MISKOVIC DELTA ....

paperinos

Domaćin
Poruka
4.821
Pa zar smo tolike budale i idioti da gledamo kako nas taj
covek sve pravi budalama.Lepo sam poludeo kad sam cuo izjavu doticnog da je usao u klub najbogatijih.Pa naravno pokrao nas covek i sad misli da smo toliko glupi cim cutimo. :confused:
 
1282_im.eng.jpg

Imate 1000 tema o Miškoviću i isto toliko o internet peticijama za KOSMET.
Mislim da je neka piramidalna igra u pitanju...
 
Pa to je dobar znak. Sto vise o tom coveku treba pricati.Malo je 100 tema.Jos puta 100 minimum treba da ih bude.

P.S.-Naravno ne treba zaboraviti i ostale postenjacine-Hamovica,Beka,Lazarevica,Peconija,secerlemu Kostica.................................
 
paperinos:
Pa zar smo tolike budale i idioti da gledamo kako nas taj
covek sve pravi budalama.Lepo sam poludeo kad sam cuo izjavu doticnog da je usao u klub najbogatijih.Pa naravno pokrao nas covek i sad misli da smo toliko glupi cim cutimo. :confused:


A sta mozes da uradis? Ja sam vec naveo da je on jedan od *Vladara iz senke*
Jedino sto mozemo da se nadamo, jeste da ce zavrsiti kao Karic... Miskovic je jedan od krivaca sto je Srbija tamo gde jeste! Nema gorih jer je on najgori!
 
Pa krenite da kupujete u Merkatoru i Rodicu,i nemojte da kupujete Nike proizvode...
A ne kada dodju Slovenci da kupe C market ceo narod stane na stranu srpskih privatnika,umesto da stite svoje interese kao potrosaci...
 
kami83:
Pa krenite da kupujete u Merkatoru i Rodicu,i nemojte da kupujete Nike proizvode...
A ne kada dodju Slovenci da kupe C market ceo narod stane na stranu srpskih privatnika,umesto da stite svoje interese kao potrosaci...

Bez obzira da li plaćaš Miškoviću ili Slovencu...
7320.jpg

... SRBIN JE SRBIN!

Na slici> junački juriš na nove teritorije 5%, 10% a biće i 20% na dan otvaranja pa još ko prvi udje dobije i Kinder jaje od privatnika (kako se na švapskom kaže jaje?)
 
Miskovic je najveci lopov u srbiji.
Pokrao nas je sve.Kad bi u Srbiji uveli zakon kao u Italiji oduzeli bi mu sve.
Mislim da treba stalno da apelujemo i podsecamo ljude ove nase pokradene
i ponizene Srbije ko nas je opljackao.Da se ne zaboravi a i da doticni ne pomisli da se izvukao.
Kad tad zavrsice on u zatvoru i ako bog da sve ce da mu se oduzme i vrati u drzavne ruke.
 
Od direktora Vino Župa preko političke poslušnosti prošlom i svakom režimU do Balkanskog tajkuna no.1 mora mu se priznati da ume da pliva ,....
samo sve je Manja bara i sve je mutnija voda dok se malo izbistri videćemo koje su tu sve mrcine i krVopije umešane,
ONOMAD ja pokrenu temu o jednom od naj opasnijih faca iz tog miljea Milanu Beko i slabo se ko interesovao , primili su se ljudi na podmetnut nam sukob na demonkrate i ne demonkrate,partizane i četnike itd i dr. a u stvari pravi problem ...ko šta i kako...
Mišković delta je zlo za Srpsku privredu monopolista,tajkun ROBOVLASNIK IZ SRBIJE!
 
Milan Beko i miskovic su ruku pod ruku usetali u nase dzepove.
Slazem se da se ljudi slabo interesuju za te lopuze.
Mislim da je to prasina u oci koja nam se baca smisljeno da ih zaboravimo
i da se izvuku bez posledica.A u nasem je interesu da ih raskrinkamo i kaznimo
jer je to novac svih nas a ne njihova mudrost i sposobnost.
Ne smemo ocekivati od politicara da ce oni bilo sta pokrenuti jer ih ti isti
tajkuni sponzorisu i placaju.znaci javnost mora da izvrsi strahovit pritisak na
drzavne institucije da se ti likovi uhapse za pocetak i da im se sve oduzme.
Liseni novca a samim tim i zastite koju placaju vrlo brzo bi bilo razotkriven ceo lanac
pljackasa i nacin na koji su nas opljackali.
 
Iron Lord:
Šta bi sad? Pet sati prošlo a nema odgovora?
Lepši Mišković od Slovenaca? A?

Ти си почео да не пропушташ прилику за неко одваљивање. Какав бре Мишковић или Словенац - ТО ЈЕ МОНОПОЛ. У томе је ствар! Треба најурити и једног и другог, а не да ја у околини од 2 километра од куће имам само њихове самопослуге.
Нећу ни једног ни другог, човече, хоћу конкуренцију, слободу а не да ме неколико лопова малтретира. Хоћу, рецимо, Грке, или Италијане....... :roll: :roll: :roll:, пре ћу њих да финансирам купујући него ову багру..........
 
jomini:
Ijuuuu, eremita... Pa oni su nas bombardovali!!!


Шта ијјјуууууу ??? :lol: :lol: :lol:
А шта су радили Јанези ??? Или ујке које данас својим смрдљивим производима опседају Делтине самопослуге и маркете.....

Жао ми је Јом што ниси детаљније упознат са "бомбардерима"...
распитај се....... :lol: :lol: :lol:
 
eremita:
Шта ијјјуууууу ??? :lol: :lol: :lol:
А шта су радили Јанези ??? Или ујке које данас својим смрдљивим производима опседају Делтине самопослуге и маркете.....

Жао ми је Јом што ниси детаљније упознат са "бомбардерима"...
распитај се....... :lol: :lol: :lol:
Tačno eremita tačno... I jedni i drugi negativci, a ti praviš razliku... cccc :roll:
 
jomini:
Mrski Natovci! I u EU!!!! Užas jedan!!! :lol:

Ахам....... знаш када ће ти вицеви да ти прођу. Увек ћу пре да купим швапску белу технику или са тајвана него словеначку, увек ћу пре прехрамбену робу да купим нашу него усташку или словеначку, итд. итд.па ако не нађем нашу, пре ћу да купим мађарску или бугарску - АЛИ НЕЋУ ОД ОВИХ СКОТОВА БИВШЕ СФРЈ...! И не само ја, гледам како пролазе данас производи "Фриком" које су купиле усташе, нико их не гледа ни к'о смрдљив сир....... :lol: :lol: :lol:

Моје је право да бирам шта ћу купити - а не да ме неки лопови масирају.
 

Back
Top