Problem sa fajlovima sa rapidshera

Nisam se baš mnogo bavio sa tim....

PIRATERIJA JE STROGO KAŽNJIVA !!!

Ali, ako je spakovano u RAR format, onda u RAR Arhiveru imaš opciju EXTRACT to.
Prvo otvoriš novu kovertu, koferče, kako već oćeš i i onda ekstraktuješ sve te 001, 002,003...
na ISTO mesto. Tako se bar meni čini logično....Možda grešim.
 
borisjer:
Skinuo sam neke fajlove sa rapidshera koji se nalaze u formatu ime.rar.001,ime.rar.002....
I nikako nemogu da ih otpakujem.Probao sam da ih preimenujem u ime001.rar...ali nece
Sta da radim pomazite hitno


Naravno ne zanima nas sadrzaj skinutog materijala..

Prije svega, vecina fajlova na PrapidShare, zavisno ko je te neke fajlove tamo uploadovao imaju RAR password.. Nadam se da imas i password ako si vec dobio linkove za te fajlove..

Postoje dvije mogucnosti za otpakivanje fajla:

Prvi je..

Svi skinuti fajlovi da se nalaze u jednom folderu i krenes od prvog koji ima zavrsetak sa nekifajl.rar.001 sa desnim klikom i opcija winRAR ExtractHere..

Svi fajlovi bi rebalo da se raspakuju, ma koliko ih ima...

Druga varijanta je da pomenute fajlove preimenujes u:

ako je:

nekifajl.rar.001 ---- nekifajl.rar, mada mi ova kombinacija vise lici na direktno skinuti fajl, a u vecini slucajeva se odnosi na video fajl..

Prije probaj ovu prvu vaijantu i naravno, provjeri da li rar fajlovi imaju password..

Toliko..
 
Pa postoji mogucnost da su osteceni.. WinRAR moze da bude jako komplikovan u tome.. Ako je nastala greska pri pakovanju, uploadu ili necem trecem, WinRAR nece da otpakuje trazene datoteke...


Ipak, probaj da to otpakujes sa 7Zip. programom koji mislim da podrzava RAR datoteke.. Mozda ipak iscupas te fajlove koje si skinuo..

Pozzzz....zzzzz
 

Back
Top