Gadno je to...

SANDRINAbg:
Svetlana Kitic, kosarkasica...citala sam da ima novog frajera :lol:

Cek' , jel' bese kosarkasica...ma jeste valjda :roll:

Od mene nije veliki problem biti visi :lol:

Meni su blize ovde u Uzicu odbojkasice, cesto ih vidjam, one se pojavljuju u trenerkama sa torbama sve zajedno pa me zbog njihove impozantne velicine podsecaju na slonove kao u onom crtanom filmu o Ciri. :D Ciroooooooooo :-D
 
Hehehe, malo nam progluvili telefoni...nema frke :wink:

Ja cesto vidjam fucbalere, al' i nisu nesto impozantni :lol:

Imam dve drugarice, kosarkasice...slatke su, al' kad s njima treba negde da se pojavim, ne ginu mi stikle od 12 cm, tek da bude kakva-takva ravnoteza :lol:

Kako sam ja 167cm, od mene frajer kad bi bio nizi, bio bi pravi patuljak...tako da su uvek visi :lol:
 
DeteSunca:
Kako si uspeo naci ribu od dva metra? :lol:
Ladno!!! Napio sam se, a kako sam vise pio, nije mi ona izgledala manja, nego mi se cinilo da sam veci, i veci, i veci... Inace, kosarkasica je, i extra lik, i super izgleda, al sam to morao da okoncham, jbga.... Svakom toplo preporuchujem da proba nesto slicno, pa ako prezivi...
 
topmodelsica:
Meni su blize ovde u Uzicu odbojkasice, cesto ih vidjam, one se pojavljuju u trenerkama sa torbama sve zajedno pa me zbog njihove impozantne velicine podsecaju na slonove kao u onom crtanom filmu o Ciri. :D Ciroooooooooo :-D
...a imaju i noge ko balvane....
...mada, primetila sam, ovaj moj obavezno otprati svaku tekmu nashe zzenske odbojkashke reprezentacije, a ne verujem da gleda iz patriotskih pobuda....
....to je kao kad ja gledam mushku odbojkashku reprezentaciju, pa sve navijam kad dobiju poen, zato shto se onda skupe u krug i zagrle i pljeskaju se po dupetu.... :)
 
...ma bre sportiskinje su pune energije...ta moze celu noc bez problema svasta da radi :) ...
...a ne ko mi...tj ja padnem od umora posle 3-4 sata...
...a mogu misliti tek one anemicne koje se izgladjunju itd...koliko one nemaju energije...
 

Back
Top