pomozite mi

eureka

Početnik
Poruka
49
Imam ogroman problem u vezi i molim vas da mi vasim savetom bar malo olaksate.Sa deckom sam u vezi godinu i po.U zadnje vreme sve vise zaticem sebe sa suzama u ocima,svadjama sa njim.Osecam da se ohladio od mene a ja sam ga mnogo zavolela,svaki njegov dodir za mene je nesto najlepse,zelim svaki momenat da je pored mene sto njega vidim da nervira i osecam da je srecniji sa svojim prijateljima nego kada je samnom.Stalno mi govori kako ga ja sputavam da radi zbog moje zelje da budemo sto duze zajedno.Jednom prilikom mi se nije hteo javi uopste na telefon dok sam ga ja zvala na mobilni jedno 100 puta sigurno,da bi mi posle dao objasnjenje da je nervozan zbgog posla i da je hteo to vreme da bude sam .Presla sam preko toga.Kada je samnom obicno gleda neki film ili spava a kada izadjemo na kafu obicno je nervozan i obicno telefonira.
Kako da se ponasam da privucem njegovu paznju ,i da nasa veza pocne da se odvija normalno,jer njegova nezainteresovanost me ubija,ne mogu da ucim,da normalno funkcionisem
 
...pa pusti ga malo na miru....

...znachi iznela si problem, svesna si da ga gushish, al nastavljash i dalje....
...pa shta da ti kazzem... nemoj ga zvati 100 puta na mob, vec 150.... i ne daj mu da se vidja ni sa kim.... i samo mu dosadjuj i sigurno ce se pono zagrejati za tebe....

...mi`sim....
 
Pusti ga malo da dishe ;)
Ocigledno nema (trenutno) potrebu da svaki svoj sekund posveti tebi ;)
Popricaj sa njim, kazi sta te muci....
Mzoda nema nikakvog problema, mozda nije doslo do zasicenja vec jednostavno zeli da se posveti i drugim stvarima bez da to utice negativno na vasu vezu
Idi malo sa drugaricama na kafu ;)
 
On to sve vidi i vuce te za nos.Kad vidi da moze da radi sta hoce i ti to trpis vise mu nisi zanimljiva.
A mozda ni tebi ne bi bio zanimljiv takav muskarac.
Svi muskarci imaju te periode-doslo je do zasicenja,poci je da se plasi za svoju slobodu,a verovatno su tu i drugovi koji"dele savete" sta si se zabio u tu dugu vezu.
Najgore je ako pomisli da si udavaca i da ne mozes da zivis bez njega.
Ako ga gusis,ne vredi da to radis i dalje,ne pali.

Sve je to individualno,al ija bih ti predlozila sledece:
Da pokazes da si jaka licnost i damu ne pokazujes previse svoje slabosti,
da mu pokazes da mozes i bez njega,
da malo poradis na svom izgledu,mozda i da iskonstruises neku situaciju gde bi on mogaop da bude bar malo ljubomoran.
I ne smes da odstupas od toga.Mora da prdje neko vreme da on shvati sta hoce,
da nisi ti nesto sto ima u saci,njegovo je i vise i nije tako zanimljivo.
Moras pokazati zube na neki nacin.
Imala sami ja slicne situacije i to sve moze da se preokrene.

I nempj da budes toliko opsednuta time,jer ces se nervirati i izgubiti dragoceno vreme dok se on ponasa hladnokrvno.
 
Chini mi se da malo preterujesh. Ni ja se ne bih javio kada bih znao da cesh zvati 100 puta. Ako ti se ne javi 1-2 puta, shta ima da zovesh josh 98. Mozda ga malo zamara taj pritisak. Pokushaj da iskulirash....
 
Ah, jos jedna tema tipa "MazaBG" I "Paulina" bez kraja i konca (ako ovo nije cak jedna od njih dve).

Sad ce da pocne da smara i kontrira na svaki dobar savet koji joj ovde damo. :twisted: :twisted: :twisted:
 
znam da ga gusim svesna sam ali ne mogu da shvatim ako mu ne odgovara samnom zasto me ne ostavi.Sada mi je i rekao da ide iz srbije,posto on inace zbog prirode posla dva tri puta godisnje ode u holandiju.Ja sam se naravno rasplakala i sada mi je pretesko,kako tek da zamislim sve te dane bez njega.Znam da sam opsednuta sa njime ali kako to da prevazidjem
 
eureka:
Imam ogroman problem u vezi i molim vas da mi vasim savetom bar malo olaksate.Sa deckom sam u vezi godinu i po.U zadnje vreme sve vise zaticem sebe sa suzama u ocima,svadjama sa njim.Osecam da se ohladio od mene a ja sam ga mnogo zavolela,svaki njegov dodir za mene je nesto najlepse,zelim svaki momenat da je pored mene sto njega vidim da nervira i osecam da je srecniji sa svojim prijateljima nego kada je samnom.Stalno mi govori kako ga ja sputavam da radi zbog moje zelje da budemo sto duze zajedno.Jednom prilikom mi se nije hteo javi uopste na telefon dok sam ga ja zvala na mobilni jedno 100 puta sigurno,da bi mi posle dao objasnjenje da je nervozan zbgog posla i da je hteo to vreme da bude sam .Presla sam preko toga.Kada je samnom obicno gleda neki film ili spava a kada izadjemo na kafu obicno je nervozan i obicno telefonira.
Kako da se ponasam da privucem njegovu paznju ,i da nasa veza pocne da se odvija normalno,jer njegova nezainteresovanost me ubija,ne mogu da ucim,da normalno funkcionisem

Kao da je ozenjen sa tobom.
 
Nekad davno sam cula neku izreku ( nemam pojma cija je) :
" Osvojeno blago nije vise interesantno.."!

Sve sam mislila, kad izadjem iz puberteta i budem imala posla sa normalnim, ozbiljnijim osobama, ovo ce biti glupo i prevazidjeno, ali...

Celog zivota sam se trudila da ne smaram nikoga, jer ni ja ne volim kada mene smaraju...
Desavalo mi se i kada pozelim da cujem dragog, pomislim..." ma javice se on" :roll:

Kada sam raskidala jednu vezu od par godina, decko mi je bukvalno rekao : " Ni jednog momenta nisam bio siguran da li ti je uopste stalo do mene, il' ti je u nasoj vezi samo bilo udobno..? Kako si mogla i da pomislis, dajuci mi potpunu slobodu i nikada me ne pitajuci, gde sam bio i s kim, da to znaci da imas poverenja u mene...Meni je to znacilo, da te apsolutno zabole uvo za mene..."!

I, jos svasta nesto mi je izgovorio. Dok sam se izjedala od muke i radoznalosti, gde je on, a ne pitajuci ga, da ne bi pomislio da sam bolesno ljubomorna, on je to shvatio kao nezainteresovanost... :roll:

U poslednjoj vezi sam otisla u drugu krajnost. Dobijala sam napade ljubomore i kad treba i kad ne treba...dobro, to je bilo drugacije, al'...nisam pametna :?

Mislim, kao i vecina forumasa, da napravite pauzu...jednostavno, prestani da se javljas...neka on zove, ako hoce...ako nece...pa, kao sto i meni posavetovase, dolazi ovde sto cesce i kukaj, pisi, zali se, vici...uvek se neko nadje ko ce u tom momentu biti na tvojoj strani :wink:

A sta ce i kako s njim...o tom, po tom...srecno! :lol:

p.s. Meni je vec bolje...dok ne legnem u krevet...al' o tom, po tom! :lol:
 
Ma sta ste napali devojku toliko...bre jadna ona sa njim.... :?

@postavljacice

jednostavno sebi reci dosta je bilo, sredi se, otidji sa drugaricama van, i najbitnije NEMOJ NIKAKO DA GA ZOVES....ako zeli, da te cuje ZVACE TE SAM!!!

Nek te on zove neko vreme....a ti budi stalno raspolozena...tesko ces izdrzati ALI NEDAJ SE!!!!!

Koji ti je on sonjo kad se tako brzo oladi....ako navedeno gore ne pomogne, da zadobijes njegovu paznju..zapitaj se koji ces ti djavo s njim...sta treba, da ronis svaki dan suze za nekim...

Saberi se bre....i u akciju.... ;)
 
Mi se osecamo dobro kada nam ljubav funkcionise, a muskarci se osecaju dobro kada im posao funkcionise. Smanji pritisak i promeni plocu... Pokusaj ovo da od sutra mu vise nikad ne prebacis da ste premalo zajedno. Ne zivkaj ga cesto i ne salji cesto sms, vec otprilike koliko i on. Ponasaj se srecno kada ga vidis, a vreme kada niste zajedno popuni prijateljima, citanjem knjiga il forumom, il film. il aerobik, shoping...sta god sto te cini srecnom. I za tri-cetri dana posmatraj preokret. Volece te sve vise, jer ce osetiti da je sa zenom koja ceni sto je vredan i da je sa zenom koja ga razume.Ne mozes od njega traziti da te voli na zenski nacin... da ti pise puno sms, da zeli da ste puno zajedno kao sto to mi zene zelimo, da prica o emocijama koliko i ti... sve ce to doci vremenom polako u vecoj meri, al ako ga ne oteras vrsenjem pritiska...
 
...pa svi su ti lepo rekli...
...stisni malo zube , i pronadji zivot nezavisno od njega pa ces ga tako okrenuti prema sebi...
...i tebi bi on dosadio da nema posao nego da mu se ceo zivot vrti iskljucivo oko tebe...
 
Profimare:
mrzi me da citam odgovore...

iskuliraj ga, malo ga ti ignorisi... videces nejgovu reakciju tj. da li mu je stalo do tebe... ne budi "pekmezava" i ne daj mu do znanja ovo sto nama pises ;)

Ok, mrzelo te da citas odgovore i svi smo je savetovali da ga iskulira malo.
Ali, nije mi jasno sta si hteo da kazes, da mu ne da do znanja..? Da joj je stalo do njega? :shock:
Zasto??? :shock:
 
Profimare:
Pa u datoj situaciji... znaci da igra njegovu igru neko vreme

Aaaaa, to...pa dobro...to i ne mora da bude igra...nek' se posteno naljuti i na njega i na sebe, sto mu je sve to dozvoljavala...odnosno, sto je sebi sve to dozvoljavala i najprirodnije ce biti da se iz sopstvenog besa ne javlja i distancira...bar sam ja to uradila u slicnoj situaciji. :smile:
 

Back
Top