Java (pomoc)

i bre-
o kojoj javi ti pricas,ne mesaj babe i zabe

Potreban ti je neki program koji radi na flash aplikacijama,a ne JAVA.Postoji i mogucnost da bude java ali moras dosta da znas.

Program cu ti poslati,ali bez ljutnje.Moras da citas knjige.Nastavi da postavljas pitatanja ovde.Mozda si na pravom mestu.Samo prethodno pretrazi da se odgovor ne nalazi na starim temama.Bices kamenovan u suprotnom : ) ) ) )

Program ti saljem preko privatnih poruka,ok!Proveri sanduce.
 
steley:
Dakle, zelim da bude neka slika (moja skola) a da se pomocu jave uradi da ispod bude voda, ali voda animirana, kao da je real.
Molim vas odgovorite.
Decko, najpre moras da naucis neke osnove i da posle toga radis malo na tome pa da tek pocnes da razmisljas o tome sto pitas.
Za tebe ce java biti jos dugo misaona imenica i nemoj se frljati sa necim o cemu nemas pojma.
Kreni sa programiranjem, pa kad savladas javi se ovde sa ove vrste pitanjem. Ti bi da radis u Javi? Smesno!
 
Codemaker, tebi bi bolje bilo da cutis.Da sam ja na tvom mestu ne bih zezao druge koji neshto ne znaju..


Lovac na novac imam pitanje....

Na koju foru je uradim sliku koja ima FADE dolazak..
Imam Dreamweaver 8 i Coolmoves flash(koji sam sinoc downloadovao.)
 
Naravno da cu skretati paznju nekome ko i ne zna sta pita. Evo, malocas pitas kako u JAVI da odradis nesto a sad bi to resavao Flashom.
Sto se tice Jave, zaboravi dok je ne naucis, kako mislis da njome bilo sta uradis kad i ne znas nista o Javi? Skrecem ti na to paznju a ti trazis da cutim? Nisi ti taj koji ce mi onemoguciti da ti kazem da lupetas.
Ja te ne zezam, zelim ti da shvatis da nesto ne znas, da bi mogao to da naucis.

Evo i za taj FADE pitas bez veze. Ako si vec skinuo Koolmoves tamo to ima u helpu objanjeno, ne treba da pitas okolo, to je jedan od bazicnih efekata svakog iole boljeg animation effects programa.
Ili zelis da ti se prvi objasni sve o Koolmoves da bi uopste mogao da krenes da radis. Citas li ti nesto od helpova, tutorijala, knjiga ili samo postavljas pitanja kad god nesto ne znas?

Sledece sto ce biti, verovatno jos teze pitanje, "kako da izaberem boju za popunu pravougaonika u Paintu"? Daj covece, radi malo i na sebi, nemoj pitati budalastine.

FADE dolazak kako ti to zoves je efekat koji postoji u mnogo programa, samo treba klinkunti na F1 ili startovati google, i gle cuda, vidi rezultat:
Results 1 - 10 of about 1,290,000 for fade effect

A za konkretni FADE efekat u Koolmoves:
[size=-1]Results 1 - 10 of about 830 for flash koolmoves fade

[/size]
 

Back
Top