom u liftu samo bih je tukao...
Naravoučenije: Svaka devojka je lepa, osim one koja za sebe kaže da je lepa, i one koja za sebe kaže da je ružna.
...got it?
 
Prvo se primeti da li je zgodna, lepa i ostale stvari koje se vide na prvi pogled, a tek onda se gleda jel pametna, duhovita, zanimljiva ili je ljankase glupa i ostalo...

Teshko je naci idealnu ribu...

:)
 
idealno ne postoji samo za sebe.
pricha o idealu je pricha o shtapu i shargarepi.
ja delim devojke u 4 grupe:
1.Lepe devojke
2.Dobre ribe
3.ribe polovnjace
4.gabori
ih, shto si prost!... :)
ja devojke delim u tri grupe koje su mnogo flexibilnije, a sazhetije, od ove tvoje chetiri:
1. devojke koje ne mogu da smuvam (lepe devojke, dobre ribe, polovnjache, gabori)
2. devojke koje mogu da smuvam (lepe devojke, dobre ribe, polovnjache, gabori)
3. devojke koje necju da smuvam (lepe devojke, dobre ribe, polovnjache, gabori)

A!
kak'i su ovo radovi. :mrgreen:


btw. shalio sam se za ovo majku mu staru.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top