video klip pomoc

boemka

Obećava
Poruka
62
Kada zelim da pogledam neki video klip sa neta otvori mi se prozor kao da ce se pokrenuti video klip,ali nista od toga.Jedino se cuje deo tona ali slike nema,nema cak ni celog tona samo mali teo.Pise LODING i tako stoji sve vreme.Sa nekih strana kada sam pokusala da vidim neke video klipove spominje se Directx.Ne zanm da li to mozda nesto ne valja?
 
Cek da skines pa da gledas ili preko expolrera da gledas?
Ako je ovo prvo onda poslusaj dvr_liberty!
Ako je ovo drugo probaj da skines flash player 9,ali sa tom konekcijom nece ti bas najbrze pustati klipove...
 
kLIKNULA SAM NA TO GDE JE PISALO CLICK HERE I POCELO JE DA MI PRIJAVLJUJE NEKI VIRUS.SADA MI SE UMESTO MOJE HOMEPAGE POJAVLJUJE NEKA ADRESA :ASEFETYPROJECT.COM I OTVORI SE PROZOR GDE PISE SLEDECE:M32.MYZOR.FK@YF. IS VIRUS THAT INFECTED FILES WITH .EXE EXTENSIONS. IT ATEMPTS TO STEAL PASSWORDS AND PRIVATE INFORMATIONS FROM INFECTED COMPYTERS.
TYPE: VIRUS ITD...ITD... NISAM VALJDA DOHVATILA VIRUS,POMAZITE NEMAM MNOGO ISKUSTVA SA OVIM!!!
 
Jel imas neki antivirus? Meni se cini da je to reklama za neki antivirus ali nisam siguran...
Daj link to sto hoces da pogledas,da vidim u kom je formatu pa da ti kazemo sta da instaliras...
 
boemka:
kLIKNULA SAM NA TO GDE JE PISALO CLICK HERE I POCELO JE DA MI PRIJAVLJUJE NEKI VIRUS.SADA MI SE UMESTO MOJE HOMEPAGE POJAVLJUJE NEKA ADRESA :ASEFETYPROJECT.COM I OTVORI SE PROZOR GDE PISE SLEDECE:M32.MYZOR.FK@YF. IS VIRUS THAT INFECTED FILES WITH .EXE EXTENSIONS. IT ATEMPTS TO STEAL PASSWORDS AND PRIVATE INFORMATIONS FROM INFECTED COMPYTERS.
TYPE: VIRUS ITD...ITD... NISAM VALJDA DOHVATILA VIRUS,POMAZITE NEMAM MNOGO ISKUSTVA SA OVIM!!!
Ja nislim da te je napao virus za koji tvoj anti-virus(ako ga uopste imas)nije prepoznao.Ako je tako probaj da reinstaliras Windows.
 
A što prvo ne instaliraš Spaybot-Search&Destroy programčić koji je besplatan i njime pročešljaš računar?To što imaš nije virus nego ubačen programčić koji time što menja matičnu stranu,pokušava da te natera da nešto kupiš.Sreća tvoja što nije dajler da ti preusmeri konekciju i da te nakači na neki sajt gde ti za kratko vreme napravi ogroman telefonski račun.
 
boemka:
Kada zelim da pogledam neki video klip sa neta otvori mi se prozor kao da ce se pokrenuti video klip,ali nista od toga.Jedino se cuje deo tona ali slike nema,nema cak ni celog tona samo mali teo.Pise LODING i tako stoji sve vreme.Sa nekih strana kada sam pokusala da vidim neke video klipove spominje se Directx.Ne zanm da li to mozda nesto ne valja?
______________________________________________________________________
Ma daj bre ljudi,zasto se mucite toliko,ovo je bar lako srediti.Instaliraj DIRECTX 9 i REAL PLAYER 10 GOLD Edition.I to je to!On ce samo zameniti citanje ekstenzije WMP-a i sam zapoceti reprodukciju fajlova sa Net-a.
 
boemka:
kLIKNULA SAM NA TO GDE JE PISALO CLICK HERE I POCELO JE DA MI PRIJAVLJUJE NEKI VIRUS.SADA MI SE UMESTO MOJE HOMEPAGE POJAVLJUJE NEKA ADRESA :ASEFETYPROJECT.COM I OTVORI SE PROZOR GDE PISE SLEDECE:M32.MYZOR.FK@YF. IS VIRUS THAT INFECTED FILES WITH .EXE EXTENSIONS. IT ATEMPTS TO STEAL PASSWORDS AND PRIVATE INFORMATIONS FROM INFECTED COMPYTERS.
TYPE: VIRUS ITD...ITD... NISAM VALJDA DOHVATILA VIRUS,POMAZITE NEMAM MNOGO ISKUSTVA SA OVIM!!!
______________________________________________________________________
Hehehe...to sto ti je prikazalo nema veze sa virusommmmm a jos manje sa sistemom!!!!!Vec samo reinstaliraj WINDOWS MEDIA PLAYER 9 ILI 10...
 

Back
Top