KIKLADI - San Torini (Fira), Ios, Kos, Mikonos, Lezbos,Tinos....ma ima ih 31 :)

Vauuu IOS !!!! :D
Ja sam bila pre nekoliko godina, ni tada nije bilo ni divlje ni poludivlje ostrvo, a ne verujem ni da je sad!
To je ostrvo gde ne primecujes da mestani uopste postoje!
Nazivali su ga i ostrvo mladih, i zaista vecina turista nisu stariji od 30 god.
Potpuno je fenomenalno i definitivno ga treba videti i provesti neko vreme.
Teritorijalno je malo, nalazi se u Egejskom moru, a do njega se stize trajektom iz luke Pirej, i brod vozi i vozi... i cini ti se, nikad stici na Ios. Ono je pretposlednje ostrvo, pre Santorinija.
Iako tako malo, ostrvo Ios ima 365 crkava (veoma su male, naravno), za svaki dan u godini po jednu. Ima tri kljucne tacke, Port - luka, Ios Village / Chora - to je kao neki centralni gradski deo, i Milopota - glavna plaza.. i tu se uglavnom sve odvija.
Smatra se da se na Iosu nalazi Homerov grob.

Ja sam tamo provela mesec dana, i to mogu slobodno da ocenim kao svoj naj-naj odmor u zivotu. Najlepse stvari :) i potpuno fenomenalni ljudi su mi se desili bas tamo.
Nocu je potpuno ludilo... od kafica, diskoteka, na ulici, gde god se okrenes trese muzika, celo ostrvo je kao jedna velika zurka.
Naravno, tu su i zurke na plazi, pijane lubenice, i muzika, i gomila ljudi sa svih strana sveta, i svi zele da se upoznaju i da nesto pricaju.. naravno, engleski je gotovo oficijelni jezik.
Provod je zaista nesvakidasnji.
Jednostavno, ne moras da budes nigde odredjeno, a ustvari si po celom ostrvu...
Ako zelis nesto drugacije, idi na Ios.

Ovo mozda najbolje objasnjava:

The night seduce, ingenuously allure and everybody keeps on partying. There is no dress code other than be yourself. There is no thought other than party hard. There is no dream other than live the nightlife.

vise od toga naci ces na ovoj strani:
http://www.iospartyisland.com/ios_fullscreen.asp
 
MegiS:
Vauuu IOS !!!! :D

Nazivali su ga i ostrvo mladih, i zaista vecina turista nisu stariji od 30 god.

Ja sam tamo provela mesec dana, i to mogu slobodno da ocenim kao svoj naj-naj odmor u zivotu. Najlepse stvari :) i potpuno fenomenalni ljudi su mi se desili bas tamo.
Nocu je potpuno ludilo... od kafica, diskoteka, na ulici, gde god se okrenes trese muzika, celo ostrvo je kao jedna velika zurka.
Naravno, tu su i zurke na plazi, pijane lubenice, i muzika, i gomila ljudi sa svih strana sveta, i svi zele da se upoznaju i da nesto pricaju..
Provod je zaista nesvakidasnji.
Jednostavno, ne moras da budes nigde odredjeno, a ustvari si po celom ostrvu...
Ako zelis nesto drugacije, idi na Ios.
MegiS:
Reci mi molim te, da li su ljudi toliko opusteni da si vidjala sex na plazi i sl.
Da li je bilo vise slobodnijih scena nego inace?
 
Bezimeni77:
Reci mi molim te, da li su ljudi toliko opusteni da si vidjala sex na plazi i sl.
Da li je bilo vise slobodnijih scena nego inace?

Vidi... samo mašta može da te ograniči ;) i ono što ti od svega toga očekuješ.

pajamaca:
ali na svim ostrvima gde su englezi gosti
mislim naravno....sex na plaži

da su samo englezi.... a tek jevreji... ;) sve je stvar izbora, i prilike, pogotovo da uradiš nešto što, možda nikad nisi.

Ne mogu da odolim, a da ne napomenem, kad je već pitanje sex-a potegnuto: ZAŠTITA OBAVEZNO!
 
jawa:
Da li je neko bio na ovom malom ostrvu poznatom kao gej ostrvo?
Utisci ? mozda da mi posaljete neku sliku!?
Ako dobijem vizu od ove sugave drzave ja odo tamo........

Ne vidim zasto se svi pale na to izvikano ostrvo, druze/drugarice, jedan savet, sve ces isto to videti i na drugim grckim ostrvima za upola manje para.
Nista menje zanimljiv i lep nije jedan Satnorini ...........

Ako ti je do bacanja para, ukoiko ih imas u vecim kolicinama, ok, tvoj izbor........
 
ono za gay je bila šala:p
mada..ima ih tamo na lopate...
mislim da to nije mesto za odmor.
nema tamo šta da se vidi...
lično nisam opčinjena toliko kikladama...
sorry..
divno je breathless..
za videti.
ja sam provela jedan dan/noć
bilo je ludo,
ali nisam baš sigurna malinero..št aćeš tamo sa detetom?
kako je u slo?
kako je u tvom luxuznom letovalištu?
e ljudi...koji crni mykonos...
portorož:p
opatija...
hvarrrr sad mi već idu bale:p

klika druže,kako si,kao život?
pozdrav i poljubac.
 
U mom luksozu je tako dobro ,da odlazim za par dana u samotu na Kornate.A na poslu je takvo sranje , da ču za koji dan u hipiye i odoh u Goa-India.
Na Mykonosu malo van centra neznam šta bi falilo sa decom ljetovat.Kad smo na Zakintosu ljetovali u centru žur placa gde je bilo puno pijanih engleza i muzika do jutra neznam šta bi falilo tu malo van iz centra.
 
@malinero
haos dakle. mogu misliti.jel vrućina?
jao kornati, ti znaš za šta živiš:lol:
ma naravno da nije problem sa detetom...ali mikonos...dete...žena....
a one sve mlade,golišave...ohotne:lol:
gde ćeš crni sinko:mrgreen: u grešno mesto:mrgreen:
@klika...
ja sam bila u turskoj, u kemeru.
obala je divna, puno zelenila,
sve je taj all incl. koncept,
ali je dobro mozak ostaviš kod kuće:lol:
ali nije lepo ko na mikonosu...ovde su babe šetale u toplesu:roll:
fuj bljak...
nadam se poseti alberti u 2007:p
dakle..videćemo se:p
 

Back
Top