Koje tri stvari vas najvise odbijaju u seksu?

Aleksa76:
1. Zene koje ne vode dovoljno racuna o licnoj higijeni(verovala ili ne-mnogo ih je)
2. Zene koje samo legnu i rasire noge(dosta cesta pojava kod srpkinja), sve sto je van standarda im je odvratno...
3. Stidljive u krevetu


Strasno kako ti naleces na takve!
Pa gde ih trazis.Mislim da je onda u tebi problem.
Stvarno me iritira to "cesta pojava kod srpkinja".
Sa kakvom li se ti to kategorijom kreces i kome prilazis.Stvarno strasno.
To o licnoj hogijeni-bez komentara!

Iako je tema za muskarcer,
mene iritira samo 1 stvar-
kada je ocigledno da neko misli samo i jedino na sebe!
 
gossca:
Kukavice, cast izuzetcima... znate da se zalite ako vam se nesto ne svidja, a ne smete da kazete sta je to u cemu zene grese u sexu...
Pa ne mozete toliko mnogo da pogresite kada ste 98% pasivne ... znaci taj trip, samo legne i rasiri noge .... to uzasava ... cak je i frustrirajuce ... higijena ... :lol: , o tome necu ni da raspravljam ... mislim da me najvise nerviraju tripovi samo misionarska poza i to je to, ostalo je perverzija ... uzas ... a i ruzan donji ves ( takodje i stereotipan ) ume da odbije ...
 
Big Brown Beaver:
Pa ne mozete toliko mnogo da pogresite kada ste 98% pasivne ... znaci taj trip, samo legne i rasiri noge .... to uzasava ... cak je i frustrirajuce ... higijena ... :lol: , o tome necu ni da raspravljam ... mislim da me najvise nerviraju tripovi samo misionarska poza i to je to, ostalo je perverzija ... uzas ... a i ruzan donji ves ( takodje i stereotipan ) ume da odbije ...
Cula sam za muskarce koji ne vode bas puno racuna o higijeni, mozda niste krivi ali takav vas glas bije...Misonarska poza je laka za dozivljavanje orgazma zato je zene cesto biraju, a ne zato sto su pasivne...A kad idem u shoping primecujem da uglavnom muskarci kupuju stereotipan ves, dok vecina zena bira lepo i seksi rublje... :-P
 
jbt ajd stavi da vidimo kakve ti gace nosis?:roll:

i koliko se cesto kupas?a pasivnost-pa problem je u tome sto se zene boje kakve ce ispasti u vasim ocima,ako malo mrdne goozom proglasavate ih qrvama.da se ogradim-ja se nisam vidjala sa takvim likovima,ovo je vise namenjano tvojoj grupi
boze boze,ako se zene ne kupaju ne znam ko se kupa:roll:
 
gossca:
Misonarska poza je laka za dozivljavanje orgazma zato je zene cesto biraju, a ne zato sto su pasivne...A kad idem u shoping primecujem da uglavnom muskarci kupuju stereotipan ves, dok vecina zena bira lepo i seksi rublje... :-P

Slazem se s tobom da je misionarska poza laka za dozivljavanje orgazma, ali mislim da zene mnogo lakse dozivljavaju orgazam ako su gore i ako one vode igru. Uzgred, kod zena me najvise odbiva pasivnost i dlakave noge. Za ves je najvaznije da je cist, a nije bitno da li je sexi ili ne, posto se ionako skida!
 
gossca:
Ne, nismo zadovoljne... zelimo da znamo vise. A nacin na koji vas ljubimo? A nacin na koji vam dodirujemo penis? U cemu gresimo u predigri?

Jel vas to ima vise, pa "niste zadovoljne" ili pricas u ime svih?
Mnogo "pitate". O tome moze knjiga da se napise. Ne ljubi se svako isto. Neko ti odgovara, a neko ne. Dodiri su prica za sebe. Ako mu tvoji dodiri ne odgovaraju, trebalo bi da ti kaze. Predigra za muskarce i nije bas toliko bitna!
 
hanibal77:
jbt ajd stavi da vidimo kakve ti gace nosis?:roll:

i koliko se cesto kupas?a pasivnost-pa problem je u tome sto se zene boje kakve ce ispasti u vasim ocima,ako malo mrdne goozom proglasavate ih qrvama.da se ogradim-ja se nisam vidjala sa takvim likovima,ovo je vise namenjano tvojoj grupi
boze boze,ako se zene ne kupaju ne znam ko se kupa:roll:
.....istina vala.... meni moj ponekad, kroz shalu, prebaci kako sam ja eto "slobodnija".... a onda se pita zashto nam je seksualni zzivot u nekom narednom periodu posle takve izjave malo .... onako.... jerbo ja ne mogu da se opustim iz straha da ne pomisli da sam najgora qurveshtina....:)...e a onda sam mu rekla da me takve izjave sputavaju.... i da.... ih redukuje do nule.
 

Back
Top