HELP!

IT5IRETOYTTREYTIRYITE:
LJUDI JA TREBAM DA KUPIM GRAFICKU,P JA MISIIM DA KUPIM MSI NX7600GS 512MB AGP. ALi NE ZNAM IMA LI BOLJA ZA TU CENU ILI SLICNU(160e)MAX, MOZE
LI MI NEKO POMOCI :confused:

Choveche dzaba tebi i 1 GB memorije ako je DDR, ova grafichka shto je spinx sa 256 MB DDR3 naveo pojela bi tu tvoju od 512 MB DDR....
Kazem da ti je dzaba 512 MB DDR zato shto nemash veliku brzinu pristupa k memoriji....
 
Slazem se sa Spinxom-po meni bolji izbor je druga kartica - Club-3D GeForce 7600GT, AGP8, 256MB GDDR3, 128bit, 560/1100MHz, G73 core, 12 pipelines, DVI, HDTV-out, gar. 2 god. 12,450Din ,154.0Eur
Za te pare ne moze bolje :)
 
IT5IRETOYTTREYTIRYITE

a zašto vičeš dečko????

I naslov teme Help mi se više nego gadi..

Nov si, pa hajde, ali majka mu stara bar iskljuci capslok dok pises na forumu..
 
Pa i jesi u pravu ja i jesam novi, zbog toga se izvinjavam sto je naziv teme malo glup mene bas iskreno zanima ovo jer planiram da kupim graficku koja bi zadovoljila buduce video igre i ne bi zeleo da pogresim u tome i usput ja imam maticnu plocu: Asus- A7N8X - x koja je AGP Ali da lice moci da podrzi barem jednu od navednih grafickih kartica?
 
U pa to onda menja stvari - mislim da gore pomenuta kartica ima u varijanti samo pci-e mada pogledaj imas lepljivu temu o grafickim karticama tamo imas skoro sve ;) agp i pci-e kartice.
 
e hvala vam ljudi za savetovanje izgleda da cu poslusati vas savet i kupiti Gainward BA7600GS sa 256bit interfejsom iskreno vam se zavaljujem i izvinjavam se jos jednom zbog naziva teme!....Ipak kao sto sam vam napisao ranije prvi put sam na forumima!
 
Nex gen igre ce koristiti DirektX 10,a ova koju planiras da kupis podrzava dx9c,tako da nece podzavati takve igre,ali imas jos dosta do tada jel takve igre se tek prave,a sa ovom karticom sadasnje igre mozes da igras u high modu,tako da ti je sasvim dovoljna!
 
IT5IRETOYTTREYTIRYITE:
Da ali ima jos necega nerasciscenog tu,da li mislite da ce ta kartica podrzati buduce next gen igre?
Naravno da nece.
Ali to ne treba da te brine posto ionako komp koji imas je generalno krsh tako da ti je grafika jedan od manjih problema.
Ako osh da se igras..plati.
 

Back
Top