Firmirana garderoba

Nope.
Mada u odredjenoj meri ime donekle ipak diktira kvalitet i dobar dizajn. Ali samo donekle, danas je to sve mnogo relativno i promenljivo.
Novopazarci su stoga zakon ipak, platis manje za istu stvar za koju te deru u originalnoj radnji. 8)
 
vremenom nesvesno iskristalisale su se odredjene marke...mada ne preterano...ok obutju sam zadnjih nekoliko puta qpio cat...znam znam prodaju buldozhere al svidja mi se shta tju...nekad je imalo neshto breeches pravili koshulje neki iz kragujevca...al ne mogu vishe nigde da nadjem...mada nemam odredjeno neshto shto forsiram...mrzim da qpujem odetju i to me jako zamara...
 
Nema mojih saboraca :(
Ja sam totalno zarazen...mislim da vec 9-10 godina nisam kupio nesto sto nije firmirano....
A do pre 9-10 godina mislim da mi roditelji nisu kupili nesto a da nije firmirano :)
Negde od 15 godine sam zarazen...
Sva sreca pa to ne mora da bude pachotijeve cipele, prada patike i AJ/versaci ostalo
Ali Tommy Hilfiger je obavezan...mislim da sto se tice kosujica/dukseva barem 80% je od Tommyja
Ostalih 20%....pall mall, replay
Imam i 2 duksa da nisu tih marki-dobio na poklon od lepse polovine...jedan AJ drugi matinique
Farmerice..ili Tommy ili G-star...90%, bukvalno
Cipele...manfild ili van bommel
patikice, tommy, pepe ili scapa
jakne tommy, pall mall

U sustini dobrih 70% celokupne garderobe mi je Tommy(retko ce se naci neko da se ne slozi da je jednostavno najbolji)
Da da, i carape i boxerice...firmirano
E ali podmajice vec ne moraju! :)
Zena je pokusala da me izleci....ali akda je videla da nista od ta posla-pridruzila mi se :)
Na svu srecu, dobih karticu stalnih musterija od Tommyja tako da veliku vecinu garderobe uzimam kada su specijalni popusti za stalne musterije..a popusti idu od 30% do cak 70%
Uz to uvek mi prodavci jave kada je popust u slobodnoj prodaji...tako da realno sve u proseku paltim sa 50% kortinga...i onda me izadje kao da kupujem neku obicnu marku
Al da sam zarazen/bolestan za firmiranom garderobom...jesam...do maximuma :)
 
ne volim kada muskarac vodi TOLIKO racuna o tome da li mu je odeca firmirana ili ne.

vise cenim kada je lepo izgradio svoj stil...:) jer ako zna da se obuce lepo,nikome nije bitno je li to neko potpisao ili ne...
 
ogavna fora sa tim je shto morash da pratish shta se zbiva...to mi je fuuuuj kao e nova kolekcija i te fore...i kod zhena i kod mushkaraca...pre par dana sedimo drug i ja u nekom tu kafitju onako poprilichno shareni...i par metara od izloga u kom smo je butik...bash onako blizu i ne mozhemo a da ne gledamo u tom pravcu...unutra 3 devojke sve tri skockane bash...utegnute zategnute ma spremne za udaju...posle 45min i dalje su tri devojke tu i nas dvojica koji i dalje ne provaljujemo ko tu radi a ko qpuje...probaju ovo ono gledaju prevrtju sve zajedno...i setim se da ima ljudi narochito devojaka koje su u tom tripu...da im je glavna zabava glavna poenta bukvalno da izadju i qpuju garderobu...da imam na poslu zhenu koja ima 50god koja je neudata i na tavanu ima 500 pari italijanskih cipela...koja gleda kroz prozor i pita se gde je osho zhivot...al kapiram to bude ti lepo par dana dok ne izgustirash...ko dete sa novom igrachkom eto bash tako...i to mi je tako jadno tako besmisleno prazno i providno...nisam ni za boli me **** shta tju da nosim varijante...al se jezhim od tih frikova shto prevrtju kataloge ko neke drevne spise...
 
ja kupim i posle provalim da je "firmirano", kao kažu eee..imaš tu i tu marku,...a nisam kupio zbog etikete, niti me boli mačak..nego mi se dopalo..recimo sad ove košulje što idu bez kragne, to mi se svidja i može da piše da ih pravi toza sa ceraka, ja ću da kupim..nebitno je ako mi se svidja...dobro, tu je sad i finansijski efekat po moj budžet.. za farmerke nikad ne bih dao preterane pare, a vidim da se budala lože na marke.......ali odem kad vidim da mi u fali deo garderobe, kupujem kad treba i samo tada...kod obuće cena je tu i merilo kvaliteta, tako stvari stoje.......bogu fala pa ne moram da nosim odela još uvek i to treba maksimalno iskorsistiti, svakom dodje dan kada ga prišrafe da mora da se uniformiše zbog posla....
 
Sve se slazem...ali postoji jedna NL izreka "Nisam dovoljno bogat da kupujem jevtine stvari"
Markirana stvar traje i do 5 godina..imam kosulje koje su 5 godina stare, kao nove izgledaju.
Mislim da se isplati dati za kvalitet...
 
nije mi apsolutni must have ali volim da imam fitmiranu garderobu,narocito sportsku.Mislim da vise apsolutno nije pravilo da je ono sto je firmirano i kvalitetno(u poslednje vreme sam se cesto u to uverila),sto je uzasno pogotovo ako je doticna stvar bila bas skupa.Ipak,vazno je kako nesto nosis a ne samo sta nosis!
 
Popizdim od firmi i od svega sa printom...

Smori... u butiku ista odeća kao i na buvljaku, sve napadno, nakaradno, sve fura neke natpise, marku, tra la la... Svejedno je to obična konfekcija, nem pojma. Odeća je tu da mi nije hladno i da nisam upadljiv, sve ostalo je fora za zamazivanje očiju. Šatro nova kolekcija, retro uvek u modi, + likovi koji furaju svoj fazon... I đins. Odelo čini čoveka, ili kako ga nosi? I gde, i kada,... Svoje najsretnije trenutke proveo sam nag.

Volim da kupujem sebi odeću. To činim tamo gde i kad to mogu sebi da priuštim, i mada sve ima deklaraciju sa nazivom proizvođača (firmu) ko će na to da obraća pažnju. Smetalo bi mi da nosim samo istu marku, pa makar to bio i ALEITUS Cen Mingbao, svejedno izgledamo uniformisano čak i kad se ne bi trudili.

Boje, od toga patim... Možda i od nekih krojeva, kada bih se potrudio. I pročitao sam "Kaput".
 
moonja:
ja kupim i posle provalim da je "firmirano", kao kažu eee..imaš tu i tu marku,...a nisam kupio zbog etikete, niti me boli mačak..nego mi se dopalo..recimo sad ove košulje što idu bez kragne, to mi se svidja i može da piše da ih pravi toza sa ceraka, ja ću da kupim..nebitno je ako mi se svidja...dobro, tu je sad i finansijski efekat po moj budžet.. za farmerke nikad ne bih dao preterane pare, a vidim da se budala lože na marke.......ali odem kad vidim da mi u fali deo garderobe, kupujem kad treba i samo tada...kod obuće cena je tu i merilo kvaliteta, tako stvari stoje.......bogu fala pa ne moram da nosim odela još uvek i to treba maksimalno iskorsistiti, svakom dodje dan kada ga prišrafe da mora da se uniformiše zbog posla....

ako lazes da bi dobio ****** onda u redu...i ja isto tako sve volim...:))) i skroman sam :)
 

Back
Top